Главная Обратная связь

Дисциплины:


Вибір типу виробництва та організаційно-правової форми роботиПід типом виробництва ми розумієм сукупність його організаційних, технічних та економічних особливостей, тобто комплексну характеристику організації і технічного рівня підприємства, обумовлену ступенем його спеціалізації, складністю та стійкістю товарної номенклатури, розмірами і повторюваністю випуску виробів, а також масштабами виробництва,отже типом нашого виробництва буде одиничний.Адже у нас великий асортимент, кількість виготовленої продукції незначна.

Організаційно- правовою формою в нас буде «ТзОВ».

 

РОЗДІЛ ІІ

Опис об’єкту та його елементів

Об’єкт в нас складається лише з одної деталі це папір, елементами можна назвати різновиди наших візиток.

Візитки умовно діляться на декілька видів:

· особисті

· ділові

· корпоративні

Особиста візитна картка

Особисті візитки використовуються при дружньому знайомстві і неформальному спілкуванні. Як правило візитка містить ім’я і прізвище власника та іноді телефонний номер. Посада, адреса в ній не обов’язкові. Стиль виконання може бути будь-яким і розробляється відповідно до особистих уподобань власника.

 

Ділова візитна картка

Ділові візитки використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах і для надання контактної інформації потенційним клієнтам. На ділових візитках обов’язково вказуються ім’я, прізвище, посада представника бізнесу, а так само назва компанії та її вид діяльності. В оформленні візитки використовується фірмовий стиль компанії, логотип тощо. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн.

 

Корпоративна візитна картка

Як правило не містить імен і прізвищ. У ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності фірми, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб-сторінки. Вигляд в точності відповідає фірмовому стилю компанії. Зазвичай має рекламний характер і в основному використовується на виставках. Часто їх роблять двосторонніми.

Розмір візитки

Отже, розглянемо які розміри візиток існують:

- Найбільш популярний розмір візитної картки використовується в Україні та інших країнах Європи, Росії,Казахстані, Узбекистанітощо - 90 х 50,8 мм

- Широко використовується формат, визначений в ISO 7810 ID-1, такий ж розмір мають кредитні карти - 85,6 х 53,98 мм, іноді 85 х 55 мм (у ЄС)

 

- Рідше зустрічається формат, започаткований на форматі паперу A8 (визначений в ISO 216, 1 / 16 формату A4) - 74х 52 мм

- В США в основному використовується - 88,9 х 50,8 мм, іноді 89 х51 мм

- У Японіїприйнятий такий розмір: 91 х 55мм

- Використовують також візитки, засновані на форматі паперу DIN C8 (1 / 16 формату C4) - 81 ? 57 мм.Інколи для виділення візитки вдаються до нестандартних розмірів або незвичайних форм (наприклад, із закругленими кутами або у вигляді книжки).

Вибір паперу

Папір ми самі не будем виготовляти нам будуть його постачати. З усіх нижче перелічених видів паперу нам підходить любий.

В даний час існує величезна кількість різноманітного паперу для друку візиток. Товщина і якість паперу вибраного для друку візитних карток більшою мірою визначають її презентабельність.

Візитна картка надрукована на поганому папері втрачає вигляд практично в перший день свого ділового життя. Вона мнеться, швидко брудниться і в підсумку опиняється у смітнику.

Для того щоб візитка надовго зберегла свій вигляд потрібно вибирати якісний і, головне, щільний папір.

Отже, що ж являє собою папір для друку візитних карток?

· Стандартний папір. У цю групу входить звичайний крейдований папір щільністю від 180 до 300 гр/м2, а також папір “Льон”. Цей папір може бути як абсолютно білий, так і тонований відтінками практично будь-яких кольорів.

· Кольоровий картон. Являє собою особливо щільний папір різних кольорів і відтінків. Популярні різні відтінки бежевого, синього, червоного, сірого кольорів.

 

· Фактурний папір. Папір з нанесеним тисненням і папір різної фактури. При дотику відчувається яскраво виражена фактура. Серед фактури можна знайти практично будь-які рішення. Наприклад: мікровельвет, тканина, парча, шкіра, фетр, рогожка, полотно, гребінка та інші.

 

· Папір металік. Папір має металізовану поверхню з ефектом мерехтливого блиску.

 

· Перламутровий папір. Папір з перловим відблиском і декількома відтінками. Зазвичай має різну фактуру. Завдяки своїй блискучій поверхні цей папір надає виробам містичну таємничість і оригінальність.

 

· Touche Cover. Приємний на дотик, пластичний папір з матовою обробкою. На вигляд звичайний матовий папір, але незвичайна структура поверхні паперу створює незабутні тактильні відчуття. Щось схоже на м’яку вироблену шкіру.

 

Насправді, різноманітність паперів настільки велика, що для того щоб описати всі їх види і варіанти знадобиться не одна сотня сторінок.

 

Вибір устаткування

Думаю, всі вже давно звикли, що візитна картка виконує різні представницькі функції. Саме тому при виготовленні візиток необхідно враховувати безліч додаткових чинників. Візитні картки повинні відповідати високій якості, а їхній дизайн повинен бути сучасним.

Так як візитка необхідна зараз кожній діловій людині, то вибір залишається за вами. На сьогоднішній день, існує кілька технологій виготовлення візиток.

 

 

 

Цифровий друк – це найшвидший на сьогоднішній день спосіб друку. Термін (від 1 години), тому у випадку термінових замовлень він незамінний.

Висока якість при невеликих тиражах (до 300 копій з одного оригінала).

Якщо вам необхідне термінове виготовлення візитних карток, то ваш вибір – цифровий друк. Друк відбувається безпосередньо з комп’ютера на цифрову машину, таку як Xerox DC-12 або Xerox DocuColor 5000, без допомоги додаткового устаткування, тому і здійснюється за лічені секунди, а також завжди можна заздалегідь побачити, як буде виглядати ваша майбутня візитна картка. Якщо вам щось не подобатися можна завжди швидко і без зайвих проблем змінити текст або дизайн. Головною перевагою цієї технології є те, що тільки цифровий друк дозволяє повністю скоректувати загальний вид візитної картки на будь-якому етапі. Висока рентабельність.

 

 

 

РОЗДІЛ ІІІ

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...