Главная Обратная связь

Дисциплины:


Головні завдання сучасного етапу розвитку УкраїниРішучість і цілеспрямованість правителів

Для досягнення своєї мети претенденти на посаду президента України діють рішуче і цілеспрямовано. Але отримавши владу, президент має не "заснути летаргійним сном", як це відбувалося раніше, а спрямувати свою наполегливість і цілеспрямованість на розбудову країни.

Державне мислення

У президента України має бути стратегічний план – чітке бачення того, якою він (вона) уявляє свою державу. Жоден з попередніх президентів України стратегічного плану не оприлюднив. Їм це було "не вигідно", бо прийшлося б відповідати за виконання. Це показник того, що ті, хто раніше керував Україною, дбали у першу чергу про себе, а не про державу. Має бути навпаки.

Добре розвинена судова справа

На сьогоднішній день правова система України не витримує жодної критики. Завдання діючого юриста – взяти хабар у клієнта і передати його судді. Допоки це буде існувати, Україна залишиться країною третього світу.

Власне виробництво

Україна досягне добробуту і процвітання лише налагодивши власне виробництво товарів і послуг. Завдання влади – створити для цього умови. Економічна експансія (експорт) на інші країни має стати магістральним засобом отримання ззовні грошей.

Безпека держави

Безпеку Україні може гарантувати лише професійна армія, здатна стримувати зазіхання на українські території як із Заходу (Румунія) так і зі Сходу (Росія). Найближчим часом створити власну потужну армію Україна не спроможна. Вихід – вступ до НАТО. Але не менш важливо мати добрі стосунки з усіма сусідами і вміти з ними домовлятися. Наполегливо вістоювати територіальну цілісність України. Повернути втрачений Крим. Вигнати окупанта з нашої держави.

Залучення громадян до європейського способу життя

Україні необхідно орієнтуватися на європейські економічні традиції. Лише відхід від звичних російсько-совєцьких моделей дозволить українцям потрапити до так званого золотого мільярда мешканців планети, до якого належать громадяни економічно розвинених країн.

Запрошення до держави талановитих іноземців

Залучення талановитих іноземців ("притік мізків") – тактика, яку використовує будь яка розвинена країна. У нас нажаль відбувається («відтік мізків»). Тому Україні теж необхідно створити умови для плідної роботи талановитих спеціалістів, і не лише футболістів, тренерів, телеведучих, але й бізнесменів, артистів, кінорежисерів, наукових працівників, тощо.

Велика увага розвитку науки і культури

Україна має багату наукову та культурну спадщину і потужний творчий потенціал. Його розвиток дозволить Україні не лише ввійти до світової еліти найрозвиненіших країн, але і, як колись Київська Русь, стати взірцем для наслідування. Високий рівень науки і культури – це те, що обумовлює процвітання.Повага до людини

Сьогодні в Україні ще присутнє татарсько-радянське ставлення до людини, як до гвинтика, не вартого особливої уваги. У першу чергу нехтують "пересічною" людиною ті, хто дорвався до влади. Влада не шанує народ, народ не шанує владу. Має бути протилежне: влада шанує народ, народ шанує владу. Цей принцип присутній в київоруських (від Ольги до Мономаха), козацьких, а отже і в українських традиціях.

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...