Главная Обратная связь

Дисциплины:


Чумак І.В. Житейські пригоди та химери-нагороди Степанка і Стасика:Повість майже фантастична, але близька до реальності/ І. Чумак .-К.: Юніверс, 2013.- 56 сМалик Г. Вуйко Йой і Страшна Велика Кука: повість/ Г. Малик.-К.: Грані – Т, 2013.- 136 с.- (Сучасна дитяча проза).

"Кожна дитина любить і має потребу вигадувати – чи якусь історію, чи уявного друга, котрого ніхто з дорослих не може побачити. Фантазія – це те, чого начебто не існує... однак воно все ж є. Вигадка – дуже вимоглива панянка, адже вона хоче не тільки початися, а ще й бути завершеною, цілісною.

Персонажі нової книги Галини Малик про вже знайомого всім вуйка Йойя вигадали Куку, проте не повністю, не до кінця. Виникло ТЕ, чого ніхто не знає: яке ВОНО? де живе? що полюбляє? Навіть невідомо, чи ВОНО добре, чи зле. А крім "вигадників", зарадити ніхто не може.

Яким буде уявний друг вашої дитини, залежить тільки від неї самої. Однак він напевне буде ідеальним, адже матиме все найкраще. Як Страшна Велика Кука, яка насправді виявилася зовсім не страшною і не такою вже й великою. До того ж, її дуже потребує гамірлива компанійка вуйка Йойя. А Кука й сама розуміє, як добре знайти себе і бути собою."

 

Малик, Г. М. Злочинці з паралельного світу-2: фантастична повість: [для дітей сер. шк. віку] / Галина Малик; худож. С. Храпов. - Львів: Світ, 2011. - 96 с.: іл. - (Молодий світ України).

Фантастична повість Галини Малик “Злочинці з паралельного світу — 2” є захоплюючим продовженням першої книги з такою ж назвою, яка вийшла друком у видавництві “Світ" 2001 року. Після опублікування журнальної версії першої книги у часописі “Барвінок” повість була визнана кращим твором 1997 року і нагороджена Міжнародною премією Степана Феденка (США). Крім цього, у 2003 р.
Галина Малик стала лауреатом премії ім. Лесі Українки.
Напружений сюжет другої книги веде нас шляхами безпритульного хлопчика Хроні, який сподівається знайти своїх батьків. Вірний друг хлопчика пес Рекс, чеченець Джохар, мудрий ворон Гай, “крутий" кіт Рата, підла потвора Чмак, — ось далеко не повний перелік персонажів, з якими доля зводить Хроню у його поневіряннях. Хоча завершення цієї історії ще попереду, так хочеться вірити у перемогу справедливості та добра...

 

Чумак І.В. Житейські пригоди та химери-нагороди Степанка і Стасика:Повість майже фантастична, але близька до реальності/ І. Чумак .-К.: Юніверс, 2013.- 56 с.

Добре відомий в Україні поет і прозаїк Іван Чумак написав і видав чимало книг, — зокрема поетичних збірок ("Пшеничний місяць", "Материнство землі", "А що таке любов?", "Калинова мелодія" та інші), а також повістей та оповідань ("Слід золотого обозу", "В людей питайтеся", "Танцювали вдови польку", "На відстані пам'яті" та інші). Він—лауреат літературної премії імені І. Нечуя-Левицького, в котрого, безперечно, вчився змальовувати людські характери, життєві події. Чимало написано Іваном Чумаком цікавих творів і для дітей. Ця ж нова його повість "Житейські пригоди та химери-нагоди Степанка і Стасика", безперечно, зацікавить сучасних школярів. Та й багатьох з дорослих читачів, певно, також... 
 

 
 

 


Микицей М. Будинок, який умів розмовляти: повість. – К.: Грані-Т, 2012. – 68 с.

Ця книжка про те, що дива не конче слід шукати за далекими морями-океанами — інколи досить буває виїхати за місто, познайомитися зі статечним паном Будинком і бодай на кілька днів замешкати в ньому.

І тоді ти — так само, як Даринка-Жаринка — зможеш здійснити заповітну мрію Бузку, подружитися з паном Лелекою і дізнатися про те, що буває, коли хлопчик і дівчинка міняються ролями… А головне — ти відкриєш для себе дивовижний світ цікавущого родинного спілкування, яке дарує справжню радість і надихає на творення добра! Атож: сімейний відпочинок на природі — це не лише можливість подихати свіжим повітрям, а й потужний інструмент згуртування сім’ї.

Про це в книзі детальніше розповідає казкотерапевт Катерина Єгорушкіна. А повість Марії Микицей, прочитана разом із малюком у родинному колі, допоможе відчути красу справжнього природного життя та його ритмів.

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...