Главная Обратная связь

Дисциплины:


Різниця між тур оператором і тур агентомЗелена карта

Основні положення
Страховий сертифікат (поліс) "Зелена картка" - страховий сертифікат єдиної форми, що застосовується в країнах – членах міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена картка", які зазначені і не викреслені у такому сертифікаті.

У разі виїзду транспортного засобу, зареєстрованого в Україні, до країн - членів міжнародної системи автомобільного страхування "Зелена карта" власник такого транспортного засобу зобов'язаний мати чинний договір міжнародного страхування, посвідчений відповідним уніфікованим страховим сертифікатом "Зелена картка".

Страхова компанія забезпечує відшкодування шкоди, заподіяної потерпілим - третім особам внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, що сталася під час дії цього полісу і винуватцем якої був водій транспортного засобу, зазначеного цьому полісі. Виплата страхового відшкодування здійснюється на умовах, визначених законодавством про обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів країни відвідання, де стався страховий випадок.

2)

Взаємовідносини з готельними підприємствами визначаються в основному такими угодами:

Договором про квоту місць з гарантією заповнення 30-80 %. За таким договором туристична фірма одержує від готелю визначену кількість місць, яку вона зобов'язана протягом періоду, оговореного в контракті, заповнити туристами. При цьому вона гарантує оплату 30-80 % виділеної квоти місць, навіть якщо вони не будуть використані. Іншу частину квоти фірма має право анулювати у встановлений термін. За цим договором фірма одержує ціни на готельні місця більш низькі, чим звичайні тарифи. Договором про квоту місць без гарантії заповнення. За цим договором фірма не бере на себе ніякої гарантії заповнення виділеної їй квоти місць. Тому в силу вступає звичайне правило анулювання місць, не використаних у встановлений термін. Фірма розраховується з готелем за звичайними тарифами.

Договором про тверду закупівлю місць з повною оплатою. За таким договором фірма гарантує готелю повну оплату виділеної квоти місць, незалежно від їхнього заповнення. За таких умов фірма виторговує більш низькі ціни на розміщення в готелі, ніж зазвичай.

Договором про поточне бронювання. Це найбільш типовий договір для туристичних фірм, особливо тих, котрі займаються організацією індивідуального туризму. За договором фірма не одержує від готелю ніякої квоти місць. При звертанні клієнта вона направляє готелю заявку на бронювання і тільки після одержання підтвердження робить продаж готельних послуг.

У будь-якому варіанті договору варто передбачити (обговорити) такі умови: вартість номерів і бронювання; тип номерів і необхідне їхнє число; тривалість (сезони) обслуговування; набір вхідних послуг; кількість (пансіон) і форму організації харчування – варіанти надання харчування в ресторані; мови, на яких необхідно говорити персоналу; знижки на тривалий заїзд чи на постійне завантаження і т.д.3)Престиж компанії
Престиж компанії розвивається через якість продуктів і послуг, а також манеру і стиль, в якому представлені продукти та послуги. Гарна реклама допомагає прискорити створення престижу компанії. Наприклад, спонсорство спортивних та соціальних заходів, благодійність допомагають підвищити престиж і популярність компанії.

Бренд додає цінність престижу компанії. Цей бренд - це не тільки етикетка на товарах або торгова марка, це символ, який містить в собі смаки покупців і їхню довіру. У більшості випадків товари набувають славу за бренд, а не за ім'я виробника.

Офіційно зареєстрована торгова марка, така як ім'я, символ стають нематеріальним активом компанії, а також частиною престижу фірми. Більшість франчайзингових бізнесів будуються на престижі свого бренду. Ланцюги ресторанів і готелів створюються по всьому світу тільки завдяки сильному престижу бренду. Інвестори найчастіше вкладають у вже відомі торгові марки, а не намагаються побудувати свій бренд.

Якість продуктів і послуг дуже важливо, але є й інші фактори, що впливають на побудову престижу фірми:

1. Якість реклами, гарантія, упаковка. Положення офісів і меблювання високого стандарту теж корисні в поліпшенні престижу фірми.

2. Турбота про покупців і післяпродажне обслуговування. Грубе поводження з клієнтами і неуважність можуть погано відбитися на престижі фірми. Завжди намагайтеся надати кращий сервіс, це допоможе вам побудувати довгострокові відносини і викликати довіру покупців.

3. Постійно переглядайте програму з розвитку престижу компанії та реклами.Плануйте свою рекламну акцію, вибирайте ретельно місця для реклами, тип реклами.

4. Інновація і дослідження. Зберігайте зворотний зв'язок з покупцями, щоб покращити дизайн, якість і функціональність ваших товарів. Спостерігайте за тенденціями в тих сегментах, де продаються ваші товари.

5. Беріть участь в торгових показах і благодійних програмах, спонсоруйте заходи.

різниця між тур оператором і тур агентом

Туропера́тор (туристический оператор) — организация, занимающаяся комплектацией туров и формированием комплекса услуг для туристов. Туроператор разрабатывает туристские маршруты, обеспечивает функционирование туров и предоставление услуг, подготавливает рекламно-информационные издания, рассчитывает цены на туры, передает туры турагентам для их последующей реализации туристам.

Тураге́нт — организация-посредник, занимающаяся продажей сформированных туроператором туров. Турагент приобретает туры у туроператора и реализует туристский продукт покупателю, либо выступает посредником между туристом и туроператором за комиссионное вознаграждение, предоставляемое туроператором

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...