Главная Обратная связь

Дисциплины:


Про надання права на шлюбЗ А Я В А

 

Я – Цимбаленко Юлія Сергіївна, 16 грудня 1992 року народження, проживаю в смт.Покровське вул.Гайдара,56 Дніпропетровської області.

З серпня 2008 року я створила сім’ю і проживаю з Нехайчук Євгеном Анатолійовичем однією сім’єю.

З серпня 2008 року я завагітніла і ми вирішили зареєструвати наш шлюб, але коли ми звернулись до відділу реєстрації актів цивільного стану Покровського районного управління юстиції Дніпропетровської області, то нам було відмовлено по причині того, що я не досягла шлюбного віку і рекомендовано звернутися до суду з проханням про надання права на шлюб.

Шлюбний вік для жінок, згідно сімейного законодавства, встановлюється в 17 років, а мені 17 років виповниться 16 грудня 2009 року.

Я вважаю, що у мене є усі підстави для того, щоб задовольнити мою заяву і надати мені право на шлюб з Нехайчук Є.А., до того ж я знаходжусь на 25 тижні вагітності.

Матеріальні умови для створення нашої молодої сім’ї у нас відповідають усім належним вимогам, так як ми будемо проживати у моїх батьків в смт.Покровське вул.Гайдара,56 Дніпропетровської області.

На підставі вищевикладеного, ст.23 Сімейного кодексу України та керуючись ст.ст.3, 118 ЦПК України, -

 

П Р О Ш У :

 

1. Надати мені, Цимбаленко Юлії Сергіївні, 16 грудня 1992 року народження, право на шлюб.

2. В якості зацікавленої особи викликати в судове засідання Нехайчук Євгена Анатолійовича, який мешкає за адресою: смт. Покровськевул.50 років Жовтня,103Покровського району Дніпропетровської області

 

Додатки:

1. Копія свідоцтва про народження.

2. Копія ідентифікаційного номеру.

3. Довідка Покровської ЦРЛ.

4. Копія паспорту Нехїайчук Є.А.

5. Копія ідентифікаційного номеру Нехайчук Є.А.

6. Довідка з місця проживання Нехайчук Є.А.

7. Квитанція про сплату державного мита.

8. Квитанція про сплату ІТЗ.

 

 

17 лютого 2009 року _____________Ю.С. Цимбаленко

ДО ПОКРОВСЬКОГО РАЙОННОГО СУДУ

 

Позивач : Охват Тамара Андріївна

с.Тихе, вул.Вишнева, 17

Покровського району

 

Відповідачі : ТОВ “Мрія”

 

Олександрівська сільська рада

Покровського району

Покровська райдержадміністрація

 

Ціна позову : 52 240 гривень

ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про продовження строку на прийняття спадщини

та визнання права на земельну частку (пай)

 

Моя мати, Ярошенко Федосія Павлівна, була прийнята в члени КСП ім.Дзержинського Покровського району в 1944 році і пропрацювала до 1959 року, до виходу на пенсію.

01 серпня 1994 року моя мати померла.

При передачі землі в колективну власність вона була внесена до списку членів даного господарства – додатку до Державного акту про право колктивної власності під №802, що підтверджується довідкою виданою Покровським районним відділом земельних ресурсів.Я звернулась до ТОВ “Мрія”, яке на даний момент являється правонаступником КСП ім.Дзержинського Покровського району з проханням виділити мені як спадкоємиці земельну частку (пай), яка належить моїй матері, але мені відмовили по тим підставам, що на момент затвердження списків членів КСП ім.Дзержинського на виділення земельного паю мати вже померла, а отже не встигла набути права на земельну частку (пай).

Вважаю, що мені відмовлено по причині, яка порушує моє право на земельну частку (пай), так як, згідно Указу президента України “Про порядок паювання замель, переданих в колективну власність сільськогосподарським підприємствам та організаціям” №720/95 від 8 серпня 1995 року, право на земельну частку (пай) мають усі члени колективного сільськогосподарського підприємства, які занесені до списку, що додається до Державного акту про право колективної власності на землю.

На підставі вищевикладеного і керуючись Указом Президента України “Про невідкладні заходи щодо прискорення земельної реформи у сфері сільськогосподарського виробництва” від 10.11.1994р. №666, Указом Президента України “Про порядок паювання замель, переданих в колективну власність сільськогосподарським підприємствам та організаціям” №720/95 від 8.08.1995 р.

 

ПРОШУ :

1. Продовжити строк на прийняття спадщини та визнати за мною право на земельну частку (пай) по спадкоємству за законом.

2. Всі судові витрати віднести на рахунок відповідача.

Додатки на________аркушах

 

“______”_______________2004р. ________________Охват Т.А.

До Покровського районного суду Дніпропетровської області

Позивач: Баранова Людмила Михайлівна, 1982 р.н.

проживаючий за адресою: смт.Покровське,

пров.Чайковського, 1

Відповідач: Баранов Олександр Володимирович, 1981 р.н.

проживаюча за адресою: смт.Покровське,

вул. 50 років Жовтня, 111-а

 

ПОЗОВНА ЗАЯВА

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...