Главная Обратная связь

Дисциплины:


ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВзагальнообов'язкового державного соціального страхування:

- допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворим членом сім’ї);

- допомога по вагітності і пологах;

- допомога при народженні дитини (до 2007 року);

- допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (до 2007 року);

- допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів, безробітних та осіб, які померли від нещасного випадку на виробництві).

 

 

Висновок

Основною метою системи соціального страхування та пенсійної реформи є забезпечення достойного рівня життя громадянам, які протягом свого трудового життя сплачували страхові внески, не приховуючи своїх трудових доходів. Пенсійна реформа спрямована на створення рівних можливостей для пенсійного забезпечення громадян незалежно від сфери їх зайнятості та виду діяльності, усунення диспропорцій у розмірах пенсій.

Основним джерелом формування коштів фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування визначені страхові внески страхувальників - роботодавців та застрахованих осіб (крім Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України, до якого внески сплачують лише роботодавці), асигнування державного бюджету; суми фінансових санкцій, застосованих до підприємств, установ, організацій та фізичних осіб за порушення встановленого порядку сплати страхових внесків та використання коштів фондів, а також суми адміністративних штрафів, накладених на посадових осіб та громадян за такі порушення; прибуток, одержаний від тимчасово вільних коштів фондів, у тому числі резерву коштів фондів, на депозитному рахунку; благодійні внески підприємств, установ, організацій та фізичних осіб; інші надходження відповідно до законодавства України.

За даними вибіркових обстежень населення з питань економічної активності, що здійснюються Держкомстатом України, чисельність зайнятого населення віком 15-70 років в середньому за 2011 рік, порівняно з 2010 роком, збільшилась на 58,2 тис. осіб та становила 20,3 млн. осіб. Рівень зайнятості населення зріс за означений період в середньому по Україні з 58,5% до 59,2%.

Основними напрямамидіяльності Фонду відповідно до законодавства України є:

· проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам загрози здоров’ю застрахованих, викликаних умовами праці;

· сприяння створенню умов для відновлення здоров’я та працездатності потерпілих на виробництві;

· відшкодування матеріальної шкоди застрахованим і членам їх сімей.

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...