Главная Обратная связь

Дисциплины:


Ніч на Євромайдані. Від холоду активісти ховались в адмінбудівляхОстанні події на Майдані

Азаров переоцінює сили, - екс-керівник "Беркуту"

Перший керівник "Беркуту" у Івано-Франківській області Андрій Гайдай вважає, що Микола Азаров переоцінює свої сили у питанні розгону демонстрантів.

"Нас здивували слова прем’єр-міністра, який сказав, що їм треба 10 хвилин, щоб звільнити Кабмін. Нехай він не переоцінює свої сили", - зазначив він.

"Українська правда", посилаючись на власні джерела, повідомляє, що наразі "Беркут" отримав команду передислокуватися і не застосовувати силу.

"Вони перебувають тут неподалік, однак силу застосовувати не будуть, тому що на вулицях занадто велика кількість людей", - сказало джерело.

Також видання зазначає, що беркутів ці, які розганяли вночі Євромайдан, отримали по 500 доларів премії кожен.

Ніч на Євромайдані. Від холоду активісти ховались в адмінбудівлях

Сьогодні о 9 годині ранку у Києві розпочнеться блокування Адміністрації Президента. Це, а також пікет під Кабінетом міністрів - поки що єдині оголошені плани Євромайдану на цей день.

Вночі з вівторка на середу адміністрація блокувала невелика кількість активістів.

Попри мінусову температуру, на Майдані вночі чергувало чимало людей. Ще кілька тисяч відпочивали у будівлях, зайнятих за останні дні протестувальниками.

На Майдан продовжують прибувати нові люди. З Заходу люди добираються без жодних проблем, а от мешканцям Сходу та Півдня чинять перешкоди.

Тим часом Партія регіонів попросила Генпрокуратуру розслідувати, факти "захоплення" учасниками Майдану адміністративних будівель у Києві.

http://24tv.ua/home/showNews.do?golovni_novini&tagId=1792

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...