Главная Обратная связь

Дисциплины:


По справі про адміністративне правопорушення. 01 липня 2009 року я на автомобілі, який належить на праві власності моєму батькові Правді Олександру Віталійовичу01 липня 2009 року я на автомобілі, який належить на праві власності моєму батькові Правді Олександру Віталійовичу, Москвич 412, д.н. 388-17 АЕ, проїзджав в смт.Покровське Дніпропетровської області. По вул. 50 років Жовтня, мене було зупинено особою в формі працівника ДАІ, який наказав передати йому посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Пояснень про причину зупинки мені надано не було. Для перевірки мною було не надано доручення на право керування даним автомобілем в звязку з його відсутнісю, після чого інспектор запропонував мені слідувати за ним до патрульної машини, яка стояла неподалік.

В патрульній машині особа в формі працівника ДАІ почала заповнювати протокол серії АА № 0584824 про адміністративне правопорушення. (далі – Протокол) щодо мене.

Після того, як я хотів залишити патрульний автомобіль, Осипенко В.В. наказав мені чекати, доки ним не буде винесено Постанову. Через деякий час Осипенко В.В. вручив мені копію Постанови у справі про адміністративне правопорушення № АЕ 217463 (по тексту – Постанова).

Після того, як мені були повернуті документи та вручені копії Постанови та Протоколу, я залишив патрульну машину та вирушив далі.

Притягнення мене до адміністративної відповідальності вважаю незаконним.

В порушення вимог п.12.12.4 Наказу Міністерства внутрішніх справ України «Про затвердження Інструкції з діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС України» від 13.11.2006р. № 1111 підстав для зупинення транспортного засобу, яким я керував, не було. А після зупинки транспортного засобу мені не було роз'яснено причину зупинки.

Крім того відповідно до ст.245,280 КупАП завданням провадження в справах про адміністративне правопорушення є своєчасне, всебічне повне і об’єктивне з’ясування обставин кожної справи, посадова особа при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Однак всі ці вимоги закону при розгляді справи не дотримані. При складані протоколу та постанови не були враховані всі обставини, а тому Постанова підлягає скасуванню судом.

Приймаючи до уваги положення ст. ст. 222, 255 КУАП України, якими визначено обмежений перелік осіб, які мають право складати Протокол та виносити Постанову, приймаючи до уваги відсутність в мене будь-якої інформації щодо того, чи дійсно Осипенко В.В. є посадовою особою органів ДАІ та чи має він право складати Протокол та виносити Постанову, звертаю увагу суду на необхідність подання ОсипенкоВ,В. відповідних документів на підтвердження того, що Осипенко В.В. є інспектором ДПС, має спеціальне звання (якщо має, то яке, ким і коли присвоєне), чи був Осипенко В.В. на службовому чергуванні в смт.Покровське Покровського району Дніпропетровської області о 22 год. 10 хв. 01.07.2009р.В силу положень ч. 4 ст. 288 КУАП особа, яка оскаржила постанову у справі про адміністративне правопорушення, звільняється від сплати державного мита.

На підставі викладеного та керуючисьст.ст.287,288,289,291,193 КУпАП та керуючись ст.ст.6,18,162 КАС України,

ПРОШУ:

3. Визнати протиправними дії інспектора ДПС молодшого сержанта міліції Осипенка В’ячеслава Володимировича щодо складання ним протоколу про адміністративне правопорушення серії АА № 0584824 та щодо винесення ним постанови по справі про адміністративне правопорушення серії АЕ № 217463, складені відносно Правди Олександра Олександровича 01 липня 2009 р.

4. Скасувати постанову по справі про адміністративне правопорушення серії АЕ № 217463 від 01.07.2009 р., якою Правду Олександра Олександровича було притягнено до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 122 КУАП. Додатки:

1). Копія протоколу про адміністративне правопорушення серії АА № 0584824

2). Копія постанови по справі про адміністративне правопорушення серії АЕ № 217463.

3). Копія цієї позовної заяви та наданих до неї документів для Відповідача – інспектора ДПС Осипенка В.В.

09 липня 2009 р. __________________ Правда О.О.

 

 

Позивач: Буглак Наталія Ігорівна, 1982 р.н.

проживаюча за адресою: смт.Покровське,

вул.Леніна,139 кв.38

Покровського району

Дніпропетровської області

Відповідач: Буглак Віталій Миколайович, 1978 р.н.

проживаючий за адресою: смт.Покровське,

вул.Леніна,139 кв.38

Покровського району

Дніпропетровської області

ПОЗОВНА ЗАЯВА

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...