Главная Обратная связь

Дисциплины:


Де починається успіх?Ви думаєте, якщо у Вас немає мільйона хоча б гривень, тата-олігарха або наднормальних здібностей – у Вас, відповідно немає шансу стати успішним?

Негайно викиньте цю думку з голови і ніколи більше її туди не впускайте !

Запорука успіху – не в тому, яку базу для старту створять для Вас інші. А в тому, як Ви будете сприймати те, що є саме у Вас. Якщо сприймати кожну подію, кожен життєвий урок і досвід, як маленьку сходинку до власного успіху, правильно розставляти акценти в оцінці цих подій і уроків – рано чи пізно ці сходинки складуться у сходи, міцні, надійні, такі, що ведуть наверх до Вашої мети.

Почитайте біографії відомих особистостей, які добились успіху, досягли певних вершин, залишили свій слід в історії людства. Ви переконаєтесь, що серед них найбільше вихідців саме з небагатих родин, часто-густо вони не могли дозволити собі якісної освіти, змушені були заробляти собі на хліб тіжкою працею. Ні родина, ні родинні капітали не впливали на їх успіх. На нього впливали цілеспрямованість цих людей, наполегливість, стійкість послідовність, і неймовірна працездатність.

Томас Едісон, геній фізики і винахідництва – з дитинства дуже хворів і страждав прогресуючою глухотою. У 12 років був змушений припинити навчання в школі з-за хвороби і фінансових труднощів у родині. Продовжував вчитись самотужки і заробляв на життя продажем газет і доставкою дрібних посилок.

Генрі Форд, автомобільний магнат, походив з сім‘ї фермерів. Ще не закінчивши школи став підробляти в магазині годинників. Після школи став учнем в автомобільному магазині і незабаром відкрив власну майстерню з ремонту сільськогосподарської техніки.

Майкл Фарадей, англійський фізик, творець вчення про електромагнетизм, народився в сім‘ї коваля. Вчитися було ні за що. Його освіта включала тільки початкові навички. З 12 років працював і жадібно читав все, що йому було доступно.

Маргарет Тетчер, «залізна леді» британської політики народилась в сімї бакалейщика. Отримала освіту органічного хіміка. Потім пройшла курс юриспруденції. Змогла вибитися на самий верх, незважаючи на несприйняття в тодішньому суспільстві самого поняття «жінки в політиці.

Брюс Уілліс – працював барменом і добре випивав сам, до тяжких запоїв.

Гаррисон Форд – працював теслею.

Джулія Робертс – офіціанткою.

Квентин Тарантіно – білетером у підпільному кінотеатрі.

Кейт Уінслет – продавцем в кулінарії.

Дженіфер Лопес – помічником у адвокатській конторі.

Люсі Лью – як мільйони китайських дівчаток з 13 років працювала на швейній фабриці.

Хью Джекмен – клоуном.

Стінг – вчителем у католицькій школі.Бейонсе – підмітала підлогу в перукарні своєї мами. Отримувала маленьку зарплатню і ніяких пільг в порівнянні з іншими працівниками.

Сільвестр Сталоне – з 16 років чистив клітки в зоопарку.

Рене Зелвегер – працювала офіціанткою в стриптиз-барі.

Джим Керрі – з 14 років мив підлогу на фабриці з ремонту шин. Потім 3 роки працював швейцаром.

Гвен Стефані – з 12 років трудилась прибиральницею в ресторані швидкого харчування, потім офіціанткою, потім касиром.

Кіану Рівз – продавцем, швейцаром, коридорним, підрізав кущі, наточував ковзани.

Орландо Блум – у 12 років був помічником фокусника, у 14 - збирав мішені у спортивному клубі, завдяки чому здобув чудову спортивну форму.

Ума Турман – 3 роки поспіль мила посуд у піцерії. Була повною незграбою, за що її неодноразово збирались звільнити.

Вупі Голдберг – окремий випадок – має досвід нічного охоронця, каменяра і гримера трупів.

Оззі Озборн – працював на скотобойні, помічником водопроводника і слюсаря.

Дені де Віто – косметологом і перукарем.

Метью МакКонахі – чистив курятники.

Дженіфер Еністон - кур‘єром, офіціанткою, прибиральницею в кав‘ярні, мила таулети.

Бред Пітт – був водієм лімузина бюро сексуальних послуг, Людиною-Бутербродом з Курчати, офіціантом, продавцем, кур‘єром.

Ну, думаю, вистачить. Багатьом зіркам їх досвід стався в нагоді у подальшій кар‘єрі.Дуже важливо розуміти, що чим би Ви не займались сьогодні – це може бути корисним і позитивно вплинути на Вашу долю. Набирайтесь досвіду, прислухайтеся, придивляйтеся до самого себе, намагайтесь розібратись у своїх бажаннях, схильностях, здібностях. Не бійтеся щось міняти, іноді кардинально. Шукайте себе і свій шлях в цьому житті.

І нехай він буде успішним!

sdamzavas.net - 2021 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...