Главная Обратная связь

Дисциплины:


Який з висловів неправильний?а.Манеж обнесений жорстким бар'єром, що відділяє його від глядацьких місць. Друга неодмінна складова циркового будівлі – сферичний купол, необхідний для повітряних гімнастичних номерів.

б.Перші стаціонарні цирки з'явилися в Стародавній Греції і являли собою еліпсоподібну арену величезного розміру з трибунами, що розташовувалися з трьох сторін овалу.

в.У сучасному цирку основну частину приміщення складає кругла площадка (т.зв. «арена» або «манеж»), діаметр якої завжди становить 13 метрів.

Який з висловів неправильний?

а.Мистецтво канатохідців зародилося в середовищі ремісників, що займалися плетінням канатів: щоб продемонструвати міцність свого виробу, майстри ходили і стрибали по канату, натягнутому між двома підставками.

б.Становлення ілюзіону як жанру циркового мистецтва зумовив розвиток технічних можливостей: спочатку – винахід амальгами і поява дзеркал, згодом – електричного освітлення і різноманітних складних механізмів.

В.Новий етап у розвитку циркового мистецтва, який пов’язують з синтезом всіх можливих жанрів в одному спектаклі розпочався на межі ХХ-ХХІ ст. і ототожнюється з творчістю українського артиста, гімнаста, заслуженого артиста України Анатолія Залевського.

3.Як звуть американського ілюзіоніста і гіпнотизера, відомий своїми видовищними фокусами з оригінальними коментарями?

а.Девід Копперфільд

б.Амаяк Акопян

в.Володимир Шевченко

Який з висловів неправильний?

а.Створення вогню і управління ним як мистецтво започатковане в Китаї багато тисяч років тому, на Русі воно з'являється в XV ст., а елементом урочистостей стає ближче до XVII ст..

б.Особливого розвитку феєрверки отримали за царювання Івана Грозного, який не тільки захоплювався феєрверками, але і брав безпосередню участь в їх організації.

в.«Потішні вогні на воді» – феєрверки, що запускають із причалу або із човна, що знаходився неподалік від берега.

Як називалося святкове освітлення нічного міста з використанням свічок, виставленням на вікнах запалених сальних плошок на брівці тротуару та на карнизах воріт, смоляні бочки, що палять на площах, горах і берегах річок, прозорі картини у вітринах магазинів, підсвічені вензелі й символічні зображення на транспарантах?

а.Ілюмінація.

б.«Уподібнення ночі з днем».

в.Потішні вогні.

г.«Прозорі картини».

6. Як називалися ілюміновані транспаранти з алегоричними й геральдичними сюжетами, що писалися прозорими фарбами на тонкому промасленому полотні й висвітлювалися позаду сальними плошками?

а.Райок (раєшна панорама).

б."Прозорі картини".

в.Ілюмінована вітрина.Як стали називали засіб ілюмінації парків, вулиць і площ та використовувався у театральних постановках в середині ХІХ ст. за допомогою електричних батарей Бунзена, які поєднувалися дуговими лампами?

а.Ефектне освітлення

б.Світловий театр

в.«Уподібнення ночі з днем».


[1] Вентрологія (черевовіщання) (від лат. лат. venter — живіт і лат. logos — слово) — жанр театру естради, заснований на мистецтві говорити без артикуляції губ.

[2]Ніштадтський – мирний договір між Російським царством і Швецією, завершив Північну війну 1700-1721 років. Підписаний 30 серпня (10 вересня) 1721 у місті Ніштадт, Фінляндія. Договір змінив російсько-шведський кордон – Швеція визнала приєднання до Росії Ліфляндії, Естляндії, Інгерманландії, частини Карелії та інших територій; Росія зобов'язалася сплатити Швеції грошову компенсацію і повернути Фінляндію. 10 вересня 1721 в Москві були влаштовані урочистості з нагоди Ніштадського миру. Росія стала великою європейською державою, в ознаменування чого 22 жовтня (2 листопада) 1721 Петро I на прохання сенаторів прийняв титул Батька Батьківщини, Імператора Всеросійського, Петра Великого.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...