Главная Обратная связь

Дисциплины:


Господи, дякую Тобі за цей день!· Я знаю, що ще не вчинив всього, що Ти чекаєш від мене, і якщо по цій причини Ти дозволив мені скупатися у свіжій росі нового світанку, то я безмірно вдячний.

· Я нарешті готовий зробити так, щоб Ти пишався мною.

· Я забуду вчорашній день, з усім його тяготами і негараздами, засмученнями і невдачами, розладами і образами. Минуле - вже сон, з котрого я вже не зможу взяти назад жодного слова, не зможу стерти жодного необачного вчинку. Однак я обіцяю, що якщо вчора заподіяв комусь біль своєю необережністю, то справлю скоєне до заходу сонця, і жодне з моїх сьогоднішніх справ не буде більш важливим, ніж це.

· Я не буду хвилюватися про майбутнє. Моє щастя і Успіх залежать не про смутних тіней, що маячать на обрії, але від сьогоднішніх справ, ясно помітних переді мною.

· Я буду цінувати цей день, бо це все, що я маю. Я знаю що його походячі миті не можна накопичити або зберегти. Немов дорогоцінні зерна, для використання в майбутньому.

· Я буду жити так, як всі хороші актори, коли вони виступають на сцені - лише однією миттю. Я не зможу найкращим чином прожити сьогоднішній день, якщо буду шкодувати про вчорашні помилки або турбуватися про завтрашніх проблемах.

· Я готовий взяти за сьогоднішні важкі справи, закотити рукава і підняти пилюку в цілому світі. Я буду пам'ятати про те, що чим більше я зайнятий, тим менше шкоди я можу зазнати, тим смачніше буде моя їжа і солодше мій сон, а сам я буду задоволеним своїм місцем в світі.

· Сьогодні я звільнюся від рабства годинника і календаря. Хоча я буду планувати день, щоб зберегти свій темп і енергію, я почну міряти своє життя справами, а не роками; думками, а не порою року; відчуттями, а не цифрами на циферблаті.

· Я буду пам'ятати про те, як мало потрібно для того, щоб зробити цей день щасливим. Я ніколи не буду гнатися за щастям. Тому що це не мета, а лише побічний продукт, і немає щастя у володінні або отриманні. Щастя можна лише розділити з іншою людиною.

· Я не буду тікати від небезпеки, з якою я можу зіткнутися сьогодні, так як я впевнений: зі мною не може статися нічого такого, що виявилося б непосильним для мене з Твоєї допомогою. Як самоцвіт, полірований тертям, я вдосконалююсь, стикаючись з сьогоднішніми негараздами, і якщо Ти закриваєш перед мною одні двері, то завжди залишаєш іншу відкритою.

· Я проживу цей день, як якщо б сьогодні було Різдво. Я буду дарувати подарунки і вручу своїм ворогам дар прощення, своїм опонентам я подарую терпимість, своїм друзям - усмішку, своїм дітям - хороший приклад. Кожний мій дар буде зроблений в дусі безумовній любові.

· Я не витрачу жодної дорогоцінної секунди цього дня на гнів, ненависть. ревнощі або самозамилування. Я знаю, що насіння, яке я посіяв, принесуть урожай, тому що кожен вчинок, добрий або поганий, завжди призводить до відповідних наслідків. Сьогодні я буду сіяти лише добрі насіння.· Я буду звертатися із сьогоднішнім днем ​​як з безцінною скрипкою. Одна людина може отримати з неї гармонічну мелодію, а інший лише ненастроєні звуки, однак ніхто не буде звинувачувати інструмент. У житті відбувається те ж саме, і якщо я буду грати правильно, то принесу в світ красу і гармонію.

· Я привчу себе дивитися на будь-яку сьогоднішню проблему, як на піщинку у своєму взутті. Я пам'ятаю болю, таку гостру, що ледве міг йти, і пам'ятаю, своє здивування, коли я зняв кросівок і виявив там крихітну піщинку.

· Я буду працювати з переконанням, що жодне велике звершення не було досягнуто без ентузіазму. Якщо я збираюся зробити сьогодні щось путнє, то не повинен відступати, тремтячи від страху і думаючи про небезпеку. Я кинуся в саме пекло і буду вибиратися, як зможу.

· Я поставлю собі завдання на сьогодні, але це будуть досяжні цілі, а не смутні, мінливі орієнтири, заявлені тими, хто будує свою кар’єру на невдачах. Я розумію, що Ти завжди пробуєш мої милі на малому, щоб побачити, чи зможу я впоратися з чимось більшим.

· Я ніколи не буду приховувати свої таланти. Якщо я мовчу, то про мене забувають. Якщо я не рухаюся вперед, то відступаю назад. Якщо я відхилюсь від сьогоднішнього виклику, мою гідність буде ув’язнена навіки, а якщо я перестану рости, хоча б потроху, то почну зменшуватись. Я відкидаю нерухомість, тому що вона завжди є початком кінця.

· Я збережу посмішку на обличчі і в своєму серці, навіть якщо сьогодні мені буде боляче. Я знаю, що світ - це збільшене скло, яке повертає мені відображення моєї душі. Тепер я розумію, що можу виправити ставлення інших людей до себе, тільки виправивши своє ставлення до них.

· Сьогодні я відвернуся від любої спокуси, яке може змусити мене порушити дане слово або втратити повагу до себе. Я впевнений, що єдина річ, дорожче власного життя, якої я володію, - це моя честь.

· Я докладу до справ цього дня всі СВОЇ сили, укріпленим в знанні, що життя складається не з блукання в минулому і не із тривожного очікування майбутнього. Страшно подумати, скільки болісних кроків має зробити людина, перш ніж він засвоїть цю істину, таку стару і очевидну. Що би мені не пропонувало мені життя, багато чи мало, я живу зараз.

· Я буду зупинятися кожен раз, коли відчую жалість до себе. Сьогоднішній день - єдиний, який у мене є, і я повинен прожити його в повну силу. Можливо, я не усвідомлюю свою роль у великому цілому, але я тут, щоб грати в неї, і мій час уже настав.

· Я буду вважати цей день окремим життям.

· Я буду пам'ятати, що люди, які беруть кожен момент таким, яким він є насправді, відчувають найменше жалю.

Це мій день!
Це мої насіння!

Дякую Тобі, Господи, за цей дорогоцінний сад часу

Російський, оригінальний варіант(не повний)

Прошлое – уже сон, из котрого я уже не смогу взять назад ни одного слова, не смогу стерень ни одного опрометчивого поступка. Однако я обежаю, что есливчера причинил кому-то боль своїй неосторожностью, то справлю содеянное до захода солнца, и ни одно из моих сегодняшних дел не будет болем важнім, чем єто.

• Я не буду волноваться о будущем. Мое счастье и успіх зависят не о смутніх теней, маячащих на горизонте, но от сегодняшних дел, ясно различимых передо мною.

• Я буду ценить этот день, ибо это все, что я имею. Я знаю что уго уходяшие мгновения нельзя накопить или сохранить. Словно драгоценные зерна, для использозония в будущем.

• Я буду жить так, как все хорошие актеры, когда они выступают на сцене – лишь одним мгновением. Я не смогу наилучшим образом прожить сегодняшний день, если буду сожалеть о вчерашних ошибках или безпокоиться о завтрашних проблемах.

• Я готов взять за сегодняшние трудные дела, засучить рукава и поднять пыль в етом мире. Я буду помнить о том, что чем больше я занят, тем меньше вреда я могу претерпеть, тем вкуснее будет моя еда и слаще мой сон, а сам я буду довоолен местомв мире.

• Сегодня я освобожусь от рабства часов и календаря. Хотя я буду планировать день, чтоби сохранить свой темп и енергию, я начну мерить свою жизнь делами, а не годами; мислями, ане временем года; чуствами.а не цифрами на циферблате.

• Я буду помнить о том, как мало нужно для того, чтоби сделать этот день счастливым. Я никогда не буду гнаться за счастьем. Потому что это не цель, а лишь побочний продукт, и нет счастья в обладании или получении. Счастья можно лишь разделить с другим человеком.

• Я не буду бежать от опасности, с котороя могу столкнуться сегодня, так как я уверен: со мной не может случиться ничеготакого, что оказалось бы непосльным для меня с Твоей помощью. Как самоцвет, полируемый трением, я совершенствуюсь, сталкиваясь с сегодняшними невзгодами, и если Ты закрываешь перед мною одну дверь, то всегда оставляешь другую открытой.

• Я проживу этот день, как если бы сегодня было Рождество. Я буду дарить подарки и вручу своил недругам дар прощения, своим оппонентам я подарю терпимость, своим друзьям – улыбку, своим детям – хороший пример. Каждий мой дар будет сделан в духе бузусловной любви.

• Я не потрачу ни одной драгоценной секунды этого дня на гнев, ненавить. Ревность или самолюбование. Я знаю, что семена, которые я посеял, принесут урожай, потому что каждый поступок, добрый ыли дурной, всегда приводит к соответствующим последствиям. Сегодня я буду сеять лишь добрые семена.

• Я буду обращаться с сегодняшним днем как с бесценной скрипкой. Один человек может извлечь из нее гермоничную мелодию, а другой лищь нестройные звуки, однако никто не будет винить инструмент. В жизни происходит то же самое, и если я буду играть правильно, то принесу в мир красоту и гармонию.

• Я приучу себе смотреть на любую сегодняшнюю проблему, как на песчинку в своей обуви. Я помню болю, такую острую, что едва мог идти, и помню, свое удивление, когда я снял бтинок и обнаружил там крошечную песчинку.

• Я буду работать с убеждением, что ни одно великое свершение не было достигнуто без ентузиазма. Если я собираюсь сделать сегодня что-нибудь стоящее, то не должен отступать, дрожа от страха и думая об опасности. Я брошусь в самое пекло и буду выбираться, как смогу.

• Я поставлю себе задачи на сегодня, но это будут достижимые цели, а не смутные, изменчивые ориентиры, заявляемые теми, кто стоит свою капыеру на неудачах. Я понимаю, что Ты всегда пробуешь мои милы на малом, чтобы увидеть, смогу ли я справиться с чем-то большим.

• Я никогда не буду скрывать свои таланты. Если я молчу,то обо мне забывают.Если я не двигаюсь вперед, то отступаю назад. Если я уклонюсь от сегодняшнего вызова, мое достоинство будет уязвлено навеки, а если я перестану расти, хотя би понемногу, то начну ументшаться. Я отвергаю неподвижность, потому что она всегда является началом конча.

• Я сохраню улыбку на лице и в своем серце, даже если сегодня мне будет больно. Я знаю, что мир – это увеличельное стекло, которое возвращает мне отражение моей души. Тепер я понимаю, что монгу исправить отношение других людей к себе, только исправив свое отношение к ним.

• Сегодня я отвернусь от люього искушения, которое может вынудить меня нарушить данное слово или утратить уважение к себе. Я уверен, что единственна вещь, дороже собственной жизни, которой я оюладаю, - это моя честь.

• Я приложу к делам этого дня все вои силы, укрепленным в знании, что жизнь состоит не из блужданих в прошлом м не из тревожного ожидания будущего. Страшно подумать, сколько мучительных шагов должен сделать человек, прежде чем он усвоит эту истину, такую старую и очевидную. Что бы нипредлагала мне жизнь, много или мало, я живу сейчас.

• Я буду останавливаться каждый раз, когда почувствую жалость к себе. Сегодняшний день – единственный, который у мене есть, и я должен прожить его в полную силу. Возможно, я не осознаю свою роль в великом целом, ноя здесь, чтобы мграть ее, и мое время уже наступило.

• Я буду считать этот день отдельной жизнью.

• Я буду помнить, что люди, принимающие каждый момент таким, какой он есть на самом деле, испытывают меньше всего сожалений.

Ето мой день!

Ето мои семена.

Благодарю Тебя, Господи, за этот драгоценный сад времени

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...