Главная Обратная связь

Дисциплины:


начальника цивільного захисту м. Мукачево №23ІНДИВІДУАЛЬНА РОБОТА

з дисципліни

«Цивільний захист та охорона праці в галузі»

Варіант 15

 

Виконав:

Степашко А.А., група 8.34115-1

Юридичний факультет

Перевірила:

Кузьміна М.А., ст. лаборант кафедри фізіології з курсом ЦО

 

 

Запоріжжя

УКРАЇНА

НАКАЗ

начальника цивільного захисту м. Мукачево №23

м. Мукачево час 14:00 «5» травня 2015 р.

Зміст: Проведення рятувальних та інших невідкладних робіт на об’єкті.

Керуючись частинами 1, 3, 4 статті 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації, вимогами статті 40 «Кодексу цивільного захисту України», розділу VІІ та постановами Кабінету Міністрів України від 26 червня 2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», від 26 червня 2013 року № 443 «Порядок підготовки до дій за призначенням органів управління та сил цивільного захисту», від 23 жовтня 2013 року № 819 «Порядок проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту» та інших нормативно - правових актів віднесених до сфери цивільного захисту та з метою забезпечення належної підготовки робітників і службовців, працівників сільського господарства та непрацюючого населення до дій у надзвичайних ситуаціях

Сьогодні, 5 травня 2015 року, о 12:00 на заводі в районі фермерського господарства «Зернова нива» в м. Ужгород відбулася аварія, внаслідок якої в атмосферу викинуто 300 (триста) тон хлорпікрину.

Метеорологічні дані:

· Напрям вітру 00

· Швидкість вітру 2 м/с

· Температура +20 0С

· Глибина поширення забрудненого повітря складає (хмари) - 45 км

· Чисельність населення – 1000 осіб

· Забезпеченість засобами захисту (протигази) – 70 %

НАКАЗУЮ

1. О 14:10 провести оповіщення населення за допомогою єдиної національної системи зв’язку, мережі радіомовлення та телебачення. Повідомити про характер надзвичайної ситуації та правила поведінки, у випадку початку евакуації необхідно повідомити про місце зборів та напрямок евакуації. Відповідальний - начальник відділу інформаційних технологій Мукачівської районної державної адміністрації – Петров О.О.

2. Оскільки вітер дме у північному напрямку зі швидкістю 2 м/с , а м.Мукачево знаходиться на відстані 38 кілометрів у південно-східному напрямку, то хмара забрудненого повітря не загрожує місту. Виходячи з цього, радіаційно-хімічній службі необхідно проводити заміри протягом 8 (восьми) годин стану забруднення повітря в місті, контролювати нормативи забруднення. В разі виявлення забруднення – повідомити начальника цивільного захисту (Степашко А.А.) та заступника начальника цивільного захисту – Сидорова О.О. Відповідальний – Іванов О.О.3. Заступнику начальника цивільного захисту з матеріального забезпечення провести перевірку засобів індивідуального захисту, а у разі отримання повідомлення про забруднення – розпочати видачу протигазів населенню. Відповідальний – Сидоров О.О.

4. Охорону громадського порядку покласти на підрозділи МВС України. Відповідальний – начальник Мукачівського МВ (з обслуговування м. Мукачева та Мукачівського району) УМВС України в Закарпатській області – Петренко Г.Г.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації – голову обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій - Галиця Г.К.

 

 

Начальник цивільного захисту ____________ А.А. Степашко

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...