Главная Обратная связь

Дисциплины:


Урок № 32: Загальна техніка накладання пов’язокОпорний конспект

Накладаючи пов’язку треба намагатися не завдавати зайвого болю. Бинт тримають правій руці і розкручують його не відриваючи від пов’язки, яку підтримують лівою рукою. Бинтують зліва направо, кожним наступним обертом перекривають попередній наполовину. Пов’язку накладають не дуже туго, щоб не порушити кровообігу, проте і не слабко, щоб не сповзала з рани.

Накладання пов’язок на пальці

Тема № 7: Перша допомога при пораненнях. Правила накладання пов’язок

Урок № 33: накладання пов’язок на голову

Опорний конспект

Пов’язку «чепець» накладають при пораненні волосистої частини голови. Від бинта відрізають шматок, завдовжки до 1 м., кладуть його на середню частину на тім’я, попередньо закривши рану стерильною серветкою, кінці опускають донизу, спереду від вух і утримують їх в натягненому стані. Навколо голови роблять коловий закріплювальний хід, дійшовши до зав’язки, обертають бинт навколо неї і ведуть косо на потилицю. Чергують ходи бинта через потилицю і через лоб, щоразу направляючи його більш вертикально.

Хрестоподібна пов’язка накладається при пораненнях шиї, гортані або потилиці. Коловими ходами бинт спочатку закріплюють навколо голови, вище лівого вуха і позаду нього опускають бинт косо вниз на шию. Далі бинт ведуть по правій бічній поверхні шиї, закриваючи ним її передню поверхню і повертаються на потилицю, проходять вище вух, повторюючи зроблені ходи. Закріплюють пов’язку ходами бинта навколо голови.

Тема № 7: Перша допомога при пораненнях. Правила накладання пов’язок

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...