Главная Обратная связь

Дисциплины:


Суспільство. Соціальна та національна справедливістьНа владному олімпі нашої держави остаточно окопалась замкнута номенклатурна каста. Її генеза сягає ще часів брежнєвського застою.

Саме ця номенклатурна каста, що монопольно "приватизувала" владу, є джерелом дестабілізації суспільства, гальмом розвитку країни та найбільшою загрозою для самого існування держави. За деякими даними (а вони ретельно приховуються від українців) у парламенті V скликання - понад 350(!) мільйонерів). Це пряме порушенння ст. 24 Конституції України, яка забороняє привілеї та обмеження, зокрема, за ознакою майнового стану. Водночас, 94% нардепів - вихідці з радянської партійно-комсомольської номенклатури. Цей факт також трактуємо як порушення прав і свобод громадян за ознакою соціального походження (що суперечить тій же ст. 24 Конституції України). І, нарешті, має місце прихована дискримінація українців за етнічною ознакою. Адже, лише 37% відсотків нардепів визнають себе українцями, коли, за останнім переписом, українці становлять 78,5% населення власної країни. А це - не лише пряме порушення Конституції. Це - цинічне блюзнірство стосовно Нації, яка пережила Голодомор!

Ще на зорі Незалежності яскравим прикладом тотальної інфільтрації іноземної агентури в українській владі стала безглузда з будь якого огляду здача ядерної зброї. На жаль, українське суспільство не насторожив той факт, що цей акт державної зради пліч-о-пліч з відвертими комуністами-українофобами вчиняли і новоспечені "націонал-демократи". Безсумнівна присунність колишньої агентури КГБ СССР в усіх органах української влади та різнокольоровому з вигляду політикумі є перманентною загрозою для України та українців.

Провести люстрацію влади за принципом трьох "К" (комуністи-кадебісти-кучмісти). Усунути від влади держслужбовців, які працювали на керівних посадах в компартії СРСР та агентуру КДБ.

Встановити обов'язкову перевірку держслужбовців та кандидатів на виборні посади з допомогою поліграфа ("детектора брехні") на причетність до корупційних дій, співпраці з іноземними спецслужбами та подвійного громадянства.

Повернути в паспорті та свідоцтві про народження графу "національність".

Винести на всенародне обговорення проект Закону про пропорційне представництво в органах влади українців та представників національних меншин.

Перевірити законність приватизації усіх великих підприємств. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства і заборонити їхню приватизацію.

Заборонити торгівлю землею сільськогосподарського призначення. Надавати землю у довгострокову оренду українським громадянам з правом її родинного успадкування. Встановити кримінальну відповідальність за незаконну зміну цільового призначення сільськогосподарських земель.

Відновити ядерний статус України. Припинити участь України в ЄЕП. Вийти з СНД. Вивести російські війська з Криму.

Затверджено XVIII З'їздом ВО "Свобода" 5 серпня 2007 року

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...