Главная Обратная связь

Дисциплины:


Практичне завдання №4Тема: Створення анімації та графіки для сайту.

Мета роботи: Навчитися створювати flash-банер та gif-анімацію, логотип для сайту та набути елементарних навиків роботи з програмами Macromedia Flash, Sqirlz water reflections, Adobe Photoshop..

Завдання:створити анімований flash-банер в програмі Macromedia Flash; переглянути відеоурок до практичної «Створення логотипу для сайту», та по аналогії розробити логотип; пройти тренування по створенню gif-анімацію в програмі Sqirlz water reflections за допомогою тренажера «Створення GIF-анімації для сайту».

Теоретичні відомості

GIF-анімація

Анімація з використанням формату GIF (Graphic Interchange Format) є найпростішою та популярною на сьогоднішній день формою анімації в Інтернет(рис 2.2).

Рисунок 2.1 – Приклад GIF-анімації

Така популярність викликана кількома причинами:

· GIF-анімацію легко створювати за допомогою графічних редакторів компанії Adobe –PhotoShop, ImageReady і Fireworks.

· GIF-анімація не вимагає спеціальних плагінів для браузерів.

· GIF - це стандартний формат для веб-документів. Всі браузери, що підтримують графічні зображення, відображатимуть GIF-файли.

· GIF-анімація використовує потокові технології. Почавши завантаження GIF-анімації, браузер відображає кадри в міру їх отримання. Відвідувачу не доводиться чекати закінчення завантаження файлу, щоб побачити анімацію.

Анімовані GIF-зображення працюють як традиційна покадрова анімація, яку застосовують у мультфільмах. Кожна GIF-анімація містить певне число кадрів, де кожен кадр є частиною анімації. При збереженні GIF-анімації програма «складає» частини зображення (кадри) одне поверх іншого і зберігає їх всіх в одному файлі. Коли браузер відкриває файл, він відображає окремі кадри по одному за визначений час, створюючи зоровий образ руху.

При збереженні GIF-анімації також задаються параметри, які дозволяють регулювати швидкість і тривалість анімації. Програма, за допомогою якої створюється GIF-анімація, зберігає відмічені опції в GIF-файлі, а браузер інтерпретує задані параметри і відтворює анімацію.

GIF-анімація широко використовується в маркетингу і рекламі.

Флеш-анімація

Adobe Flash (раніше відома як Macromedia Flash), або просто Flash - це є мультимедійна платформа, яку використовують для створення векторної анімації та інтерактивних застосувань (зокрема, ігор), а також для інтеграції відеороликів у веб-сторінки.

Flash дозволяє створювати повноекранну анімацію з вбудованим звуком і інтерактивністю при відносно невеликих розмірах файлу. Невеликі розміри файлів Flash продиктовані використанням в основному векторних зображень. При збереженні традиційного растрового зображення (GIF або JPEG), файл повинен зафіксувати і зберегти інформацію, що описує кожен піксел, внаслідок чого об’єм файлу значно збільшується. І навпаки, при збереженні векторної графіки, застосовуються математичні формули, що є запорукою невеликого об’єму файлу.Векторні зображення, які збережені у Flash-анімації, позначаються як SVG-зображення, або векторна графіка, що масштабується (Scalable Vector Graphics). Розміри SVG-зображень можна змінювати (робити їх більшими або меншими) під час відтворення анімації без втрати якості зображення і вони завантажуються швидше, ніж традиційні JPEG- або GIF-зображення. Отже, можна створювати файли складної Flash-анімації, які швидко завантажуються і відтворюються на комп'ютері відвідувача.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...