Главная Обратная связь

Дисциплины:


СТВОРЕННЯ І МАКЕТУВАННЯ ДОКУМЕНТА.ЗМІСТ РОБОТИ

 

Вступ
1. Створення і макетування документа
2. Створення графічних елементів
3. Текстові блоки, операції над ними
4. Робота з кольорами
5. Збереження шаблону публікації
6. Друк документа
Висновки
Додатки  
Використані джерела інформації  

 

ВСТУП

Adobe Page Maker являє собою систему комп'ютерної верстки, що користується широкою популярністю в сфері до друкарської підготовки. За допомогою Page Maker можна створювати макети практично будь-якої складності, використовуючи готовий текстовий і графічний матеріал, а також використовуючи власні можливості програми.

На початку для розкриття кваліфікаційної роботи визначу параметри для створення документа, а також коротко опишу макетування документа.

Далі розгляну графічні інструменти програми Adobe Page Maker, детально опишу їх призначення, а саме лінія, перпендикуляр, прямокутник, еліпс, багатокутник. Графічний інструментарій програми Page Maker багато в чому поступається широкому набору можливостей спеціалізованих і графічних програм. Проте його функції виявляються цілком достатньо для оформлення тексту і створення нескладного графічного малюнку. Художники часто включають лінії і прямокутники в макет сторінки. Лінії добавляються між колонками або між елементами. На прямокутники, заповнені фоном, накладають текст або зображення. Графічними елементами прикрашають емблеми і логотип.

В будь - якому документі основним носієм інформації є текст. Розгляну роботу з текстом і текстовими блоками, за допомогою інструменту Текст або іншим способом, який детально описано в питанні.

Наступним питанням буде робота над кольорами. Охарактеризую детально колір PANTONE.

Зібравши всю необхідно інформацію переходимо виконуємо збереження публікації, як шаблон. Після цього розпочинається друк документа.

Документами публікацій є шаблони, макети та безпосередньо самі публікації різного виду. Кожний документ складається з об’єктів: текстових написів, зображень, таблиць, діаграм, фігурного тексту тощо, які, в свою чергу, мають властивості та параметри, значення яких можна змінювані.

Шаблон (нім. Schablone, від франц. echantillon — зразок) у переносному значенні — зразок, приклад, якого дотримуються.

Документи різного виду, наприклад, брошури, бюлетені, звіти, листи, листівки, оголошення тощо, створюються на основі відповідного шаблону, який і визначає його структуру. Наприклад, шаблон інформаційного бюлетеня має таку узагальнену структуру: на перший сторінці розміщують дату випуску, логотип організації, в якій він створюється, назву та зміст бюлетеня, основну та додаткову статті; решта сторінок містить внутрішні статті. 

 

СТВОРЕННЯ І МАКЕТУВАННЯ ДОКУМЕНТА.

Для створення нової публікації вибирають команду Файл/Новий. У відкритому діалоговому вікні Document Setup (Параметри документа) встановити наступні параметри (рис. 1):

 

 

Рис.1Діалогове вікно Document Setup

 

 

ü Розмір сторінки – можливі такі параметри сторінки: А2, А3, А4. Формат А4 найчастіше використовується для виробництва бланків і іншої документації;

ü Орієнтація -Книжкова. Сторінка документа буде розташована вертикально;

ü Параметри вибору - знімають прапорець Двостороння, якщо він відзначений, так як створюється односторонній документ;

ü В усі поля області Поля вводять необхідні значення. Це верхнє, нижнє, ліве і праве поля. Ці величини означають розміри відступів активної області, на якій будуть розташовані елементи макета, від країв сторінки.

ü Дозвіл - це значення встановлюється залежно від вихідного пристрою, на якому виконується друкування документу. Ознайомитись з характеристиками принтера або виконати перевірку параметрів друкувального пристрою друкарні, задається величина роздільної здатності. Для друку документа на принтері підходить значення 600 dpi;

ü Скомпонувати для принтера - у відкритому списку вибирають принтер, на якому буде проводитися друк.

Натиснувши кнопку OK (Так) на екрані відображається вікно нового документа.

Направляючі лінії–це допоміжні лінії, що не виведені для друкування.

Направляючі ліній використовуються для допоміжних дій. За їх допомогою можна вирівнювати об’єкти, закріпляти направляючі, приховувати та відображати.

Вертикальні та горизонтальні направляючі можна «витягнути» із шкали вертикальної та горизонтальної лінії. Дії над направляючими лініями можна виконувати, за допомогою команд з менюПерегляд, а саме такі команди: Показати лінійки / Сховати лінійки, Вирівняти по лінійках,

 

 

sdamzavas.net - 2019 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...