Главная Обратная связь

Дисциплины:


Волосся мити 1-2 рази на тиждень з шампунем, ретельно розчісувати гребінцем  1. Догляд за порожниною рота і зубами:

Чистити зуби потрібно 2 рази на день зубною пастою або зубним порошком. Корисним є масаж і самомасаж ясен. Важливо регулярно відвідувати зубного лікаря.

  1. Гігієна статевих органів:

Статеві органи та шкіру навколо них миють вранці і ввечері. Особливо ретельного догляду потребують статеві органи у хлопців – після полюцій, а у дівчат – в період менструацій. Починаючи з підліткового віку, дівчаткам слід носити бюстгальтер.

Тема № 3: Основні вчення про загальний фізичний та статевий розвиток підлітків

Урок № 14: Визначення фізично-емоційного навантаження на організм підлітка

Опорний конспект

Зміни, що відбуваються в підлітковому віці, впливають на психічний та фізичний стан підлітка.

Підлітку необхідне добре харчування з достатнім вмістом білків, жирів, вуглеводів та мінеральних речовин. В підлітковому віці закладаються основи здоров’я та риси характеру.

Потрібно займатися фізичною та розумовою працею, спортом. Шкідливими є фізичні перевантаження, виснажлива фізична праця, тривале сидіння за домашніми уроками.

При визначенні навантаження підлітка на уроках фізичної культури враховують увесь комплекс фізичних якостей – силу, швидкість, витривалість.

Слід враховувати відмінність між організмом хлопців та організмом дівчат.

У підлітків спостерігається підвищена емоційна збудливість, неспокій, тривожність. Іноді – зухвалість, грубість, суперечки і сварки з батьками.

 

Термін криза багатозначний. Вікові кризи обумовлені, перш за все, руйнуванням звичної соціальної ситуації розвитку і виникненням іншої, яка більш відповідає новому рівню психологічного розвитку дитини.

Якщо звернути увагу на підліткову кризу, то слід зазначити, що особливості розвитку особистості в цьому віці виявляються в наступних симптомах: виникають труднощі у відношенні з дорослими, негативізм, упертість, байдужість до оцінки успіхів, відхід з школи, оскільки головне для дитини відбувається тепер зовні школи; прагнення до компанії однолітків (пошуки друга, пошуки того, хто може тебе зрозуміти).

Для багатьох сучасних підлітків об’єктом, який «розуміє» внутрішні переживання підлітків, «допомагає» відчути свою цінність та «стає» найцікавішим другом та співрозмовником є комп’ютер. З поширенням комп’ютерів з’явилися підлітки, поведінка яких помітно змінена через те, що вони шукають постійного контакту з комп’ютером, полишивши звичні для свого віку захоплення, такі як футбол та вуличні ігри.

Підлітковий вік це критичний та перехідний вік особистості, який потребує особливої уваги з боку батьків дитини та шкільних психологів. Існування психологічної залежності від комп’ютерних ігор все ще викликає сумніви у багатьох фахівців і самих людей, що захоплюються комп’ютерними іграми.

Асланян Т.С.

Тема № 4: Фізіологічні основи статевих сексуальних відносин. Перші ознаки настання вагітності

Урок № 15: Фізіологічні основи статевих стосунків

Опорний конспект

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...