Главная Обратная связь

Дисциплины:


Шановний Андрію Сергійовичу!Прокуратура України

ПРОКУРАТУРА МІСТА ІРПЕНЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08292, міста Буча, вул. Києво-Мироцька, 106 факс: 045-97-40-003

 
 

_____________ № _________ вих.

На № 07/1/4 – 12 вих-33 окв від 16.01.13

Заступнику прокурора Київської області

Старшому раднику юстиції

Іванченкову А.С.

Шановний Андрію Сергійовичу!

 

На виконання завдання прокуратури Київської області від 16.01.13 щодо проведення перевірок додержання законодавства у сфері поводження з відходами прокуратурою міста Ірпеня проведено відповідну перевірку.

Перед початком проведення перевірки прокуратурою міста були направленні запити до Ірпінської та Бучанської міської ради селищних рад Ірпінського регіону, про витребування інформації про стан додержання законодавства у сфері поводження з відходами.

З інформації наданої Бучанською міською радою вбачається, що відповідно до розпорядження міського голови від 19.03.2013 р, за № 50 створено мобільну групу з організації контролю з проведення очистки та благоустрою міста Буча, дана комісія щотижня проводить обстеження на території міста. До виконавчого комітету Бучанської міської ради листів (заяв) від Державної екологічної інспекції в Київській області, територіальних органів управління Держсамепідемслужби Київської області про факти виявлення безхазяйних відходів не надходили. На території міста Буча несанкціонованих і неконтрольованих звалищ не виявлено.

Крім того, для ліквідації вищезазначених звалищ бюджетом міста передбаченні кошти.

З інформації наданої Ірпінською міською радою вбачається, що в м. Ірпінь не створено постійну комісію з питань поводження з безхазяйними відходами, так як контроль за станом благоустрою покладено на комунальне підприємство «Контроль благоустрою міста», в разі виявлення фактів безхазяйних відходів створюється комісія з питань поводження з безхазяйними відходами відповідно до Закону України «Про відходи». До виконавчого комітету Ірпінської міської ради не надходили заяви (листи) про факти виявлення безхазяйних відходів. Також, у виконавчому комітеті Ірпінської міської ради не зареєстровано несанкціоновані і неконтрольовані сміттєзвалища, тому кошти для їх ліквідації не виділялись.

Згідно інформації наданої Коцюбинською селищною радою вбачається, що положення про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами селищною радою не затверджувалися. Заяв (листів) від Державної екологічної інспекції в Київській області, територіальних органів управління Держсанепідемслужби Київської області про факти виявлення безхазяйних відходів не надходило. З початку 2013 року несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на території селища не виявлено.Крім того, Рішенням 18-ї сесії УІ скликання № 336 від 24.12.12.р. «Про затвердження програм місцевого значення» затверджено Програму місцевого значення «Інша діяльність у сфері охорони навколишнього середовища селища Коцюбинське». На виконання цієї програми передбачено фінансування за рахунок коштів спеціального фонду бюджету селища в сумі 25300 грн. Основними заходами, щодо реалізації рограми є проведення заходів по ліквідації стихійних сміттєзвалищ, проведення профілактичних робіт по засміченню димових відведень, вживання заходів по запобіганню пожеж у приватних секторах селища, будівлях комунальної власності та на підприємствах селища, збереженню зеленого насадження у смт. Коцюбинське, берегів та річок, озер у Ірпінському регіоні, забезпечення безперервної роботи з населенням про забезпечення належного санітарного стану вулиць та прибудинкових територій, підвищення рівня благоустрою будинків, шляхів, прибирання парків, скверів, площ, майданчиків, місць загального користування,кладовищ.

Згідно інформації наданої Гостомельською селищною радою вбачається, що постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами при виконавчому комітеті ради не створювалось. Питаннями ліквідації безхазяйних відходів та сміттєзвалищ займається старший інспектор з благоустрою Омельченко Д.П. та КП «УЖКГ «Гостомель». Заяв (листів) про факти виявлення безхазяйних відходів від Державної екологічної інспекції в Київській області до селищної ради не надходили. В селищі Гостомель несанкціонованих звалищ відходів не виявлено.

Крім того, сума коштів, виділених для ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів на 2013 рік становить 25 тис. грн. видатки заплановані по програмі «Охорона навколишнього природного середовища селища Гостомель на 2013 рік». Встановлено, що станом на 26 березня 2013 року використано 5,9 тис. грн..

Згідно інформації наданої Ворзельською селищною радою вбачається, що постійно діюча комісія з питань поводження з безхазяйними відходами створена розпорядженням від 26.12.2012 року №308-о та затверджений її склад, положення та порядок. Протягом 2013 року заяв (листів) від Державної екологічної інспекції в Київській області, територіальних органів управління Держсанепідемслужби Київської області про факти виявлення безхазяйних відходів не надходило. КП «Ворзельське управління житлово-комунального господарства» самостійно було виявлено та ліквідовано 2 несанкціоновані сміттєзвалища за адресам: вул. Семеніївська, 2 та вул. Котляревського.

Крім того, з селищного бюджету КП «Ворзельске управління житлово-комунального господарства» було виділено 11 604 грн. на ліквідацію сміттєзвалища на території селища Ворзель.

Додаток: на ___ арк.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...