Главная Обратная связь

Дисциплины:


Стратегія маркетингуВидання

 

Формат: А4.

Тираж: 20 000 екз.

Папір: глянсова.

Друк: повноколір

Обсяг: 35 сторінок + обкладинка

Упаковка: целофан або картонна коробка.

Періодичність: щомісячно.

Поширення: адресний поширених, поширення на виставках на спеціальних виставкових стендах, пізніше - роздрібний продаж Привабливості видання сприятиме те, що в ній поряд з екологічною інформацією читач знайде практичні економічні ради.

 

Основні рубрики:

- "Чистий" бізнес "

- Аксіоми природокористування

- Світовий досвід

- Погляд експерта

- Екологічне розслідування Правове поле та інші.

 

Планується регулярно проводити екологічні рейтинги підприємств. Рівень екологічної безпеки діяльності підприємств повинен буде оцінюватися за такими критеріями:

- Рівень екологічності діяльності (вплив різних дій компанії на навколишнє середовище, використання екологічно безпечних матеріалів і процедур в рамках свого бізнесу);

- Рівень екологічного менеджменту (відношення менеджменту компанії до питань екологічної безпеки і його готовність дотримуватися правил екологічної безпеки і стежити за станом навколишнього середовища);

- Відкритість компанії екологічної проблеми і готовність до діалогу з організаціями, що займаються проблемами екологічної безпеки (в тому числі з неурядовими та державними організаціями).

Біоекономіческое напрям журналу - висвітлює і аналізує екологічні проблеми через призму взаємодії і взаємовигідного співробітництва екології та економіки. Сюди відносяться публікації, пропагують позитивний досвід щодо раціонального використання навколишнього середовища, які ратують за екологічне обгрунтування економічних проектів, будь-якої господарської діяльності.

Варто згадати ще такі форми роботи, як: екологічний аналіз, екологічний моніторинг (системне спостереження за природними об'єктами), складання досьє з екологічної проблематики.

Видання буде містити якісні ілюстрації, надані зарубіжної екологічною організацією, ми залучаємо до проекту професійних журналістів-екологів, які спеціально навчилися за кордоном. Якість поліграфії і паперу - вища.

 

Аналіз ринку

Моніторинг 423 друкованих видань та Інтернет-сайтів Санкт-Петербурга показав що міський ринок засобів масової інформації складається з галузевих видань, інформаційно-публіцистичних, рекламних та розважальних. Якщо говорити про галузеві журналах, то лідирують тут видання, присвячені проблемам медицини (бізнес-план медичного центру), будівництва і ринкам обладнання. ЗМІ, присвячених захисту навколишнього середовища одиниці. Екологічна журналістика з'являється в Росії з дуже серйозним запізненням. Екологічні видання в даний час виникають (і зникають) з неймовірною швидкістю. З'являються різні газети, журнали, інформаційні агентства - загальноукраїнські та регіональні, теле-та радіопрограми, цілком присвячені екологічній тематиці. Найчастіше вони роз'єднані, як і журналісти, які пишуть на цю тему. Багато органів масової інформації не витримують конкуренції, важкого економічного тягаря, не знаходять свого читача і потрібних спонсорів - спалахнувши на небосхилі екологічної журналістики, незабаром гаснуть, поступаючись місцем іншим сміливцям, шляхетним борцям за екологічне здоров'я планети. Екологічні видання рідко з'являються в кіосках "Союздруку", а у приватних розповсюджувачів преси їх взагалі не буває. Це пояснюється і малими тиражами видань, і незацікавленістю торговців в такій "некомерційної" продукції. Саме тому такі видання настільки недовговічні. Одна з причин недостатньо гарної якості "зелених" видань в тому, що їм катастрофічно не вистачає професійних журналістів, рекламістів, фотографів, дизайнерів. Через брак професійно підготовлених кадрів доводиться займатися самодіяльністю: нерідкі випадки коли сам активіст екологічного руху є одночасно і головним редактором газети, і репортером, і художником, і верстальником. "Зеленим" виданням рідко вдається залучити хороших професійних журналістів - робота в такого роду ЗМІ вважається чомусь непрестижною серед багатьох журналістів. Якщо говорити про стиль, то, напевно, не дістає живої розмовної мови, легкості у зверненні до аудиторії, і це одна з причин, по якій багато статей в "зеленій" пресі просто не вистачає сил дочитати до кінця.У силу складної подачі інформації, часто недоступною для розуміння обивателя, у "зелених" видань склалася своя, досить обмежена аудиторія, що складається в основному з природоохоронних чиновників, вчених, викладачів та власне самих учасників громадського екологічного руху.

У ділових ЗМІ міста почали з'являтися статті про екологічність бізнесу, але вони виходять нерегулярно.

Єдине екологічне видання в Санкт-Петербурзі - «Екологія і право», видання Санкт-Петербурзького Екологічного Правозахисного Центру «Беллона». Воно висвітлює проблеми екології, екологічне законодавство, новини, але немає інформації, призначеної конкретно для підприємців. Звичайно, ті керівники, які вже зрозуміли важливість екологічної відповідальності, можуть знайти в журналі важливу інформацію, але спеціально для них пишуть мало. Бізнес сьогодні треба виховувати, навчати екологічності.

Таким чином, конкурентів на обраному ринку у нашого журналу немає.

Сегмент ринку, який передбачається зайняти, становить понад 20 тисяч потенційних покупців. (Склад покупців журналу див Резюме) Як показали маркетингові дослідження, 80% з них не задоволені станом ринку ЗМІ в частині, що стосується їхніх інтересів. Ми не виключаємо, що наша аудиторія буде набагато ширше за рахунок охоплення сусідніх областей.

Існують об'єктивні проблеми опису числа і структури «Директорів», тому що група щодо нечисленна. Крім того, живий інтерес до цієї проблеми породив певні «думки» і «судження», непідтверджені фактами. Часто відбувається ототожнення понять «керівник» та «забезпечений / багата людина». Існує думка про однорідність інформаційних переваг і стилю поведінки Керівників.

Спробуємо представити думку фахівців «ГОРТІС» з даного питання. Точка зору заснована на комплексному аналізі вторинної інформації та результати досліджень, проведених фахівцями МІК «Гортис» в Санкт-Петербурзі з 1991 року.

Чоловіків серед «директорів» близько 80%. У віці від 25 до 44 років - 65%, старше 45 років - 20%, а молодше 25 років - 15%. Мають вищу освіту - 80-85%% Керівників.

Середній рівень добробуту сімей Керівників в 4.5 рази вище середнього по Санкт-Петербургу. На кожного члена сім'ї Керівника припадає в середньому близько 8000 рублів (трохи менше 300 доларів). При цьому майже у половини Керівників дохід на члена сім'ї на місяць менше 5000 рублів. Не більше 25% керівників (7-8 тисяч осіб) проживають у сім'ях з рівнем добробуту більше 1000 USD на місяць на члена сім'ї. Необхідно відзначити, що 20% керівників для пересування по місту користуються громадським транспортом! Очевидно, що міф про тотожність понять «керівник» та «забезпечений / багата людина» не знаходить підтвердження.

 

Стратегія маркетингу

Підготовчий період

Випустити 2 сигнальних номери з пропозицією для рекламодавців. Розсилається безкоштовно по базі даних. Перший сигнальний номер. 10 000 у.о. (Редакція + макет + тираж)

Провести юридичне оформлення (засновник, видавець, головний редактор, розповсюджувач), створити первинну базу даних, випустити перший сигнальний (презентаційний) номер.

Друк пілотного номера: формат 215x275 мм. обсяг 86 смуг + обкладинка. кольоровість: блок і обкладинка - 4 +4. папір - блок 115 гр. / м.кв матова крейда., обкладинка 200 гр. / м.кв матова крейда. скріплення - КБС. оздоблення обкладинки - односторонній матовий ламінат. тираж - 1000 екз.

Собівартість одного екз. 2,20 у.о. (При тиражі 50 000 собівартість одного екз. = 1,00 у.о.) Вартість друку: 62 400 рублів.

Підготувати до випуску другої сигнальної (пілотний) номер, з урахуванням побажань потенційних рекламодавців і читачів. Паралельно необхідно набрати штат редакції, менеджерів, рекламних агентів і знайти приміщення під редакцію.

 

Кошторис Редакції на перший місяць (один номер)

· Зарплата працівникам редакції - 40 000 рублів Чотири людини (гол. редактор, штатний фотограф, 2 штатних кореспондента) по 10 000 рублів кожному.

· Набір і верстка - 30 000 рублів

· Професійна верстка 80 сторінок (40% рекламні блоки) з розрахунку 300 рублів за смугу - 24 000 рублів.

· Набір і коригування тексту - 6 000 рублів.

· Оренда офісу. - 50 000 рублів Окраїна Санкт-Петербурга, недалеко від станції метро, ​​приблизна площа 50 кв.м., телефон МГТС + інтернет, меблі.

· Орієнтовна вартість оренди в місяць - 50 000 рублів.

· Додаткові витрати - 34 000 рублів

· витрати на проявлення і друк фотографій -15 000 рублів.

· мобільний зв'язок - 5 000 рублів.

· інтернет - 3 000 рублів.

· транспортні витрати (бензин) - 6 000 рублів.

· витратні матеріали для роботи та оргтехніки (папір, картриджі для принтерів, ручки, папки, скріпки тощо) - 5 000 рублів.

Разом: витрати редакції на місяць становлять 154 000 рублів.

 

 

• Оргтехніка (разове вкладення) - 90 000 рублів

• два комп'ютери - 60 000 рублів.

• принтер лазерний чорно-білий A 4 - 6 000 рублів.

• струменевий кольоровий принтер A 4 - 9 000 рублів.

• сканер A 4 - 5 000 рублів. • телефон-Факс - 6 000 рублів.

• добірка CD для роботи 50 шт. (Дизайн, енциклопедій тощо) - 4 000 рублів.

 

ВСЬОГО на редакцію: 306 400 рублів

 

Презентація. 5 000 у.о.

Розіслати тираж по передбачуваних рекламодавцям (див. додаток «Сто найбільших рекламодавців Санкт-Петербурга»), провести презентацію та укласти договори на розповсюдження.

Другий сигнальний номер. 10 000 у.о. (Редакція + макет + тираж) випустити другий сигнальний (пілотний) номер. Тираж - 1000 екз.

 

Рекламні агенти

Оклад агента 500 у.о. на місяць + 10% від кожної угоди. Потрібно 10 агентів. Укладаємо угоди з рекламодавцями на квартал (вересень, жовтень, листопад). З червня по жовтень 2005 р. тираж буде поширюватися адресно. Надалі поширення вестиметься як адресно, так і в роздрібному продажі.

При формуванні передплатної ціни ми враховуємо, що доставка одного примірника через поштові відділення в першому півріччі 2005 р. варто 3 руб. 48 коп., У другому півріччі очікується збільшення вартості послуг до 3 руб. 90 коп. і її збереження протягом 2006 р. Редакція припускає встановити при підписці каталожну ціну з розрахунку 3 руб. 54 коп. за екземпляр в 2005 р. і 3 крб. 90 коп. в 2006 р. При таких умовах передплатна ціна на півріччя в 2006 р. буде складатися: • каталожна ціна - 38 руб. 40 коп. • вартість доставки - 3 руб. 90 коп. • передплатна ціна - 79 руб.

У роздрібному продажі один примірник буде коштувати в 2006 р. 83 рубля. При цьому вартість послуг "Росдруку" складе один рубль.

Передбачається, що роль основного рекламного агента буде грати сам журнал. Рекламна кампанія в інших ЗМІ розпочнеться з жовтня 2005 р. одночасно з виходом першого номера. У загальній складності на рекламу в жовтні 2005 року буде витрачено 100 000 рублів.

Метод розповсюдження - пряма доставка від виробника до читача. Пізніше - через мережу Росдруку.

Методи стимулювання - іміджева реклама до виходу журналу на ринок. Потрібно пояснити цільової аудиторії, що таке соціальна відповідальність, екологічність бізнесу, що за екологічним бізнесом майбутнє. Планується серія коротких роликів на федеральних каналах, а також реклама в ділових виданнях міста, пряма розсилка та участь в екологічних виставках. Імідж якісного видання буде підтримуватися найвищою якістю інформації, ілюстрацій, поліграфії і паперу. Наше видання - якісне в усіх відношеннях.

Для вибору засобів реклами будемо користуватися даними досліджень МІК «Гортис». За оцінкою фахівців МІК «Гортис», медіапредпочтенія Керівників дуже неоднорідні. По телевізору «директора» воліють дивитися НТВ і, меншою мірою, ОРТ. Новини дивляться, як правило, починаючи з 21:00.

Газети читають. Найбільш читаються Керівниками вищої ланки видання з общеінформаціонних - «АіФ», «СПб Відомості», «МК в Пітері», «Діловий Петербург», «Комерсант», «Реклама Шанс» і «Известия». Необхідно зазначити, що жодне з цих видань не читає більше 25% представників групи. Основну частину перерахованих видань читають 10-20%% «директорів».

Необхідно зазначити, що повз безкоштовних видань Керівники не проходять. Не проходять! І «Центр плюс», і «Екстра Балт» можуть бути досить вдало використані для «транспортування» спеціальної інформації до окремих Керівників.

З журналів, безумовно читають «Експерт», «Гроші», «Влада», «Итоги» і «За кермом». Найбільш симпатичні Керівникам радіостанції: «Європа плюс», «Мелодія», «Петроград - Російський Шансон», «Радіо« Балтика ».

 

План виробництва

Набір і верстка будуть вестися на власному обладнанні, друк - в державній друкарні. Папір для друку буде надавати ця ж друкарня за стабільними цінами.

Як показують розрахунки, до кінця 2005 р. редакція вийде на наступні показники: • витрати - 2 129,828 тис. руб.; • доходи - 504,0 тис. руб.; Таким чином, до кінця реалізації проекту редакція підвищить фінансову стійкість і забезпечить зростання прибутковості подальшого виробництва.

 

ВИТРАТИ:

1. Обладнання робочих місць;

2. Оренда, експлуатація та утримання будівлі,

3. Друкарські послуги;

4. Папір,

5. Доставка;

6. Оплата праці;

7. Оренда автомобільного транспорту;

8. Господарські потреби;

9. Зв'язок, передплата;

10. Реклама;

11. Усього витрат;

НАДХОДЖЕННЯ:

1. Від реклами.

 

Організаційний план

Головним редактором журналу призначений: ________________.

Це професійний журналіст, який має стаж роботи понад 6 років, останні 2 роки працював головним редактором газети «Екологія і право».

На посаді кореспондентів запрошені: ______________

На посаду оглядачів за підсумками конкурсу відібрано: _____________

У складі редакції створюються такі підрозділи: - управління; - редакційно-видавничий центр; - рекламне агентство; - секретаріат; - творча група.

Штатний розклад наведено у додатку. Оклади, зазначені в таблиці, встановлені на 2005 рік. На наступні роки передбачена індексація, що відповідає рівню інфляції. Крім штатних працівників редакція має намір залучати журналістів та інших фахівців за договорами підряду. На це щомісяця виділяється двадцять тисяч рублів.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...