Главная Обратная связь

Дисциплины:


Визначення місткості ринку товаруТМ «Айсберг» - виробник рибної продукції, що гарантує якість продукції та дотримання технології виробництва. Продукція ТМ«Айсберг» випускається за традиційними, класичними технологіями, з чітким і точним дотриманнямтехнологічних процесів та рецептур. Копчення риби і делікатесів проводиться тільки натуральним способом, що дозволяє надати продуктам особливий збудливий апетит аромат і смак. Підприємство має власну лабораторією, співробітники якої, виробляють постійнийконтроль якісних показників і характеристик виробленої продукції. Власний парк автотранспорту, дозволяє здійснювати своєчасну поставку продукції в торговельні мережі та магазини всіх регіонів України.

Адреса: м. Дніпропетровськ, вул. Виробнича, 4

 

Основні конкуренти

Торгова маркети Адрес підприємства
ТМ «Тріал» М. Вінниця, вул.. Сабарівська,1
ТМ«Вомонд» м. Ужгород,
ТМ"Скарби моря" Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Сковороди, 17

ТМ «Тріал» - це підприємство з багаторічним досвідом роботи - визнаний лідер у регіоні серед споріднених рибопереробних підприємств. Виготовляє біля 250 найменувань рибної продукції. Замовлення продукції можливе через фірмові магазина та черезІнтернет-магазині «Тріал».Все виробництво «Тріал» атестоване. Крім того, виробництву пресервів присвоєно індивідуальний номер, який занесено в офіційний каталог «Українських виробників рибної продукції».

ТМ«Вомонд» - виробник рибної продукції, товарна лінія якого складається з наступних компонентів: оселедиць в олії, філе оселедця в маринаді, філе оселедця в олії, філе оселедця з цибулею в олії, філе-шматочки з прянощами в олії,філе оселедця з маслинами в олії та ін.»

ТМ "Скарби моря" -одне із найбільших підприємств у Хмільнику та районі. Воно сертифікує рибні консерви і отримує найвищий сертифікат якості - сертифікат відповідності. Гарантія високої якості та безпечності продукції досягається шляхом впровадження та функціонування системі якості, безпеки для здоров'я людини. Гарантія високої якості та безпечності продукції досягається шляхом впровадження та функціонування системи якості, безпеки та управління безпечності харчової продукції на основі принципів НАССР - аналізу небезпечних чинників та критичних точок контролю.

Визначення місткості ринку товару

Місткість ринку — це обсяги продажу товарів на конкретному ринку (продажу конкретній групі споживачів даного регіону в заданий проміжок часу в тому самому бізнес-середовищі в рамках конкретної маркетингової програми). Уже із самої суті такого визначення логічно випливає те, що місткість ринку — це не фіксована величина, а функція кількох змінних. Отож, у процесах маркетингових досліджень визначають два значення місткості ринку. Реальна місткість ринку — це обсяги продажу товарів у даний час конкретній групі споживачів. Потенційна місткість ринку (ринковий потенціал) — це максимально можливі обсяги продажу товарів за конкретний проміжок часу, яких можна досягти завдяки реалізації відповідних маркетингових програм. Розрахунок потенційної місткості ринку. товару здійснюється через посередників. Найбільш розповсюдженим способом транспортування оселедця є автомобільний транспорт, який забезпечує перевезення товару оселедця спеціалізованим вантажним автотранспортом з назвою «Жива риба». На таких спеціалізованих автомобілях ізотермічна автоцистерна, що обладнані пристроєм для примусової аерації повітря або газоподібним киснем. При цьому риба є невибагливою до годувального та температурного режиму, стійкою до кисневого голодування. Дана продукція користується значним попитом на ринку. Основними потенційними покупцями товару є :sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...