Створення блокнота, де буде розміщатися контент сайту та навігаційне меню.
2.1Створіть новий шар та назвіть його «Основа блокноту» Встановіть колір заливки - # a57e4a. Виберіть інструмент Прямокутник із закругленими кутами
(Прямоугольник с закруглёнными уграми) із значенням радіуса 10 пікселів та задайте розмір прямокутника 980×850 пікселів в вклаці Параметри інструмента «Прямокутник із закругленими кутами» (Параметры інструмента
«Прямоугольник с закруглёнными уграми») та намалюйте прямокутник на шарі «Основа блокноту»


2.2 До шару «Основа блокноту» застосуйте Стиль шару (Стиль слоя), для цього потрібно на шарі «Основа блокноту» натиснути правою кнопкою миші і обрати Параметри накладання (Параметры наложения).

У вікні Стиль Шару(Стиль слоя) необхідно застосувати параметри, які вказані на скріншотах. Вкладки Тінь (Тень), необхідно відмітити галочкою
Для вкладки Тінь (Тень):

Для вкладки Тиснення (Тиснение):

Для вкладки Накладання кольору (Наложение цвета):

Для вкладки Накладання градієнту (Наложение градиента):

Для зміни налаштувань кольорів необхіднонатиснути правою кнопкою по градієнту.

Результат застосування налаштувань:

2.3. Зробіть виділення шару «Основа блокноту» (Ctrl + Click). Встановіть колір заливки - # f5d7a9, колір фону - # fefbf7. Створіть новий шар «Сторінка 1» поверх інших, виберіть інструмент Градієнт (Gradient Tool), стиль - дзеркальний, від заливки до фону. Зробіть заливку з верхньої межі виділення до середини.

2.4 Зніміть виділення (Ctrl + D) і за допомогою інструменту Переміщення (Перемещение) зменшіть фігуру з боків і знизу, потім трохи підніміть.

2.5. Для шару «Сторінка 1» застосуйте Стиль шару (Стиль слоя). Виберіть вкладку Тінь (Тень) та зробіть наступні налаштування:

2.6. Зробіть дві копії шару «Сторінка 1», і у Вас буде три шари з фігурою. Середній шар назвіть "Сторінка 2", а верхній - "Сторінка 3". Виключіть видимість шару "Сторінка 3» натиснувши на піктограму . Виберіть шар "Сторінка 2" та трохи зменшіть правий нижній кут за допомогою інструменту Переміщення (Перемещение) .

2.7. Включіть видимість шару "Сторінка 3» повторно натиснувши на піктограму та аналогічно зменшіть ще більше правий нижній кут.

2.8. Попрацюємо з верхньою сторінкою. Інструментами Перо і Стрілка (Стрелка) намалюйте фігуру, показану нижче. Зробіть виділення шару з цією фігурою (Ctrl + Click), виберіть інструмент Гумка (Ластик) з жорсткими краями. Інвертуйте виділення перейшовши в меню Виділення - Інверсія (Выделение - Инверсия) або натиснувши Shift+Ctrl+I. Шар "Сторінка 3" повинен бути активний. Гумкою акуратно підітріть правий нижній кут. Щоб було зручніше працювати можна приховати нижні два шари з аркушами паперу.

2.9.Встановіть колір заливки - # ffd286, колір фону - # cc924a. Створіть новий шар над верхньою сторінкою, клікніть правою кнопкою і виберіть Створити маску, для обробки (Создать обтравочную маску). Зробіть виділення шару із згином (Ctrl + Click), виберіть інструмент Градієнт (Gradient Tool), стиль - дзеркальний, від заливки до фону. Зробіть заливку, як показано нижче.

2.10. Створіть новий шар поверх всіх інших і для нього створіть маску, для обробки (Создать обтравочную маску) (Ctrl + Alt + G). Встановіть колір заливки – #795130. Виберіть інструмент Кисть з жорсткими краями. Обрисуйте згин так:

2.11.Встановіть Режим накладення шару - Лінійний затемнювач (Линейный затемнитель) і понізьте Непрозорість (Непрозрачность) до 65%. Виберіть інструмент Палець (Палец) і розмажте тінь.
2.12. Створіть ще один новий шар «Тінь корінця» і розташуйте поверх шару "Сторінка 3". Встановіть Режим накладення - Множення (Умножение), понизьте Непрозорість (Непрозрачность) до 80%. Зробіть виділення шару із згином (Ctrl + Click), встановіть колір заливки - # 7e573a і залийте ним виділення. Перейдіть в меню Редагування – Трансформування – Спотворення (Редактирование - Трансформирование - Искажение) за допомогою інструменту Переміщення (Перемещение), змініть тінь так, як показано нижче.

2.13 Застосуйте фільтр Розмиття по Гаусу (Размытие по Гауссу) зі значенням 3 пікселі, для цього перейдіть в меню Фільтр – Розмиття – Розмиття по Гаусу (Фильтр - Размытие - Размытие по Гауссу).
2.14. Над шаром "Сторінка 2" створіть новий шар і для нього створіть маску, для обробки. Встановіть Режим накладення - Множення (Умножение) і понізьте Заливку шару до 90%. Кистю з м'якими краями обмалюйте область під згином, як показано нижче, встановивши колір заливки - # 7e573a. Повторіть попередній фільтр Розмиття по Гаусу.

3. Створення спіралі для блокноту. Встановіть колір заливки - # 1c0f07. Інструментом Прямокутник із закругленими краями (Прямоугольник с закруглёнными краями) з радіусом 4 пікселя створіть фігуру з лівого , як показано нижче.

3.1. Застосуйте до цієї фігури, такі стилі шару:
Для вкладки Тінь (Тень):

Для вкладки Тиснення (Тиснение):

Для вкладки Накладання градієнту(Наложение градиента):


Результат:

3.2. Зробіть копії цього шару і порозташовуйте іх приблизно на однаковій відстані, щоб заповнити весь блокнот. Має вийти приблизно 10 елементів спіралі.

3.3. Створення дирок до спіралі. Перейдіть на шар "Сторінка 3". Виберіть інструмент Ластик (Ластик) з жорсткими краями розміром 10 пікселів. Зітріть нижню частину елементів всіх спіралей.

4. Створення навігаційного меню у вигляді сторінок. Створіть новий шар і розташуйте його між шарами "Сторінка 2" і " Сторінка 3". Створіть маску, для обробки (Ctrl + Alt + G). Інструментом Прямокутник (Прямоугольник) створіть фігуру кольором # 8cb02a.

4.1. Інструментом Вільне трансформування (Свободное трансформирование) поверніть фігуру:

4.2. Застосуйте до шару з фігурою ці стилі шару:
Для вкладки Тінь (Тень):

Для вкладки Накладання градієнту (Наложение градиента):

Для вкладки Обведення (Обводка):

Колір обведення оберіть: #8сb02a.
Результат:

4.3. Перейдіть в меню Редагування (Редактирование) оберіть Трансформування (Трансформирование), з випадаючого списку оберіть Деформація (Деформация) та змініть закладку так як показано нижче.

4.4. Понизьте непрозорість (Непрозрачность) шару з прямокутником до 93%.
4.5. За допомогою інструменту Висвітлювач (Осветитель) з м'якими краями розміром 40 пікселів: діапазон - світла, експозиція - 9% та обмалюйте верхній лівий кут прямокутника.

4.4. Аналогічно створіть ще три таких закладки оранжевого, блакитного та фіолетового кольору, та розмістіть іх між різними шарами сторінок блокноту.

4.5. Додойте текст білого кольру до кожної з цих закладок, наприклад: Головна, Галерея, Новини, Форум. 
5. Додавання графічних елементів до мекету сторінки. Створіть новий шар та додайте з правого боку до макету блискавку від одягу, яку можна взяти з зображення, вирізати та вставити на макет.

5.1. Створіть новий шар та додайте фони людей на макет сторінки, для цього використайте кисті з людьми, оберіть білий колір кисті, встановіть прозорість шару близько 40%. Перемістіть цей шар нижче за шари з вкладками.

5.2. Створіть новий шар, та помістіть на нього зображення ручки без фону, додайте до неї тінь.

5.3 Можна додавати будь-які зображення на макет, але так щоб вони гармонійно дивилися на сторінці.

5.4. Додайте текст для назви сайту «Студентське життя». Оформіть його за своїм бажанням. Вигляд готового макету головної сторінки для сайту. Інші сторінки сайту матимуть спільний шаблон з головною сторінкою, тому макет для них розробляти не потрібно.

|