Главная Обратная связь

Дисциплины:


Тема 4. Провадження у справах про адміністративні правопорушення. – 2 годЗадача №1

Старший дільничний інспектор Жовтневого РВ лейтенант міліції Негода П.О. 25 грудня 201_ р. склав адміністративний протокол за ст.178 КпАП на гр. Додіна В.В, після чого пішов у строкову відпустку і особисто наклав стягнення 8 березня 201_ р.

Завдання: Дайте правову оцінку діям дільничного інспектора міліції.

 

Задача №2

Визначити за допомогою КУпАП у який термін розглядаються справи про перелічені адміністративні правопорушення:

1) порушення, пов’язані з використанням газу;

2) розпивання пива у заборонених законом місцях;

3) пошкодження таксофонів;

4) спроба незаконного перетинання державного кордону України;

5) дрібне викрадення чужого майна;

6) незаконне вирощування снотворного маку;

7) злісна непокора вимозі працівника міліції;

8) порушення правил навчання карате.

 

Задача №3

За куріння на станції „Вокзальна” Дніпропетровського метрополітену гр. Самсонов А.І. був притягнений до адміністративної відповідальності та підданий штрафу у розмірі 20 грн. Рішення було оскаржено Самсоновим А.І. через 12 днів після винесення постанови. Також він зазначив, що був відсутній при розгляді справи про вчинене ним адміністративне правопорушення, хоча знав про час і місце його розгляду.

Завдання:Здійснити правовий аналіз ситуації. Визначити, яке правопорушення було вчинено Самсоновим та порядок провадження по справі.

Задача № 4

17 річний гр. Семенов Л.Т. робив непристойні написи на стіні навчального закладу № 12 в м. Дніпропетровську. За вчинення зазначеного правопорушення Семенов був затриманий нарядом патрульної служби та доставлений до Ленінського РВ ДМУ ГУМВС України в Д/о, де після з’ясування всіх обставин був підданий начальником РВ адміністративному арешту строком на 10 діб.

Завдання: Проаналізувати ситуацію. Визначити правомірність дій посадових осіб органів внутрішніх справ.

Тема 5. Адміністративна відповідальність за правопорушення в сфері обігу наркотиків. – 2 год.

Задача № 1

Дільничний інспектор затримав на вулиці Каштановій в м. Дніпропетровську 23-річного гр. Кириліна М.О., який як з’ясувалося перебував у стані наркотичного сп’яніння, що було підтверджено зовнішнім виглядом та поясненням затриманого, але від огляду на стан сп’яніння Кирилін М.О. категорично відмовився.

Завдання: Визначте міри можливої відповідальності затриманого. Скласти необхідні документи.

Задача №2

Гр. Чубаков В.М. (неповнолітній) знаходився на обліку у лікаря нарколога, з діагнозом „наркоманія”. 20 квітня 201_ р. біля 12 години дільничний інспектор міліції Дукаліс В.Л. виявив його біля входу в кафе „Батьківська хата” в стані, схожому з наркотичним сп’янінням (скляний погляд, невпевнені рухи, голосна розмова, безпричинний сміх). На вимогу пройти медичний огляд на наявність наркотичного сп’яніння Чубаков відповів відмовою, посилаючись на те що він нещодавно випив 250 гр. горілки, а наркотики не вживав.Завдання: Проаналізувати ситуацію. Визначити наявність в діях Чубакова ознак правопорушення та порядок дій дільничного інспектора міліції.

Задача №3

Гр. Скрябін І.Г., був затриманий оперуповноваженим ВБНОН Кал’яновим А.В. за те, що перебував у стані сп’яніння в салоні тролейбусу № 8. Під час особистого огляду з лівого кишені брюк Скрябіна було вилучено 15 таблеток опію (1 таблетка – 0,01 гр. ). Як пояснив Скрябін, таблетки він знайшов на підлозі клубу „Сфера” двома годинами раніше та залишив їх у себе для особистого вживання.

Завдання:Кваліфікувати дії Скрябіна. Визначити подальші дії дільничного інспектора міліції.

 

Задача №4

Біля дільничного пункту міліції по вул. Котова, 23 м. Дніпропетровська був затриманий чоловік, який поводився підозріло (постійно озирався та рухався короткими перебіжками). На вимогу працівників міліції про пред’явлення документів, що посвідчують його особу, чоловік разом із паспортом дістав ампулу із написом „Морфій” об’ємом 0,25 гр., пояснивши що хоче добровільно здати наркотичний засіб.

Завдання: Дати правовий аналіз ситуації. Визначити, правомірність витребування працівниками міліції документів про посвідчення особи. Чи є в діях затриманого склад адміністративного правопорушення?

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...