Главная Обратная связь

Дисциплины:


Про адміністративні правопорушенняПрокуратурою району проведено перевірку дотримання за­конодавства про адміністративні правопорушення в діяльності посадових осіб органів державного ветеринарного контролю рай­ону. При цьому було виявлено ряд порушень законодавства, яке регулює порядок здійснення провадження в справах про адміністративні правопорушення.

Посадовими особами органів державної ветеринарної ме­дицини часто порушуються строки розгляду справ, встановлені ст.277 КпАП України, справи розглядаються під час відсутності особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, що суперечить ст.268 КпАП, копія постанови на порушення ст.285КпАП цій особі не вручається, значна кількість постанов про накладення штрафу надсилається відразу за місцем роботи порушника, тобто йому не надається можливість добровільно сплатити штраф, що передбачено ст.307 КпАП.

Зазначені порушення свідчать про неналежне виконання посадовими особами органів державного ветеринарного контро­лю вимог законодавства про адміністративні правопорушення.

На підставі викладеного, керуючись ст.23 Закону України «Про Прокуратуру»,

 

ВИМАГАЮ:

1. Розглянути дане подання і протягом місяця вжити заходів для усунення зазначених порушень законності в діяльності посадових осіб органів державного ветеринарного контролю району.

2. Про вжиті заходи в той же строк повідомити прокурору району.

 

 

Прокурор Енського району

молодший радник юстиції (підпис) В.С.Василенко

 

Додаток 5

ПОСТАНОВА

Про порушення дисциплінарного провадження

1 березня 1997р селище Енськ

 

Прокурор Енського району, молодший радник юстиції Василенко В.С., розглянувши скаргу гр. Сидорчука О.Б.,

 

УСТАНОВИВ:

 

Гр. Сидорчук О.Б. придбав 0,5 л самогону у незнайомої грома­дянки, з яким був затриманий дільничним інспектором міліції, лейте­нантом міліції Івановим І.М. і доставлений в приміщення виконкому селищної Ради народних депутатів. Оскільки гр. Сидорчук О.Б. бурх­ливо протестував проти доставляння, для покарання дільничний інспектор протримав його в приміщенні виконкому 6 годин.

Діями дільничного інспектора міліції порушена ч.6 ст.259 КпАП України, яка обмежує перебування доставленої особи в приміщенні виконкому селищної Ради однією годиною, тому він має бути притягнений до дисциплінарної відповідальності відповідно до Дисциплінарного статуту органів внутрішніх справ.

На підставі викладеного, керуючись ст.24 Закону України «Про прокуратуру»,

 

ПОСТАНОВИВ:

 

1. Порушити дисциплінарне провадження щодо дільничного інспектора міліції, лейтенанта міліції Іванова І.М.

2. Постанову надіслати начальнику Енського РВ УМВС України в Харківській області.

3. Постанова підлягає розгляду не пізніше, ніж в 10-денний строк з дня її надходження.

1. Про результати розгляду постанови повідомити прокурору району.

 

Прокурор Енського району

молодший радник юстиції (підпис) В.С.Василенко

 

Додаток 6

ПОСТАНОВА

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...