Главная Обратная связь

Дисциплины:


Характеристика продуктуСферою діяльності даного підприємства є суспільне харчування, мета проекту – відкриття кафе у стилі поєднання елементів європейських кухонь. Основний акцент робиться на інтер’єр та кухню, а також на використання сучасних будівельних технологій для створення атмосфери комфорту та затишку. Продукцією, що пропонує кафе "JULIA" є страви країн Європи. Переваги перед іншими закладами суспільного харчування полягають у зацікавленості споживачів до національних особливостей кухонь європейських країн.

Основою продукції, що пропонується є страви країн Європи, традиційні напої цих країн, а також комплексні обіди, які складаються з різних страв.

Необхідні для приготування страв та напоїв продуктів будуть поставлятися фермерським господарством "АГРО – ІНВЕСТ" в с. Романівка з яким попередньо досягнуто домовленість, що дозволить мінімізувати витрати на транспортування.

Кількість місць – на 30 персон, кількість столиків 9 шт., також тут розташована маленька сцена для проведення різноманітних заходів. Внутрішній дизайн залу та його інтер’єр планується оформити якомога затишніше, що робить незабутнім відвідування даного закладу. Просторе приміщення кафе планується виконати в етнічному стилі. Тут будуть білі дивани, білі скатертини і вишукані меблі.

Площа у 110 кв. м., на території якого розташоване кафе, взята в оренду, 100 кв. м. займає безпосередньо.

 

4. Місцезнаходження кафе "JULIA"

Юридична адреса: Україна, Київська область, м. Ірпінь вул. ІІІ Інтернаціоналу, 103.

Розташування кафе дуже вигідне, з географічної точки зору:

Знаходиться у центрі міста;

Знаходиться в густо населеному районі;

Розташування транспортних вузлів достатньо близько, що дозволяє з мінімальними витратами поставляти сировину.

В даному районі відсутнє такого високого рівня заклад суспільного харчування, що є великою перевагою для реалізації даного проекту.

Місцем відпочинку від роботи і буде слугувати наше кафе.

Кафе "JULIA" розташоване по вул. ІІІ Інтернаціоналу, 103. Переваги цього місцезнаходження беззаперечні: у центрі міста проходять всі свята, тут розташовано більшість адміністративних установ. Саме сюди направляються люди ввечері зі своїми родинами, з друзями для того, щоб повечеряти і приємно провести час.

Аналіз ринку

Для визначення можливостей збуту продукції проведемо дослідження ринку. Аналіз попиту за попередні 3 роки представлена в таблиці 5.1.

Виходячи з отриманих даних, можна зробити висновок, що на ринку кожен рік існує потреба у додатковому обсягу продажів. Отримані дані дають можливість скласти прогноз виробництва продукції на наступні 5 років. Даний прогноз представлений у таблиці .Виробнича потужність розраховується на основі кількості посадочних місць (30) і кількості основних блюд, які виробляються за день двома поварами (91).

Розрахунок показує, що протягом всього робочого дня, який складає 14 годин, на одне посадочне місце приходить 2,7 основних страв, що дає можливість за рахунок збільшення кількості кухарів збільшити у середньому виробничу потужність у 2 рази. Кількість безалкогольних і алкогольних напоїв, які замовляються у день 2 шт. на 1 столик і має тенденцію до збільшення.

Запропонована продукція умовно поділена на два види: це основні страви (як національної кухні, так и комплексні обіди) і салати і напої (безалкогольні і алкогольні).

Таблиця 5.1. – Прогноз можливого обсягу продажу, шт.

Виробнича потужність
Кількість поданих основних страв за рік роботи
Безалкогольні і алкогольні напої
Всього

 

Таблиця 5.2. – Характеристика сучасного і прогнозного рівня цін на продукцію, що реалізується на внутрішньому ринку.

ВИД РИНКУ Сучасний рівень цін Прогнозний рівень цін в доларах США
в грн. в дол США 2013 р. 2014 р. 2015 р.
Внутрішній (середній рівень цін на ринку України) 5,46 5,55 5, 94 6, 05

Можлива ціна на кожну в розрізі кожної асортиментної групи представлена в таблиці 6.2.

 

Плановий обсяг і структура виробництва продукції

Можлива кількість продукції, що реалізується в таблиці 5.1. Розподіл продукції, що виробляється за асортиментними групами розглянемо в таблиці 6.1.

 

Таблиця 6.1 – Плановий обсяг і структура виробництва

Продажі
Страви національної кухні і комплексні обіди, грн 2 606 561,5 2 707 720,3 2 751 508
Безалкогольні і алкогольні напої, грн 219 050 222 741,2 230 100
Всього 1 3430434.5

Можлива ціна на кожну в розрізі кожної асортиментної групи представлена в таблиці 6.2.

Таблиця 6.2 – Прогнозний рівень цін (середній), виходячи із усіх блюд меню у розрізі асортиментних груп

Асортиментні групи продукції Одиниці виміру Прогнозний рівень цін
Страви національної кухні і комплексні обіди грн.
Безалкогольні і алкогольні напої грн.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...