Главная Обратная связь

Дисциплины:


Стратегія маркетингу. Перш за все при відкритті кафе необхідно приділити увагу його географічному місцезнаходженнюПерш за все при відкритті кафе необхідно приділити увагу його географічному місцезнаходженню. При виборі місця для кафе "JULIA" вивчалися такі параметри, як потік людей у безпосередній близькості від приміщення, конкурентне оточення, основні будівлі і споруди поблизу майбутнього кафе, зручність під’їзду, наявність парковки, можливості зовнішнього оформлення.

Основними клієнтами кафе є молодь і люди середнього віку. Цільовий сегмент населення м. Ірпінь швидко зростає порівняно з іншою частиною населення у зв’язку із місцезнаходженням тут університету. Привабливим фактором є розумний ціновий діапазон, який задовольнить клієнта з середнім доходом – 1500 - 2000 гривень. Режим роботи кафе також є оптимальним для відвідувачів – с 10: 00 до 24: 00. куріння в приміщенні буде заборонене.

Продукція кафе "JULIA" призначена для будь-якого клієнта, тим не менш, вона спеціально орієнтована на людей, які вживають тільки натуральні продукти і для яких практично відповідних страв за доступною ціною в меню інших кафе та ресторанів.

В подальшому планується розширенне охоплення цільового населення, кафе пропонує додаткову продукцію – комплексні обіди у межах 40-50 гривень. Планується, що ця послуга буде користуватися попитом у обідній час у співробітників установ і підприємств, які знаходяться у безпосередній близькості.

Важливим моментом є рівень сервісу. Офіціант повинен бути люб’язним, акуратним і розбиратися в тому, що замовляє клієнт. Перед відкриттям кафе планується провести рекламну компанію протягом місяця, а після відкриття продовжити в залежності від відвідування.

Так як великою популярністю користується сувенірна продукція, то протягом першого місяця відвідувачам на пам’ять будуть подаровані різні сувеніри. У майбутньому планується оформити фірмовим знаком кафе серветки, бокали, попільнички, серветниці.

 

Управління реалізацією інвестиційного проекту

Кафе "JULIA" створено на основі приватної власності (генерального директора), який має одного власника – розпорядника основних засобів, капіталу підприємства – Савлук Юлії Володимирівни. У кафе виконує функції директора, адміністратора, бухгалтера. Основними помічниками буде менеджер та шеф-кухар.

Слід відмітити, що організація даного виробництва може бути реалізована самостійно, у випадку відповідної підтримки інвестора. Менеджер – Мельниченко Наталія Олегівна. Має справу з цим видом бізнесу більше 7 років, пройшовши шлях від офіціантки до управляючої залом, тому ніхто точніше ніж вона не може знати всі тонкощі цієї справи. Увесь тягар відповідальності на її плечах, під контролем директора.

Схема 9.1 - Структура управління

Менеджер
Обслуговування
Офіціант
Шеф -кухар
Кухонний робітник
Прибиральниця
Директор (инвестор)

Саме менеджер та кухарар допоможуть генеральному директору у вирішенні таких питань як складання меню, вибір та придбання обладнання, розробка технологічного плану, а також у наймі персоналу.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...