Главная Обратная связь

Дисциплины:


Радушинська О. Щоденник Славка Хоробрика, або Пригоди хлопчика-міліоціонера / О. Радушинська; іл. Р.Скиба.-Л.: Видавництво Старого Лева, 2013.-87 с.: ілЧи дозволено дітям робити усе-усе, що заманеться, незважаючи на закони і правила, якими користуються дорослі? Які вчинки дітей можуть спричинити халепу і що потрібно робити, аби уникнути неприємностей вдома, на вулиці, у школі чи у відносинах зі знайомими і незнайомими людьми? Відповіді на ці та багато інших запитань читачі знайдуть, потоваришувавши зі Славком Хоробриком - звичайнісіньким сучасним хлопчиком, котрий мріє стати міліціонером. І, можливо, у його пригодах хтось навіть упізнає себе...

 

Вдовиченко Г. Ліга непарних шкарпеток : казкова повість.-Х.: Клуб сімейного дозвілля, 2013.-125с.:іл.

У нижній шухляді жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але... одного разу господиня пообіцяла викинути "весь цей мотлох". Тоді вони організували Лігу непарних шкарпеток, і коли хтось із них вскакував у халепу, друзі рятували його. Навіть коли до сірої шкарпетки знайшлася пара, вона не захотіла покидати старих друзів.

Ізбаш О. Військо Даждьбога: казки та легенди про героїв, богів, духів давнії слов’ян/І. Ізбаш;худож. Я.Кернер-Вернер.-К.: АВІАЗ, 2013.-164 с.

Книга познайомить дітей з чарівним світом словянських міфів та легенд, багатством народних обрядів та вірувань наших далеких предків.

 

Гнатюк Л.

Циркова вистава.-Київ ГО «Об’єднання «Всесвіт», 2013.-30 с. : іл.

Пам’яті видатного діяча циркового мистецтва Бориса Михайловича Зайця. Людмила Гнатюк у віршованій формі емоційно й доступно розповідає дітям про особливості номерів циркової програми, знайомить з основною термінологією.

Кобзар В.

Буваличі:повість казка про дітей і батьків/В. Кобзар; худож. Ф. Лагно. -К.: Києво-Могилянська академія, 2012.-58 с.

 

В одному городі, столиці Небуваличів, несподівано зникають діти. Виявляється , вони тікають до Буваличів – фантастичної місцевості. У якій з людиною тр апляються всілякі пригоди. Випробування. Стурбовані дорослі відряджають на пошуки дітей своїх представників : тьотю Мотю і дядечка Оковитого… Повість –казка для читачів молодшого шкільного віку та їхніх батьків,б які ще пам’ятають своє дитинство.

 

 


sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...