Главная Обратная связь

Дисциплины:


АНАЛІЗ СПРАВ У ГАЛУЗІОлександр Мошенський

ІІІ курс, факультет журналістики (заочне відділення)

Група 3310-з

БІЗНЕС-ПЛАН

 

РАДІОСТАНЦІЯ «РОК-УКРА FM»

 

1. Повна назва організації:ВАТ«Радіостанція «Рок-Укра FM»(зареєстровано в Державному комітеті телебачення та радіомовлення України, ліцензія № 15870998).

 

2. Адреса:01001, м Київ, вул. Богданова, 45

3. Відомості про власників:

1. Генеральний директор радіостанції, член Ради директорів: Іванов І.І.: паспорт № 878986, серія МР; тел.: 050 156 79 00.

2. Генеральний продюсер радіостанції, голова Ради директорів: Петров П.П.: паспорт № 256789, МР; тел.: 066 544 44 44.

3. Директор служби зі зв'язків з громадськістю, член Ради директорів: Борщ А.А.: паспорт № 674532, серія МР; тел.: 067 979 55 55.

4. Коротка характеристика проекту:

Радіостанція «Рок-Укра FM» передбачає віщування на території м. Києва. Формат радіостанції – Rock/Modern Rock oriented CHR (рок-музика та поп-рок музика).

Потенційна аудиторія – молоді люди у віці від 16 до 35 років.

Реалізація проекту – віщування в діапазоні FM-частот і паралельне online-віщування в мережі Інтернет.

Особливість радіостанції – в ефірі «Рок-Укра FM» транслюється тільки вітчизняна і тільки рок-музика.

Девіз радіостанції: «Слухай українське. Слухай чесне. Слухай відкрите»

 

5. Стартовий капіталВАТ«Радіостанція «Рок-Укра FM»складає 1 млн. 500 тис. грн.

 

6.Джерела фінансування:

Інвестиційний кредит в розмірі 750 тис. грн.

Фінансова підтримка ЧП «Шарашкіна контора» у розмірі 250 тис. грн.

Фінансова підтримка ЧП «На, возьми. Отдашь, корда получится» в розмірі 500 тис. грн.

 

7. Комерційна таємниця: цей бізнес-план містить відомості, пов'язані з виробництвом, технологічною інформацією, управлінням, фінансами та іншою діяльністю підприємства, розголошення (передача, витік) яких може завдати

 

 

шкоди його інтересам. Він є об'єктом інтелектуальної власності, предметом комерційної таємниці і підлягає відповідній захисту.

 

ВСТУПНА ЧАСТИНА

 

1. Докладна характеристика:

ВАТ «Радіостанція «Рок-Укра FM»передбачає організацію 24-годинного мовлення в FM-діапазоні на території м. Києва. Контентний формат радіостанції - Rock/Modern Rock oriented CHR (рок-музика та поп-рок музика). В ході мовлення планується наповнення ефіру різноманітними радіопрограмами та музичними композиціями у відповідності із запитами аудиторії, про які більш докладно буде сказано нижче. Паралельно з появою ВАТ «Рок-Укра FM»на радіохвилях буде організовано віщання в режимі online на офіційному сайті радіостанції www. rock.ukra.com.ua 

2. Загальна оцінка попиту та обгрунтування перспективності проекту:

Експерти сучасного радіоринку повідомляють, що за останні роки суттєвих змін на радіо не відбулось. Як і колись, радіостанції поділяються на «наші» і «не наші», причому перші значно відстають. Тому вихід на ринок нових гравців, якомога більше дасть стимул для впровадження конкурентоспроможного ринку на радіостанціях України.

Зараз вихід нових гравців можливий вже скоріше в певні ніші, що, власне, і відбувається. Сьогодні на радіоринку держави є близько 30 радіостанцій. Всі вони віщають переважно в CHR-форматі, охоплюючи загальну аудиторію мешканців України. Проте зовсім відсутнє музичне розшарування слухачів за музичними смаками (будь то рок, реп чи хеві-метал).

Звідси – мета створити в Україні радіостанцію, яка стане прототипом національної, так би мовити «нашої» музики і віщувати тільки вітчизняний рок – пісні відкриті, правдиві, чесні. Після проведення соціологічного опитування в 20 областях України, було опитано 85 тис. українців. 45 відсотків виявили бажання щоденно слухати музику наших співвітчизників, наповнену смисловою наповнюваністю.

 

3. Контрольні терміни за проектом: кінцева реалізація проекту намічена на січень 2015 року, тобто на організацію радіостанції відводиться два роки.

 

АНАЛІЗ СПРАВ У ГАЛУЗІ

 

На даний момент в Україні (населення близько 36 млн. чоловік) функціонує 30 радіостанцій в FM-діапазоні, багато з них ретранслюють мережеві радіопрограми провідних московських станцій, включаючи власне мовлення в ефір не більше ніж на 5 годин протягом доби. Це значною мірою пояснюється процесом концентрації ЗМІ, коли великі радіостанції поглинають більш дрібні, створюючи таким чином величезні медіа-холдинги, до складу яких входять, звичайно, крім станцій та інші типи ЗМІ. В якості прикладів - холдинги «Газпром-медіа», «Уральська радіогрупа» «Російська Медіа Група», «Проф-медіа», «РМГ-медіа» та інш.Дані процеси злиття ЗМІ визначають застій радіоринку Челябінська, схильного більше до появи залежних радіостанцій, ніж до формування своїх власних, які навіть після тривалої позитивної динаміки розвитку не прагнуть створювати незалежні програми.Незважаючи на це, радіоринок в цілому стійкий до багатьох внутрішніх та зовнішніх факторів, має стабільний і зростаючий інтерес серед рекламодавців. Звичайно, в літній період ринок піддається ослабленню інтересу як з боку аудиторії, так і з боку потенційних рекламодавців, однак падіння інтересу - лише сезонне коливання, властиве як ЗМІ, так і будь-якої комерційної діяльності в цілому.Частка ринку, захоплена FM-радіостанціями формату «All music» в м. Челябінську, становить більш ніж 90%. Формат «All news» не захоплений фактично ніким, крім ретрансляції московської станції «Ехо Москви». Формат «All comedy» захоплений менш ніж на 15%.Як наслідок, загальна привабливість ринку задовільна.У зв'язку з цим планована частка ВАТ «Радіостанції« ElectrocatFM »серед споживачів - не менше 30% від загального числа потенційної аудиторії.

 

 

8.Ціноутворення

Фактори ціноутворення:

- Співвідношення попиту і пропозиції на інформаційному ринку Києва: попит на якісний радіопродукт існує, а пропозиція з боку радіостанцій на даний момент відсутня.

- Ціна радіопродукту складається виключно з витрат праці (технологічне обладнання, оплата електроенергії, оплата праці співробітників) і середнього рівня ціни у конкурентів, що становить не менш 1, 5 млн. гривень

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...