Главная Обратная связь

Дисциплины:


Службове призначення деталіДеталь «Накривка» виготовляється із конструкційної сталі звичайної якості марки Ст3сп ГОСТ380-94. Маса деталі 28 кг, габаритні розміри Ø410 40. Деталь являє собою тіло обертання і відноситься до деталей загальномашинобудівного призначення типу «Диск».

Деталь «Накривка» призначена для кріплення. Основною конструкторською базою деталі являється центральний отвір Ø96Н11. Чотири отвори Ø24 на фланці деталі застосовуються для кріплення накривки. В конструкції деталі передбачені виточка Ø340 та виступ Ø252.

Вихідним матеріалом деталі є сталь Ст 3 ГОСТ 380 – 94. Характеристика сталі Ст3:

- допустимі напруження: текучості [στ] = 370-480 ( МПа );

- розриву [σв] = 245 ( МПа ) ;

- твердість НВ170.

Хімічний склад сталі Ст5сп:

С – 0,14 – 0,22%; Мn – 0,40 – 0,65%; Si – 0,12 – 0,30%.

 

2 Вибір заготовки

Вид вихідної заготовки в значній мірі впливає на характер технологічного процесу механічної обробки деталі. Від величини припуска на механічну обробку, яка неоднакова для різних видів вихідних заготовок для одної і тої же деталі, залежить в більшій мірі собівартість механічної обробки.

Чим більше вихідна заготовка по формі і розмірах приближена до форми і розмірів готової деталі, тим менше потребується затрат часу на її обробку.

Найбільший вплив на вибір вихідної заготовки мають матеріал, розміри, форма деталі і тип виробництва. Із заготовок, які використовуються в машинобудуванні (прокат, поковки, литво) в якості заготовки для даної деталі, зважуючи, що матеріал деталі сталь Ст3 ГОСТ 380-94, тип виробництва – дрібносерійний, приймаємо поковку отриману методом гарячого штампування на паровітряних мололотах в нагрітому стані із застосуванням підкладного штампу та кільця.


3 Визначення величин загальних, міжопераційних

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...