Главная Обратная связь

Дисциплины:


Які в тебе ще захоплення, окрім справи пензля?Марисю, яквідомо, ти досить зайнята людина: навчаєшся, малюєш ілюстрації, проводиш майстер-класи, даєш приватні уроки, останнім часом все частіше з’являєшся на ТБ, – коли ти встигаєш творити для себе?

- Я щодня складаю план обов’язкових завдань на день і намагаюся його дотримуватися. Проте муза приходить без попередження. У моменти натхнення в мені відбувається внутрішня боротьба між необхідністю і бажанням: частіше перемагає робота, яку необхідно зробити за певний термін, іноді – внутрішні поривання до творчості необмеженої тематикою.

З чогопочалося твоє захоплення?

- У мене все почалося з дитинства, як у всіх, – розмальовані шпалери, різні монстри в альбомах. Малювання, як вірний друг, йде поряд зі мною. Зараз забавка дитинства стала професією. Я не навчалася у художній школі, єдине, що я відвідувала, це гурток петриківського розпису у початкових класах. Кілька років тому я відвідувала курси академічного малюнку, дуже хотіла б продовжити навчання там, але, на жаль, зараз на це не вистачає часу.

Що надихає тебе на створення таких емоційних та світлих образів?

- Натхнення для мене – це внутрішній стан, відкритість до світу, коли ти спостерігаєш за людьми та усім навколо…Образи можуть «загорітися» не одразу, але є деталі, які наштовхують на їх створення. Такого вислову як «не має натхнення» для мене не існує. Я думаю, його вигадали ліниві художники, які не хочуть малювати. Я малюю те, що відчуваю, те що «родом з дитинства», саме це є моїм натхненням.

Кожен малюнок випромінює твою любов до світу. Чи маєш ти час для стосунків?

- Я зустрічаюся з хлопцем вже більше чотирьох років. Ми познайомилися з ним у Києві. Зараз він працює в Лондоні. Ми підтримуємо дуже теплі стосунки на відстані. Скоро він має завітати до мене у гості.

- Ти любиш подорожувати, і як взагалі проводиш вільний час?

- Подорожі – це один із моїх пріоритетів у житті. Вони дуже розширюють внутрішній світ, дають мені відчуття щастя. Це рух – нові відчуття, нові люди, знання. Однією з моїх улюблених країн є Грузія.

Які в тебе ще захоплення, окрім справи пензля?

- У вільний час я люблю читати, зустрічатися з друзями…Раніше я займаласяhand-made: пластика, прикраси, але зараз ці заняття не захоплюють мене, як колись.

- Чи є в тебе які-небудь життєві принципи?

- Я намагаюся не керуватися принципами. Для мене головне – здоровий глузд. Єдине, я ніколи не ілюструю книжки, в яких присутні війна чи насилля.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...