Главная Обратная связь

Дисциплины:


Міжнародні ярмарки та виставкиСутність і функції міжнародних виставок–ярмарків. У світовій практиці такими інструментами, як виставки та ярмарки, користуються майже всі компанії, задіяні у міжнародній діяльності, або ті, які планують вийти на світовий ринок. Першим кроком у цьому напрямі, який надасть компанії нові бізнес–контакти, перспективи розвитку, ідеї, нове бачення ринку, зробить її відомою для партнерів, і є участь у міжнародних виставках–ярмарках.

Участь у міжнародних виставках і ярмарках є ефективним засобом комунікаційної політики у міжнародному бізнесі, стимулюючий продажу товарів та послуг закордонних ринках, ефективним методом в конкурентної боротьби. Міжнародні виставки, і ярмарки організовуються у різних країнах. Міжнародні виставки та ярмарки виконують такі функції:

– забезпечують безпосереднє спілкування клієнта з експонентом; експонента з потенційними партнерами;

– пропонують реальний товар, який можна побачити у дії, на відміну від рекламних проспектів, відеороликів тощо;

– забезпечують покупцеві можливість здійснити досить повний та об'єктивний огляд певної групи товарів (або цілої галузі промисловості) за такими критеріями, як якість, ціна, додатковий сервіс, певні стимули при купівлі тощо;

– надають експонентам можливість побачити пропозицію потенційних конкурентів, їх нові ідеї, умови продажів тощо;

 

 

Консалтинг у міжнародному бізнесі.

Про міжнародний консалтинг доводиться чути все частіше. Міжнародний консалтинг можна розглядати у двох аспектах — як один з напрямів світового ринку послуг та як спосіб спеціалізації того чи іншого виду консультаційної допомоги (міжнародний фінансовий, інвестиційний чи, приміром, кадровий консалтинг).

Світовий ринок послуг — це система міжнародних відносин обміну, що ґрунтуються на відповідному поділі праці та інших формах міжнародних економічних відносин, де основним товарним об’єктом виступають різноманітні види послуг.

Як своєрідний спосіб спеціалізації деяких вітчизняних компаній, то можна стверджувати — фірм, які професійно надавали б консалтингові послуги міжнародного рівня.

 

 

Агробізнес в США.

США - найбільший виробник сільськогосподарської продукції. США першими перейшли до агробізнесу. Продуктивність праці в сфері АПК зростає навіть швидше, ніж у промисловості. Так, підвищення врожайності в США дало 81% приросту сільськогосподарських культур. Показником рівня інтенсифікації сільського господарства може бути вартість продукції, отриманої з 1 га (580 дол). Один працівник, зайнятий в сільському господарстві, може прогодувати 80 чоловік і обробити 50-60 га. Ефективність функціонування сільського господарства США базується, головним чином, на інтенсивних факторах (високопродуктивної техніки, кваліфікованих кадрах, використанні досягнень НТП, підтримки урядом). Основним підприємством сільського господарства США є капіталістична ферма. У США 2,1 млн. ферм, на яких працює близько 3 млн. чоловік. Їх доповнюють майже два десятки мільйонів тих, хто обслуговує сільське господарство, переробляє 'і реалізує його продукцію. Природно-ресурсні передумови для розвитку сільського господарства в США сприятливі.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...