Главная Обратная связь

Дисциплины:


Опис роботи об’єктуЛЬВІВСЬКИЙ ІНСТИТУТ МЕНЕДЖМЕНТУ

Кафедра менеджменту та міжнародного бізнесу

ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА

З дисципліни«ОСНОВИ ВИРОБНИЧОЇ

ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА»

Тема: « Система виготовлення кулькової ручки»

Виконавець:

студент 3 курсу ММ -31 групи

Красевич Юрій Миколайович

19 листопада 2013 року

 

Керівник:

___________ д.т.н.,проф. Шавбайкович В.А.

(підпис)

«___» листопада 2013 р.

ЗМІСТ

ВСТУП

РОЗДІЛ 1.ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ОБ’ЄКТУ РОЗРОБКИ

1.1. Службове призначення об’єкту

1.2. Опис роботи об’єкту в Україні та за кордоном

1.3. Вибір типу виробництва та організаційно- правової форми роботи

РОЗДІЛ 2.СТРУКТУРА ОБ’ЄКТУ РОЗРОБКИ

2.1. Опис об’єкту та його елементів

2.2. Розмір візиток

2.3. Вибір паперу для друку візиток

РОЗДІЛ 3.Формування виробничого процесу

3.1.

ВИСНОВКИ

ЛІТЕРАТУРНІ ДЖЕРЕЛА

 

 

ВСТУП

Сьогодні візитні картки настільки поширені, що в деяких країнах вони продаються без будь-яких формальностей і виступають в якості не більш ніж міжнародно визнаного способу обміну контактною інформацією. В інших країнах, особливо в Азії, до візиток ставляться з особливою пошаною і повагою. Обмін візитними картками має свій етикет, або навіть ритуал, відступ від якого вважається серйозним правопорушенням.

На сьогоднішній день, не дивлячись на технологічний розвиток і високу інформатизацію сучасного суспільства, візитка залишається найбільш поширеним і зручним способом повідомляти необхідну про себе інформацію.

Завданням даної роботи є розкрити зміст візиток процес виготовлення, їх використання у міжнародному бізнесі з урахуванням всіх факторів бізнес- етикету,адже нам потрібно виготовляти конкурентноспроможну продукцію у сучасному суспільстві.

 

РОЗДІЛ І

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ОБЄ’КТУ РОЗРОБКИ

Службове призначення об’єкту

Головна властивість візитки – її показовість, так і не втратила своєї значимості протягом століть. Все більше з’являється попит, зростають вимоги замовників. Візитка стає невід’ємною частиною поліграфічної індустрії.

Візитна картка - це картка для вручення під час знайомства чи візиту.

Візитна картка друкується не на дуже цупкому картоні розміром 5x9 см, при цьому жінки (як дружини, а не як офіційні особи) повинні мати візитки розміром 4x8 см. Вищі посадові особи інколи мають візитні картки розміром 5x10 см.

Візитна картка здебільшого містить такі реквізити:

 

1. Назву установи, організації.

 

2. Ім'я та прізвище (у нашій практиці - прізвище, ім'я, по батькові) власника картки. 

3. Посаду.

 

4. Адресу установи, організації.

 

5. Номери телефонів, факсу.

На візитній картці офіційної особи, дипломатичного працівника друкуються лише ім'я, прізвище та посада її власника.

Візитки є міжнародно визнаним засобом представлення особистих контактних даних. Розуміння місцевого етикету і правильне представлення себе – це лише перший крок у налагодженні відносин. Недотримання іноземцем місцевого бізнес-етикету не завжди має катастрофічні наслідки.

 

Опис роботи об’єкту

 

Етикет візиток в Китаї

 

Мати при собі двосторонні візитки, на одній із сторін якої текст перекладений на китайський з використанням спрощених китайських ієрогліфів, які друкуються в золотих тонах і кольорами із золотим відтінком є доцільним. Також потрібно подбати про переведення на місцеві китайські діалекти, такі як, кантонський або мандаринський. Візитна картка повинна включати ім’я вашої компанії. Якщо Ваша компанія є найстаршою або найбільшою у вашій країні, то слід зазначити це на візитці. Тримайти візитну картку потрібно бома руками, коли пропонуєте її. Ніколи не потрібно робити записів на візитних картках, якщо вас це не попросить сам господар візитки.

Етикет візиток в Індії

Якщо у вас є вища освіта або звання, вкажіть його на вашій візитній картці. Завжди використовуйте праву руку, щоб вручити або отримати візитку. Візитні картки можна не перекладати на Хінді, так як Англійська мова широко використовується в діловому співтоваристві Індії.

Етикет візиток у Великій Британії

Можна трохи розслабитися перед діловою поїздкою у Велику Британію. У Великобританії не вважається поганим навіть класти візитки в кишеню. Візитні картки повинні бути чистими і презентабельними. Не вважайте що ви зобов’язані дати візитки всім, з ким ви зустрічаєтеся, так як від вас цього ніхто не чекає.

 

Візитки в Японії

 

Обмін візитками в Японії – це ціла церемонія. Завжди тримаєте ваші візитні картки в ідеальному стані. Поводьтеся із візитними картками дуже дбайливо, як ніби це частина людини. Переконайтеся, що на вашій візитній картці вказана інформація про фірму і вашу посаду. У Японії дуже важливі статус і ієрархія. Візитні картки, які Вам вручають двома руками ви можете прийняти тільки однією. І це важливо.

Під час переговорів, можете розкласти запропоновані вам візитки на столі в тому порядку, як сидять перед вами їх власники, щоб не плутати співрозмовників, якщо ви не можете відразу запам’ятати їх імена. Після завершення переговорів, покладіть візитки в спеціальну візитницю. В японський побут увійшли візитні картки (Meishi), які відразу ж дозволяють судити, кого представляє людина і який його ранг. Японці зараз абсолютно не можуть обходитися без візитних карток. З японськими фірмами налагодити діловий контакт вельми непросто – паперовими «писульками» й протоколами не обійдеться. І телефонного спілкування мало – японцям потрібен візуальний контакт.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...