Главная Обратная связь

Дисциплины:


Зони впливу (зони дій) банківських точок продажуЗона покриття філіалу має враховувати: 1) встановлення банкоматів. З метою запобігання непорозуміння між керівниками різних підрозділів щодо розподілу прибутків, зменшення зацікавленості філіалів у розвитку інших каналів доставки. 2) Наявність найближчого філіалу цього самого банку. У великому місті такі зони не повинні перекриватися, щоб не виникало конкуренції між філіалами, тому такі філіали слід розташовувати поблизу один одного лише у районах з великою концентрацією бізнесу. 3) розвиток каналів віддаленого обслуговування. Так, масове встановлення систем «клієнт-банк» призведе до скорочення відвідувань філіалу клієнтами.

Інструменти банківського маркетингу.

1. Робота з продуктом (визначення розміру кредиту, строків, умов його надання і погашення, назва, властивості, гарантії, технічне обслуговування клієнта, торговельне обслуговування).

2. Визначення ціни (процентної ставки, комісійної винагороди, встановлення і зміна ціни, можливості її диференціювання, надання знижок, формулювання умов платежу тощо).

3. Розподіл (система збуту послуг філії, відділення і т. п.).

4. Комунікації (реклама, підтримка збуту і робота з громадськістю).

Інструменти комунікації банку із ЗМІ.

Реклама – це неособисті форми комунікації, які здійснюються через засоби масової інформації на комерційній основі, а також через інші види розповсюдження інформації за кошти рекламодавця. До неї входять усі форми платної не персоніфікованої комунікації, такі як регіональне і національне телебачення, плакати, рекламні щити, газети, журнали, брошури, листівки і радіо.

Можна виділити наступні види реклами як самого банку, так і банківських продуктів:· Друкована реклама в мас-медіа (реклама в пресі);· Реклама на радіо;· Телевізійна реклама;· Зовнішня реклама (будь-яка реклама, що розміщується на окремих спеціальних конструкціях, щитах, плакатах, екранах, розташованих на відкритому повітрі, на фасадах будинків, споруд);· Внутрішня реклама (рекламна інформація, яка розміщена всередині приміщення банку – листки, бюлетені);· Реклама в/на транспорті;· Сувенірна реклама (авторучки, олівці, папки, блокноти, щорічники, конверти, календарі, візитки, пакувальний папір, фірмовий прапор банку, які містять деякі елементи торгового знаку та виконані у фірмових кольорах);· Інтернет-реклама;· Пряма реклама (буклети, брошури, отримані поштою, реклама телефоном).

Якщо проаналізувати всі інструменти комунікативної політики банку, можна зробити висновок, що всі вони у комплексі є дуже важливими для продажу продуктів (в тому числі депозитних продуктів) банку його існуючим та потенційним клієнтам, підтримання контакту із клієнтами банку та встановленні тісніших ділових стосунків із ними, для вдалого позиціювання банківських продуктів на ринку та формування позитивного іміджу банку серед як існуючих, так і потенційних клієнтів банку.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...