Главная Обратная связь

Дисциплины:


Як називається вид сценічного освітлення, що створюється за допомогою прожекторів, встановлених на портальних лаштунках і бічних освітлювальних галереях?а.горизонтальне світло

б.виносне світло

в.бічне світло

Як називається вид театрального світла, що використовується в закритих стаціонарних театрах і концертних залах, що складається з прожекторів, установлюваних поза сценою, в різних частинах залу, в тому числі на спеціальних освітлювальних балконах, на/в підлозі сцени за її переднім краєм і захована за бортиком авансцени?

а.виносне світло

б.спеціальне світло

в.заливне світло

Як називається вид театрального світла, що використовується в закритих стаціонарних театрах і концертних залах та призначається для освітлення горизонту – спеціальної декорації у формі плоскої задньої завіси (напівкруглої або купольної)?

а.виносне світло

б.спеціальне світло

в.горизонтальне світло

Як називається вид театрального світла, що використовується в закритих стаціонарних театрах і концертних залах, що складається локальних джерел світла, вмонтованих в декорацію (канделябри, свічки, багаття, ліхтарі, факели тощо), і виготовляється відповідно до задуму художника-сценографа?

а.спеціальне світло

б.динамічне світло

в.художнє світло

Як називаються технічні прилади, які використовуються в постановці сучасних масових естрадних вистав, що дозволяють виділити на сцені виступаючого артиста, звернути увагу глядача на візуальний елемент вистави, позначити світловий акцент видовища?

а.світлові гармати

б.рампа

в.лазерна гармата

Як називаються прилади сценічного освітлення, що дозволяють змінювати колір, яскравість і напрямок світлових променів в такт музиці?

а.динамічні світильники

б.рампа

в.софіти

sdamzavas.net - 2022 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...