Главная Обратная связь

Дисциплины:


Нарізка 7) уходить з шармоюНарізка 2) звук повідомлення в вк

П- Оо, подивимось, що тут у нас. Ага, повідомлення від туристичної фірми ANEX Tour. Це вже цікаво! «Дорогий клієнт. Пропонується Вашій увазі гаряча путівка у екзотичну країну- Корею. Екстравагантна кухня. Хороше і якісне обслуговування і всього лише (промугикав ціну) гривень.» Корея, десь я вже чув- велика кількість населення , чорні ринки,ха і як то його такий…хм, ну цей …йомайо, треба в ютубі знайти.

Нарізка 3) звік віруса

Фонограма 1) PSY і Джимі – Ачя

П- Оце й вірусняки. Чого не тільки можна побачити. Так корейська музика мені точно не підходить, а от не, що за Джиммі і Ачя. Це вже явно не з цієї опери. Це вже щось більш Східне. Так, подивимось, гул у поміч.

Нарізка 4) звук клавіш

Відео 1) індійський танець

(ДУЕТ ДЕЖАВЮ)

П-Оце так, справжня країна контрастів. Стільки сюжетних ліній про кохання. Так і з розуму зійти можна. Кохання, Пристрасть,танці, цим самим і наповнена Індія з середини. Але чоловіки дивні якісь, сентиментальності через край. То-то я розумію Техас, Мексика.

(ВІДЕО 2)

(Нарізка 5) «дикий захід»

(виходить Техасець)

М-Здоровий був незнайомець. Ти дуже дивно вигладаєш, що з твоїм волоссям? Що на тобі за плаття? Ясно! Я зрозумів, ти терміново потребуєш курс молодого техасця. Бо щось з тобою не так. Треба додати тобі трохи мужності і брутальності, дівчата таких люблять. (тихо питає) Текілу будеш?

П- Та ні, вельми дякую. Звашої сторони це дуже мило.

М- Ей.. який же з тебе чоловік. Хм… а як щодо дівчат? Як тобі оці викрутаси на танцях. Чи не казка, га? Мої улюблені так це з Бразилії. Танці у них відпад ,енергетики, хоч відбавляй. Так, даваймо в своїй балалайці вводь, дивись і вчись.

(Фонограма 2) Каріна Манишева – Танець (Самба)

М- Ну і як тобі?

П- (мовчання з відкритим ротом)
М- Ей, агов, я до кого кажу. Чуєш-но, і як тобі?

П- Ееее…..

М- Ага, ну ти приходь до тями, а мені вже час.

(Нарізка 5 ) –«дикий захід»

П- оце так в горлі пересохло. Все таки мені сподобалась Бразилія, ну ДУЖЕ красива країна. З цих пір,даю перед собою слово обов*язково побувати там. Щось я й про обід забув,не хочу я звичного , хочу щось спобувати. Хм, щож можливо щось замовимо. (дивиться в ноут)так , що це в нас тут за сайт з їжею, подивимось .

Нарізка 6) –лаунж

(ГОЛОС ЗА КУЛІСАМИ(Назар Панів) під супровід…..)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

П-Тю ти! Ці реклами! Сміття одне! Ох, мій живот, їсти! Єдине про, що можу думати. Ооо..реклама якогось кебабу чи, що воно таке (позіхає і ніби засипає і бачить сон)Нарізка 7) – Восточна

Е-Подходи дорогой. Покупай. Лучшей еды не найдешь на всем белом свете. У нас самое свежое, самое вкусное и самое прожариное мясо. Отборные сорты баранины (НАРІЗКА 8- Мяукание кота) , еще утром они бегали по вершинам Альпийских гор, а уже вечером ихнее свежайшое мясо у тебя в шаурме. Еда-Богов, поверь мне, дорогой.

П- Щось занадто підозріло. Дякую, але ні, я ще жити хочу

Нарізка 7) уходить з шармою

(принц сідає де засипав і прокидається ніби від страшного сну)

П-Тьху ти!! Треба ж таке! Ще присниться! Оце так фантазія…краще напевно обійдусь молоком і варенням. Досить експерементів з невідомим. Краще почитаю останні новини шоубізу. От там тобі і друга Індія, різні плітки, стосунки, таке воно це життя. Агаа...Огоо…Нічого собіі..цього року Євробачення виграла країна Австрія…переможцем став унікальний виконавець, що сколихнув своїм епатажем усі країни, та надав нове дихання цьому конкурсу. Так, ну подивимось Австріє, чим ти могла здивувати массовість, що стала переможницею.

(Фонограма 3- Коток)

П-Ого! Слова тут дійсно зайві! Це сміливо! Епатажно! Так, день видався у мене дійсно пізнаваль-ним та інформативим. Стільки усього! Варто тільки захотіти знати, адже, все під руками для вивчення усього нового.(ВСТАЄ І ГОВОРИТЬ ДО ГЛЯДАЧІВ) У кожній країні можна знайти, щось своє, особливе, близьке своїй душі. І не можна виділи одну найкращу, або найгарнішу, адже, кожна осблива по своєму, і кожної є своя душа і свій народ, що наповнює цю душу усім самим гармонійним! Особисто я як і кожен із вас любить свою країну, любить своїх побратимів та пишається своєю культурою та своїм народом. Я народився в Україні. За національністю- я українець. І згадуючи останні події в країні, я усьому світові можу довести що наша Україна –ціла та єдина. І патріотичному духові може позаздрити кожен.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...