Главная Обратная связь

Дисциплины:


Доцільність використання анімаціїАнімація привертає увагу, розважає і інформує, проте при її використанні на веб-сторінках слід дотримуватися і певної обережності:

· Анімація захоплює увагу, але її надлишок може лише заважати. Якщо анімація створюється для залучення уваги відвідувача, слід утриматися від використання більш ніж одного-двох анімованих об'єктів на сторінці.

· Анімацію часто використовують, щоб підкреслити вміст веб-сторінки, тому, слід слідкувати за тим, щоб вона дійсно приносила користь і перекликалася із статичним наповненням сторінки.

· Не слід використовувати анімацію на сторінках, що містять великі об'єми тексту. Анімація впливає на концентрацію уваги користувача і відволікає його від читання тексту.

· Не використовуйте анімацію заради анімації. Оскільки певні файли анімації можуть мати великі розміри і, їм потрібно більше часу на завантаження і відображення, їх варто застосовувати там, де вони дійсно вносять до сторінки вагомий внесок.

Банер - це невелике рекламне оголошення, що є також посиланням на сайт рекламодавця.

Основне завдання банера - привести до Вас на сайт потенційного клієнта. Щоб банер працював ефективно, він повинен бути помітним, але ненастирливим, розміщуватися на ресурсах, близьких по тематиці і популярних у цільової аудиторії. Запорукою успішної банерної реклами є професійний дизайн і знання кон'юнктури ринку.

Професійно створений банер, що відповідає іміджу компанії, яку він рекламує, це запорука успіху будь-якої рекламної кампанії, особливо, якщо його візуальне оформлення викликає інтерес і бажання «натиснути» у відвідувачів. Перше враження потенційного клієнта формується дивлячись на банер, тому банер повинен відображати суть рекламної пропозиції і візуально приваблювати користувачів. Досвід наших фахівців дозволяє створювати ефективні банери, які позитивно впливають на сприйняття і свідомість глядачів.

Рекламний банер повинен відображати основну суть Вашої пропозиції щоб направляти думки у потрібне русло. "Гарні картинки" банера, які не відповідають темі рекламної пропозиції, не спрацюють належним чином. Кожен показ баннера повинен позитивним чином впливати на свідомість глядача.

Вимоги до банерів

· Банер має бути естетичним і візуально привабливим

· Привертати увагу відвідувача

· Зацікавити відвідувача

· Підштовхнути до переходу на сайт

· Спонукати до дії, тобто до покупки товару або послуги на самому сайті (що є кінцевою метою реклами).

Рекламні банери поділяється на два типи:

Статичний банер - статична картинка з рекламним оголошенням без використання анімації та інших елементів руху.

Анімований банер - анімована (рухлива) картинка з використанням flash або gif анімації.Логотип

Логотип – це одне з основних понять графічного дизайну й фірмового стилю. Логотипом називають поєднання фірмового знака й унікального написання назви компанії. У поняття "розробка логотипа" включають комплексне рішення: створення фірмового знака, текстове написання назви, взаємне компонування назви й знака, а також колірне рішення всієї композиції. На бажання логотип може складатися з однієї тільки назви, написаної унікальним шрифтом, або з одного лише фірмового знака. Але за замовчуванням на увазі під логотипом розуміють саме поєднання назви компанії і її фірмового знака.

Фірмовий знак - це унікальний графічний елемент, що звичайно розташовується поруч із назвою компанії, але може використатися й окремо. Розробка фірмового знака, як правило, входить у розробку логотипа.

Товарний знак і знак обслуговування – це позначення, здатні відрізняти відповідно товари й послуги одних юридичних або фізичних осіб від однорідних товарів і послуг інших юридичних або фізичних осіб.

Поняття "товарний знак" практично еквівалентне поняттю "логотип", що звичайно й застосовується в нашому житті й бізнесі. Різниця полягає лише в тому, що товарний знак теоретично може бути простою геометричною фігурою або будь-яким іншим графічним символом, а логотип (він же "фірмовий блок") звичайно складається з фірмового знака й назви компанії. Товарні знаки, знаки обслуговування – це словесні, образотворчі або комбіновані позначення, що виконують функцію індивідуалізації товарів, робіт або послуг юридичної або фізичної особи.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...