Главная Обратная связь

Дисциплины:


Характеристика країниВисновок

У Африці існує маса можливостей для розширення виробництва продовольства, але вони вимагають проведення відповідної економічної політики (включаючи проведення дослідницьких робіт в аграрному секторі, інституціональних реформ і зміни відносних цін).

Україно-африканські відносини

Найважливішим внеском української сторони в питання укріпленню миру та стабільності на континенті виступає участь українських миротворців в операціях по підтриманню миру в рамках ООН, Африканського Союзу та НАТО, активно використовуючи механізми багатосторонньої дипломатії Україна спрямувала своїх миротворців до наступних конфліктних регіонів Африки. Протягом 2005-2007 рр. Україна надавала військово-технічну допомогу по розгортанню миротворчих сил Африканського Союзу, в рамках взаємодії цієї організації з НАТО. Український транспортний повітряний флот надзвичайно високо зарекомендував себе підчас проведення цієї масштабної операції.
Сучасні проблеми Африканського континенту


Роботу виконала:

учениця 11 – А класу

Решетова Катерина

Характеристика країни

Африка є одним з проблемних регіонів у світі, саме з цієї причини вона і привертає увагу світової спільноти до себе. Негативні наслідки для інтересів міжнародної безпеки мають численні внутрішні та міждержавні конфлікти у різних регіонах цього континенту. За постколоніальний період там було зафіксовано 35 озброєних конфліктів, в ході яких загинуло 10 млн. людей, більша частина яких було громадянське населення. Більшість населення залишилось без даху над головою та роботи, мільйони людей стали біженцями проти своєї волі.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...