Главная Обратная связь

Дисциплины:


Сучасні євро матеріали для покрівліПокрити дах каркасного будинку можна практично всіма сучасними матеріалами. Винятком можна вважати лише особливо важкі види покрівлі, такі, як керамічна черепиця, що вимагає більш потужних стін. В іншому, вибір покрівельного матеріалу, колосальний. Обговоримо найбільш популярні покрівельні матеріали з позицій покрівлі каркасного будинку.

Металочерепиця. Один з найпопулярніших покрівельних матеріалів. Приваблива ціна, досить великий вибір кольорів, легкість і швидкість монтування - це основні переваги металочерепиці. З мінусів можна назвати: ускладнення при врізці мансардних вікон, і при прорахунках в монтуванні, такий дах, досить шумний в дощову погоду. Також, довговічним цей матеріал можна вважати, лише при правильному монтуванні. Скажімо, якщо листи металлочеріпіци різались, та ще й болгаркою, то в місцях різів пошкоджується полімерне покриття та черепиця іржавіє. З цього витікає, що потрібно звести до мінімуму кількість розрізів і проводити їх виключно ножицями по металу.

Бітумна черепиця. Хороший покрівельний матеріал, що надійно захищає будинок. Найбагатший вибір кольорів і довгий термін служби, роблять м'яку бітумну черепицю, матеріалом № 1 для покрівлі дахів. Крім незаперечних переваг, є і недоліки. У сильну спеку дах з бітуму може починати плавитися і підтікати. Бітум - горючий матеріал, і не дивлячись на кам'яну крошку, якою вкривають черепицю, потрібно ретельніше дотримуватися правил пожежної безпеки. Також, бітумна черепиця вимагає жорсткої основи для монтування (ОСП, фанера), що в цілому, підвищує витрати на дах.

Євро-шифер. На відміну від свого жахливого азбестового побратима радянської епохи, євро-шифер досить гарний покрівельний матеріал. Непоганий вибір кольорів і невисокі ціни роблять цей матеріал популярним серед забудовників.

Мідна покрівля. Дах з міді - це відмінний варіант покрівлі, який свідчить про заможність власника будинку. Такий дах дуже довговічний і надійний, але і не в міру дорогий. Не кожен може собі дозволити таку розкіш.

Полімерна черепиця. На Заході, в Європі та Америці дуже популярна така черепиця. Візуально, створюється повна подібність з керамічною черепицею, при цьому, полімер набагато легший за обпалену глину і нітрохи не поступається їй за надійностю і довговічностю. Полімерна черепиця поки не отримала широкого розповсюдження на нашому ринку, в основному, через нечувані ціни. Але, якщо вартість буде знижуватися, і цей покрівельний матеріал завоює популярність у країнах СНД.

Досить екзотичними зараз залишаються рулонні полімерні покрівельні матеріали. А скажімо,покрівельне залізо, солом'яний або очеретяний дах, вважаються пережитками або прерогативою саманного будівництва.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...