Главная Обратная связь

Дисциплины:


Рябчук Марія БорисівнаПідготувала бібліотекар Березнівської ЦРДБ

 

 


 

УДК 821.111-3

ББК 84(4ВЕЛ)

Д45

У повісті видатного англійського письменника Чарльза Діккенса (1812-1870) «Різдвяна пісня в прозі» уміло поєднується реальність із казкою, правда з вигадкою, фантастичне з буденним. У центрі повісті — історія старого жмикрута Скруджа, якого неймовірні пригоди різдвяної ночі примусили зміни­тися на краще.Книжка призначена для дітей і дорослих, для всіх, хто цікавиться світовою літературою, розрахована на широке коло читачів.

 

ББК 84(4 УКР)6

МІ9

Малик В. К. Князь Кий: роман (Іс­торія України в романах).

(Історія України в романах). Головною темою творчості відомого майстра української літе­ратури Володимира Малика (1921—1998) була вітчизняна історія, від сивої давнини до наших часів. Дія роману «Князь Кий» відбу­вається у середині першого тисячоліття, коли після роздроблення держави легендарного гуннського вождя Аттіли його спадкоємці намагалися підкорити східнослов'янські племена. За цей роман 1983 року письменник був нагороджений літературною премію імені Лесі Українки.

УДК 821.161.2-1

 

ББК 84(4Укр)1-5

Ш37

«Я так її, я так люблю...» : Вибрані вірші та поеми. Книга містить вибрані вірші та поеми Тараса Шевченка, написані в різні періоди життя Великого Кобзаря. Поетичні твори, що вже давно увійшли до скарбниці світової літератури, пода­но в оригіналі та в російських перекладах, здійснених М. Рильським, А. Тарковським. Л. Ви славським, Б. Пастернаком, В. Інбер, В. Державіним та багатьма іншими блискучими перекладача­ми. Книгу щедро ілюстровано малюнками, офортами й малярськими творами Шевченка, які від­дзеркалюють іще одну грань його могутнього таланту. Для широкого читацького загалу.

 

 

УДК 821.161.2=161.1

ББК 84.4УКР1=РОС

Г58

До сьомого тому видання творів Миколи Гоголя у семи томах увійшли глави історичного роману «Гетьман», перша редакція повісті «Тарас Бульба» у перекладі Василя Шкляра, вибрані статті та матеріали, зокрема народні пісні в записах письменника.

 

 

ББК 84 (4Укр)

Ш 37

"Дитячий кобзар – це не просто збірка найвідоміших віршів Тараса Шевченка, а художнє видання з яскравими ілюстраціями. Картини Марини Михайлошиної підкреслять слова Великого Кобзаря та привернуть увагу як маленьких, так і великих читачів. Тут і українське село з біленими хатами, і козак, що збирається у довгу дорогу, і, звичайно, кобзар, що на кобзі грає та пісні про славетне минуле наспівує..."

 

ББК84(4Укр)6-4П32

Третя революція : Оповідання, повісті, роман До майбутньої Нобелівської премії Валер'янові Підмогильному не дали до­жити — розстріляли у розповні літ. Він міг здолати європейський літератур­ний олімп: інтелектуал, знавець мов, європеєць за культурою знань і мислен­ня. Прохідних дворів/місць у його прозі нема.

 

УДК 63.3/0/ ББК 92я2

Ч 84

Чудеса світу: енциклопедія: для дітей серед, шк. віку На сторінках цієї книжки постають дивовижні пам'ятки — славнозвісні стародавні сім чудес світу, а також інші чудові споруди, які було збудовано в різні часи у різних місцях планети.

Сторінками цієї енциклопедії юний читач мандрує від єгипетських пірамід та садів Семіраміди до загадкових місць, чудових палаців, веж і храмів. Перед ним розкриваються таємниці велетнів острова Пасхи й пірамід майя, Великої китайської стіни й Акрополю, Версалю й Альгамбри.

 

ББК 84(4УКР)

УДК821.161.2

Н59

Іван Нечуй-Левицький - письменник універсальний, усеохопний, не­повторний у художньому відтворенні розмаїття українського суспільного життя. Його повісті «Микола Джеря» та «Кайдашева сім'я», що ввійшли до пропонованої книги, давно зайняли гідне місце на полиці української класики. Злободенність тематики, художня довершеність, краса і пое­тичність українського слова забезпечили їм неперебутність у віках. Вони завжди будуть озиватися до української душі і мають не лише загально­українську, але і європейську вартісність.

Книга адресована літературознавцям, вчителям-словесникам, студен­там, учням, усім, хто цікавиться історією української літератури і її художніми здобутками.

 

ББК 92 313

Що може бути захопливішим за нові відкриття? Планета Земля чекає на своїх дослід­ників і розкриває перед ними свої таємниці.

Це яскраве видання допоможе читачам познайомитися з дивовижними тваринами і рос­линами, здійснити захопливу подорож по країнах і континентах, розкрити загадки давньої і нової історії. Книжка стане найкращим подарунком до будь-якого свята. Адресовано широкому читацькому загалу.

 

УДК 75 ББК 92я2 С 73

С 73

Спорт: енциклопедія: для дітей серед, шк. віку .Відкривши цю книгу, ти потрапиш у захоплюючий світ спорту, де панують грація та пластика, мужність та витривалість, спритність та сила, відкриєш для себе багато цікавого про своїх спортивних кумирів, таких як Пеле, Уейн Гретцкі, брати Клички, Андрій Шевченко та інші; про вста­новлення рекордів та можливості людського тіла і, може, сам захочеш стати одним з тих, хто створює спорт майбутнього.

 

 

ББК84.4УКР6
С66

Роман-сповідь "Третя Рота" — це єдиний прозовий твір Володимира Сосюри, в якому він осмислює шляхи та манівці свого життя — від злиденного дитинства, юності у вирі національно-визвольних змагань до ста­новлення як поета в умовах сталінського режиму. Сповідь поета — новітній літописний документ про час і про себе, написаний схвильовано, щиро, до болю щем­ливо і водночас правдиво, із вражаючими подробицями й деталями.

Розраховано на широке коло читачів — школярів, учителів, усіх, хто цікавиться творчістю письменника.

УДК641.55/.56(083.12)

ББК 85.954.2Я721

Х87

Хочу грати на роялі Перше за часів Незалежності ілюстроване нотне видання, котре вво­дить дітей у чарівний світ музики та знайомить їх з найкращими світовими взірцями фортепіанної музики для початківців. До книги увійшли твори композиторів-класиків та українських композиторів XX—XXI століття.

Ігровий характер книги допомагає прище­пити необхідні навички, без яких неможливий подальший розвиток не тільки майбутнього професіонала, але й слухача, музичного аматора.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...