Главная Обратная связь

Дисциплины:


Класифікація логотипівГоловне, що повинен усвідомлювати дизайнер, це те, що не логотип робить свого власника знаменитим, а навпаки – товари та послуги фірми своєю якістю приносять популярність логотипу..

Логотипи можна класифікувати за їх зовнішньою ознакою. За типом виконання можна чітко виділити три групи логотипів:

1. У логотипі використовується тільки текст.

Рисунок 1 – Логотипи фірми із використанням тексту.

2. У логотипі використовуються знакові символи.

Рисунок 2 – Приклад логотипу, у якому використовується тільки знак.

3. У логотипі комбіновано використовується як знак, так і текст.

Рисунок 3 – Приклад розміщення знака і тексту в логотипі

Характеристики логотипу

1. Запомятовуванність. Необхідно, щоб люди звикли до логотипа, а це можливо тільки тоді, коли він незабутній. Для цього необхідно творити такий логотип, що був би не схожий на ті, які вже існують. Необхідно додати йому унікальності. Це допоможе домогтися пізнавальності на ринку, виділити організацію із загальної маси конкурентів.

2. Унікальність. Якщо будь-яка компанія у певному секторі ринку використає схожий символ (як туристичні агентства часто зображують глобус на своїх логотипах), то він не буде унікальним.

3. Значимість. Логотип передає відмітні характеристики вашої компанії.

4. Взаємозв'язок у використанні вашого графічного подання, підзаголовків, контекстів. Повторюваність допомагає людям швидше запам'ятати, хто ви й чим займаєтеся.

5. Здатність до масштабування. Ваш логотип повинен виглядати однаково добре як на візитній картці, так і на вивісці або рекламному щиті.

І, звичайно в інших проміжних розмірах. Складовою частиною даної характеристики є зрозумілість назви вашої компанії при різних розмірах логотипа. Переконайтеся, що дизайнер вибрав шрифт, який добре читається.

6. Професіоналізм у всьому, від якості зображення логотипа до паперу, на якому друкується ваш матеріал.

7. Непідвладність часу вашого логотипа переконає вас у непотрібності переробляти його через кілька років. Ваші вкладення й актуальність дизайну логотипа протривають довгий час.

8. Логотип повинен удало виглядати на різних колірних фонах.

Якщо назву виконано чорним шрифтом і фірмовий знак також чорний, то логотип не буде видний на чорній підкладці. Розробіть ще одну колірну версію логотипа, що була б сумісна з будь-яким фоном. Якщо ж заборонено міняти колір логотипа, то можна виділити його границі, наприклад, розмістити його в прямокутник певного кольору.

9. Простота. Намагайтеся створити логотип, який би якнайбільше передавав інформації про компанію, але в той же час був якомога простіший. Цей аспект виражає професіоналізм у дизайні.10. Використайте векторне зображення.

Створіть свій логотип як у растровому, так і у векторному форматі.

Векторне зображення дозволить вам змінювати розмір логотипа без будь- яких втрат якості. У вас не виникне проблем у тому випадку, якщо ви створили логотип розміром 200х100 пікселів, коли вам доведеться розміщати його на величезних рекламних баннерах іплакатах.

 

Хід роботи

1. Підготуйте фонове зображення розміром 340×450 пікселів , яке буде використовуватися для створення анімованого банера (рекомедуємо використовувати яскраве зображення, для привернення уваги).

2. Підготуйте зображення курсора мишки в програмі Photoshop, без білого фону і збуріжіть в форматі png.

3. Запустіть програму Macromedia Flash виберіть пункт Create New Документ Flash.

4. На панелі, що знаходиться внизу програми у вкладці Свойства змініть розмір документа Flash зі стандартного на 340×450 пікселів. Далі перейдіть в меню Файл оберіть пункт Импорт / Импортировать на стадию та оберіть фонове зображення, що було підготовлене раніше. Розміщуємо зображення рівномірно по сцені документа.

5. Створіть новий шар, натиснувши піктограму, яка знаходиться на часовій шкалі .

6. Перейдіть настворений шар. Виберіть інструмент Прямоугольник та зададайте в секції Опции радіус кута 12 пікселів.

7. Залийте кнопку за допомогою інструменту Инструмент масовой заливки спочатку градієнтною заливкою з градієнтом червоного та чорного кольору . Використайте Инструмент градиентного переобразование та натисніть по зображенню нашої кнопки. Далі в панелі інструментів Сolor змініть тип заливки на лінійну.

8. За допомогою інструменту Инструмент градиентного переобразование змініть орієнтацію градієнтної заливки. Натисніть на кружечок та невідпускаючи поверніть градієнт, так щоб червоний колір знаходився зверху кнопки, а чорний – знизу.

9. Виділіть прямокутник за допомогою інструменту Выделение по прямокутнику та натисніть клавішу F8. Появиться вікно і натискаємо ОК.

 

10. Виділіть кнопку за допомогою інструменту Выделение та на панелі, що знаходиться внизу програми оберіть вкладку Фильтры. Додайте фільтр Бросить тень з наступними параметрами:

Результат:

11. Сторіть новий шар. На цьому шарі оберіть інструмент Текст . Додайте текст «Як зробити банер?» та на панелі, що знаходиться внизу програми оберіть вкладку Свойства. Задайте такі налаштування для тексту:

Розмістіть текст на кнопці.

12. Створіть новий шар. Анологічно попередньому пункті знову створіть надпис «Як зробити банер» з такими налаштуваннями:

Результат:

13. Застосуйте фільтр Свечение до тексту з такими налаштуваннями:

Результат:

14. Застосуйте фільтр Градиентное свечение до тексту з такими налаштуваннями:

Результат:

15. Створіть новий шар та на ньому перейдіть в меню Файл оберіть пункт Импорт / Импортировать на стадию та оберіть зображення курсора, що було підготовлене раніше.

16. Виділіть курсор за допомогою інструменту Выделение та натисніть клавішу F8. Появиться вікно і натискаємо ОК.

15.Переходимо на часову шкалу та на 30 кадрі кожного шару встановіть ключовий кадр натиснувши клавішу F6 .

16. Перейдіть на шар Слой 5 та в 30 кадрі посуньте трішки зображення курсору за допомогою інструменту Выделение.

17. Перейдіть в 1 кадр шару Слой 5 та насніть Добавить направляющую движения .

18. Перейдіть в новостворений шар Направляюща. Використайте інструмент Карандаш , та намалюйте схожу лінію.

19. Виділіть курсор за допомогою інструменту Выделение та перемістіть його на початок лінії, так щоб центр курсова співпадав з центром лінії.

20. Перейдіть в 30 кадр шару Слой 5. Знову виділіть курсор з та перемістіть його в кінець лінії, так щоб центр курсова співпадав з центром лінії.

21. Перейдіть в1кадр шару Слой 5. На панелі, що знаходиться внизу програми оберіть вкладку Свойства. В пункті Tween з випадаючого списку оберіть пункт Движение.

На часовій шкалі в шарі Слой 5 повинна з’явитися стрілка, що свідчить що ми застусували анімацію руху.Отже всі дії виконано вірно.

22. Щоб переглянути анімацію натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

23. На часову шкалі на 35 кадрі кожного шару встановіть ключовий кадр натиснувши клавішу F6 .

24. Встановіть на 36 кадрі кожного шару ключовий кадр.

25. Перейдіть в шар Слой 2 та в 36 кадрі виділіть кнопку за допомогою інструменту Выделение, перейдіть в панель, що знаходиться внизу програми та оберіть вкладку Фильтры, де відключіть фільтр Бросить тень, просто натиснувши на зелену галочку, що знаходиться біля фільтру.

26. Перегляньте анімацію натиснувши комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

27. Перейдіть в шар Слой 4, та на 14 кадрі вставте ключовий кадр F6.

28. Видіть текст та перейдіть в вкладку Свойства, де зробіть наступні налаштування.

29. Перейдіть в 30 кадр шару Слой 4 та видіть текст та перейдіть в вкладку Свойства, де зробіть наступні налаштування.

30. Перегляньте анімацію натиснувши комбінацію клавіш Ctrl+Enter.

31. Натисніть Файл та оберіть Публикация, щоб публікувати аніиований банер. Збережіть документ натиснувши Файл та оберіть Сохранить как… Дайте назву документу.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...