Главная Обратная связь

Дисциплины:


Створення фону для майбутнього макету.1.1. Відкрийте програму Adobe Photoshop і створіть новий документ. Для цього зайдіть у меню Файл-Створити (Файл-Создать) чи натисніть комбінацію клавіш Ctrl+N. Перед Вами з’явиться діалогове вікно. В полі Назва (Имя) задайте назву файлу «Макет сторінки» , в полі Ширина задайте значення 1349 пікселів, а в полі Висота (Высота) 1200 пікселів і натисніть на кнопку ОК.

1.2. Задайте основномому кольору значення #fc9127 та залийте полотно за допомогою інструменту Заливка , клацнувши правою кнопкою миші по полотні .

1.3 Створіть копію шару, для цього перейдіть у вкладкуШари (Слои) та натиснувши правою кнопкою миші по піктограмі Фон виберіть Створити копію шару (Создать дубликат слоя) або просто пересуньте піктограму Фон на піктограму Створити новий шар (Создать новий слой) . Задайте назву копії шару «Білі плями» і натистіть ОК.

 

1.4 Перейдіть на шар «Білі плями» і за допомогою інструменту Кисть великого розміру (близько 400 пікселів) з м'якими краями (жорсткість 0%) створіть кілька білих плям на оранжевій області полотна.

1.5 Для шару «Білі плями» встановіть режим накладання –Перекриття (Перекрытие) та Непрозорість (Непрозрачность) –25%.

1.6 Створіть ще раз копію шару «Фон», назвіть його «Чорні плями» і виконайте з ним те ж саме що і з попереднім, але використовуйте чорну кисть. Режим накладення той же, а Непрозорість (Непрозрачность) - 15%.

1.7 Плями на шарах "Чорні плями" і "Білі плями" занадто помітні і потрібно сильніше змішати їх з фоном. Для цього до кожного з цих шарів застосуйте фільтр Розмиття в русі. Перейдіть в меню Фільтр –Розмиття–Розмиття в русі (Фильтр – Размытие – Размытие в движении), де встановіть наступні параметри: Кут (Угол) – – 480, Зміщення (Смещение) – 118 пікселів.

1.8. Додамо нашому фону ефект потертості. Зробимо це за допомогою набору кистей Гранж та Малюнки, які можна скачати з Інтернету. Створюємо новий шар перейшовши в меню Шари-Новий-Шар (Слои-Новый-Слой), або натиснувши комбінацію Shift+Ctrl+N чи за допомогою піктограми , яка розташована в вкладці Шари (Слои). Задаємо назву новому шару «Потертості». Розмір кистей вибираємо доволі великий, колір кистей – білий. На створеному шарі за допомогою кистей створюємо потертості і малюнки. Встановлюємо Непрозорість (Непрозрачность) шару близько 40%. Приблизно це може виглядати так:

sdamzavas.net - 2017 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...