Главная Обратная связь

Дисциплины:


Хто виграє від EGNOS?Космічна технологія визнана як такі, що ключову роль в забезпеченні максимальної безпеки при перевезенні пасажирів і вантажів. системи EGNOS забезпечує навігаційний сигнал, придатний для використання в літаках, кораблях, поїздах та інших видах транспорту. Інші системи, такі як WAAS США і японської MSAS призначені виключно для повітряної навігації.


Потенційний ринок

За деякими оцінками, світовий ринок супутникової навігації є дуже перспективним. EGNOS глобальна навігаційна супутникова програма прокладає шлях для Galileo. Це відмінна можливість для Європи, щоб сприяти розвитку істотний ринок з хорошим потенціалом для створення на довгостроковій нових підприємств і робочих місць у різних галузях промисловості.

 
  Поліпшення рівня безпеки польотів з EGNOS  

Аеронавтики

торговий флот авіакомпанії світу, як очікується, подвоїться протягом наступних 20 років. Це приведе в людних шляхів, що ведуть до палива втрат і затримок, які можуть коштувати мільйони доларів на рік. EGNOS призначена для надання допомоги навігації та маршрутах, а також під час посадки. Потенційні вигоди допоможе управління повітряним рухом, щоб впоратися з підвищеним трафіком, а також підвищення безпеки та скорочення інфраструктури, необхідної на землі.


 

Морський

європейський форум був створений для виявлення можливих застосувань для європейської глобальної навігаційної супутникової системи. До них відносяться:

· навігація

· операції

· управління рухом

· морський порт операцій

· жертвою аналізу

· морської розвідки і розробки

· рибальство

EGNOS буде в змозі задовольнити більшість з цих вимог, і буде доповнювати послуги, вже надані морських радіомаяків.

Автомобільний транспорт  

Наземний транспорт

EGNOS є одним з ключів до управління наземним транспортом в Європі, чи є він автомобільним, залізничним або внутрішнім водним шляхам. Це збільшить як обсяг і безпеки наземного транспорту. Не тільки авіакомпанії, але і компанії, які працюють транспортні послуги повинні знати, де їх транспортних засобів у всі часи, як і інші суспільні послуги, такі як поліція і швидка допомога та послуги таксі. А також підвищення безпеки, EGNOS буде неоціненною допомогою управління транспортними операціями. Менеджери зможуть точно знати, коли вантаж затримується і його точне місце розташування. Це також дозволить поліпшити обслуговування клієнтів, що клієнти можуть отримувати повідомлення про затримки і причини для них, а при необхідності екіпажі пробою може бути надіслано негайно. EGNOS також може бути хорошим інструментом для дорожнього господарства. Приклади включають віртуальну толінгу, попередження надзвичайних шосе і так далі. Насправді, EGNOS разом з Галілеєм як очікується, буде одним з ключових компонентів загальноєвропейських електронних систем платних доріг. 


Безпечний поїзд операції з EGNOS  

Залізничний транспорт може значно прибутку від реалізації автономних бортових систем позиціонування на основі EGNOS. Для місцевих та регіональних залізничних ліній особливо, Існують різні можливості застосування, які дозволили б економічно ефективної модернізації та підвищення ефективності. Зв'язок автономних бортових позиціонування і комунікації є безцінним інструментом для запобігання нещасних випадків при погодних умовах, що викликають погіршення видимості.

Ленс Армстронг прибув - його гонка була відслідковуються EGNOS  

Різноманітні потенційного використання

EGNOS є багато інших потенційних застосувань. Це може допомогти фермерам у повітряних культур обприскування або точного землеробства, рибалки, щоб знайти свій улов і поліції для виявлення шахрайства, патрулі безпеки для контролю небезпечних ситуацій. EGNOS була використана, щоб допомогти вести сліпих пішоходів і відстежувати гонщиків у змаганнях, таких як Тур де Франс. Дійсно, обсяг нескінченний! EGNOS також може бути використаний для проведення дозвілля, таких як піший туризм, вітрильний спорт і альпінізм. Кожен день все більше і більше потенційних використовує були виявлені саме для EGNOS.

Біг Бен  

Час стандартних

комп'ютерних і телекомунікаційних мереж в усьому світі потребують надзвичайно точний годинник у посилання. EGNOS здатна транслювати надійний стандарт часу з безпрецедентною точністю.

 

Взаємодія

 

Хоча все супутникових систем посилення (SBAS) є регіональні системи, важливо, щоб переконатися, що вони сумісні і що SBAS постачальники співпрацюють один з одним і координувати свої дії. Працює зробить кожну систему більш ефективною і забезпечити, щоб всі системи можуть бути інтегровані в єдину всесвітню систему навігації. SBAS співпраці в даний час координується через взаємодію робочих груп EGNOS / MSAS і EGNOS / WAAS. Випробування на експлуатаційну сумісність регулярно організовуються. В даний час, SBAS в даний час, або були, розроблений для покриття наступних областях:

 

 


Європа

Європейська тристороння група, що складається з ЄКА, Європейським Союзом та Євроконтролю, розробила EGNOS, Європейської геостаціонарної навігаційної служби. EGNOS охоплює Європейської конференції цивільної авіації (ЄКЦА) регіону.


Сполучені Штати

Федеральної цивільної авіації Сполучених Штатів веде розробку ширококутного підсилює системи (WAAS). Це стосується Сполучених Штатів і Канади.


Японія

японський цивільної авіації Бюро здійснює MTSAT супутниковою системою доповнення (MSAS), яка буде охоплювати рейсу Інструмент Правила регіоні Японії.


Індія

Індійська організація космічних досліджень (ISRO), а також аеропортів Індії (AAI) працював над спільною програмою для реалізації GAGAN, супутникового підсилює системи використанням GPS / ГЛОНАСС на індійському повітряному просторі.

 

EGNOS розгортання

 

Розгортання Європейської геостаціонарної навігаційної служби (EGNOS) охоплює велику територію і включає в себе різні країни та організації-партнери. Виправляючи GPS сигнали, EGNOS дає точність до 1,5 метра. EGNOS досягає цього через мережу наземних елементів, встановлених по всій Європі.

Елементи, які складають EGNOS системи включають в себе: Ранжування і Контроль цілісності станцій (RIMS), які вловлюють сигнали GPS, Master Control центрів (МСС) для обробки даних, отриманих від сплавів, і висхідних станцій, які посилають сигнал на трьох геостаціонарних супутників , щоб потім ретранслювати його назад для користувачів на землю. Після успішного завершення свого розвитку, володіння EGNOS була передана в Європейську комісію з 1 квітня 2009 року. EGNOS операцій в даний час управляється Європейською Комісією на основі договору з оператором заснована у Франції, європейської супутникової служб.EGNOS відкритий сервіс був доступний з 1 жовтня 2009 року і EGNOS безпеки життєвого циклу служби доступні з 2 березня 2011 . EGNOS дані позиціонування, які вільно доступні в Європі через супутникові сигнали, щоб хто-небудь оснащений EGNOS приймач з підтримкою GPS.

 

 

2. Система диференціального сервісу WAAS.

Аеронавігаційного обслуговування - Широкий підсилює системи (WAAS)

· Друк

· Email

Широкий посилююча система WAAS являє собою надзвичайно точна система навігації, розроблені для цивільної авіації.Перед WAAS, американської Національної системи повітряного простору (NAS) не мали потенціалу для забезпечення горизонтальної та вертикальної навігації для підходу операцій для всіх користувачів у всіх місцях. З WAAS, ця можливість стала реальністю. WAAS надає послугу для всіх класів повітряних суден на всіх етапах польоту - в тому числі у дорозі навігації, аеропорт вильоту та прильоту аеропорт. Це включає в себе вертикально-посадки керуватися підходами в приладових метеорологічних умовах на всіх кваліфікованих місцях по всій NAS.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...