Главная Обратная связь

Дисциплины:


Характеристика туристичної діяльності та її вплив на економікуУкраїни Прогнози щодо позитивних тенденцій розвитку туризму в кінці XX ст. та напочатку XXI ст. виправдалися. Протягом 2001 року зареєстровано 11,9 млн.відвідань України іноземцями (річний приріст становить 6,2 %). В томучислі 5,8 млн. туристичних поїздок (приріст 31,8 %) та 5,6 млн.одноденних поїздок (зменшення на 17,7 %). За схемою розрахунків, рекомендованою ВТО, іноземні відвідувачі залишилиблизько 2,5 млрд. доларів США протягом свого перебування в Україні у2001 році. Громадяни України в 2001 році здійснили 15,6 млн. закордонних поїздок(приріст склав 16,4 %), в тому числі 9,4 млн. туристичних (приріст 8,0%), решта - одноденні відвідання. Так само, як і для багатьох європейських країн, де найбільш потужними єтуристичні потоки між сусідніми державами, для України сукупна часткатуристичного обміну з Росією, Білоруссю та Молдовою протягом останніхроків коливається біля 65 % в загальних обсягах турпотоків. Поїздки до сусідніх держав і надалі будуть значно переважати в структуріміжнародного туризму. Щодо внутрішнього туризму, слід зазначити продовження активноїдіяльності у 2001 році туристичних підприємств таких регіонів, як АРКрим, м. Київ, М.Севастополь, Одеська, Донецька, Львівська, Харківськаобласті. Розрахований за методикою ВТО сукупний обсяг реалізації товарів тапослуг різних галузей економіки, що забезпечують задоволення споживчихпотреб іноземних та внутрішніх відвідувачів України, склав в 2001 році20,9 млрд. гривень, або 3,9 млрд. дол. США. За 2001 рік туристичні підприємства, готелі та санаторно-курортнізаклади України, загальною кількістю 7214 одиниць, реалізували власнихпослуг на суму близько 3 млрд. грн., що дорівнює 1,5 % у ВВП України та3,3 % по статті "Виробництво послуг". Приріст сукупного обсягуреалізації в порівнянні з попереднім роком становив 30%.В структурі платіжного балансу України 2001 року, за підрахунками НБУ,експорт послуг по статті "Подорожі" становить 10 %, імпорт - 15 %.

Поняття реклами

Реклама - це процес інформування населення про товар, знайомство з ним, переконання в необхідності його покупки.
Також це комплекс засобів нецінової стимулювання збуту продукції і формування попиту на неї.
Виділяють також поняття рекламної компанії. Це комплекс рекламних заходів, здійснюваних рекламодавцем із залученням одного чи декількох рекламних агентств, з використанням різних видів реклами і засобів поширення.
У найбільш примітивних формах реклама існувала протягом багатьох століть, а в пресу почала попадати тільки в середині XI століття. У наш час реклама в тому чи іншому її прояві зустрічається на кожному кроці.
Основні цілі реклами полягають в наступному:
- Привернути увагу потенційного покупця;
- Представити покупцю вигоди для нього від придбання товару;
- Надати покупцю можливості для додаткового вивчення товару;
- Формувати в споживача певний рівень знань про самий товар;
- Створити сприятливий образ фірми-виробника;
- Формувати потребу в даному товарі;
- Формувати позитивну думку про фірму;
- Спонукати потенційного покупця до придбання саме рекламованого товару;
- Стимулювати збут товару;
- Сприяти прискоренню товарообігу;
- Зробити даного споживача постійним покупцем товару;
- Формування в інших фірм образа надійного партнера;
- Нагадувати споживачу про фірму і її товари.
Реклама повинна інформувати про ціну товару, його особливості і характеристики. Але насамперед вона повинна спонукати до покупки. Реклама є необхідною, коли з'являється нова фірма чи товар, коли падає об'єм продажів або планується розширення ринку. У залежності від цих причин звернення до рекламодавця і виставляється мета рекламноїsdamzavas.net - 2018 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...