Главная Обратная связь

Дисциплины:


Основні і додаткові послуги в туризміТуристська послуга - сукупність цілеспрямованих дій у сфері обслуговування, які орієнтовані на забезпечення і задоволення потреб туриста або екскурсанта.
Основні туристські послуги - цільові послуги, що входять в тур, тобто послуги, які купуються в пакеті, що гарантує їх обов'язкове споживання в місці відпочинку. Туристський пакет включає чотири обов'язкові елементи: туристський центр, транспорт, послуги розміщення, трансфер.
Туристський центр - місце відпочинку туриста, що включає всі його рекреаційні можливості: природні, культурно-історичні, екологічні, етнічні, соціально-демографічні, інфраструктурні.

Транспорт - засіб пересування, за допомогою якого можна дістатися до туристського центру. Найбільш широко використовується як засіб пересування, без сумніву, літак. На короткі відстані - поїзд, туристський автобус, автомобіль. Велику частину витрат, що обумовлює вартість турпакета, складаютьвитрати на перевезення. Чим більш комфортабельний і швидкісний вид транспорту використовується, тим вища вартість подорожі.

Послуги розміщення - Це конкретний готель, який пропонується туристу в туристичному центрі на час подорожі. Розміщення в готелях різнятьсявідповідно до типу послуг гостинності, які пропонують туристу. Це можуть бути готелі, мотелі, вілли, апартаменти, ботелі, кемпінги і т.д. Послуги харчування не включаються окремим елементом в туристичний пакет, оскільки в туризмі вони складають частину послуг розміщення.
У залежності від призначення готелів, особливостей категорій обслуговуваних туристів і деяких інших факторів розрізняють такі види готелів, як мотель, кемпінг, Ротель, флотель, ботель, туристська база, туристський притулок.

Трансфер- доставка туриста від місця прибуття (аеропорт, залізнична станція, морський вокзал) до місця розміщення (готель, мотель, кемпінг), де він буде проживати, а також зворотна доставка до місця відправлення.Додаткові туристські послуги :

 

Додаткові туристські послуги - Цільові і інфраструктурні послуги, які можна отримати за додаткову плату, що не входять у вартість туру, але специфічні для даного туристичного центру.

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...