Главная Обратная связь

Дисциплины:


Розділ 3. Цільові покупціЗміст

Розділ 1. Суть проекту…………………………………………………………..3

Розділ 2. Характеристика товарів і послуг…………………………………….4-5

Розділ 3. Цільові покупці……………………………………………………….6

Розділ 4. Конкуренти…………………………………………………………....7-12

Розділ 5. План маркетингу……………………………………………………..13-16

Розділ 6. План виробництва……………………………………………………17-18

Розділ 7. Управління і персонал……………………………………………….19-23

Розділ 8. Юридичний план……………………………………………………..24-25

Розділ 9. Оцінка ризику і страхування………………………………………...26-30

Розділ 10. Фінансовий план…………………………………………………….31-34

Розділ 1. Суть проекту.

На сьогоднішній день стан мистецького ринку в Україні на низькому рівні. Власне, він тільки формується, а українські художники потребують послуг по рекламі, популяризації та просуванню своїх товарів. Зокрема, художні ремесла у Львові добре розвинуті, але не вистачає професійного менеджменту в мистецькій сфері.

Чинники, що обумовлюють відкриття рекламного агентства:

1. Нерозвиненість інфраструктури мистецького ринку в Україні

2. Хороший потенціал українських митців

3. Можливість розділити обов’язки для підвищення ефективності роботи, як митця так і рекламного агентства. Художник створює свій витвір, а команда фахівців займається його рекламою, популяризацією і просуванням

4. Зростання попиту на твори мистецтва, відповідно художники та їх творчі об’єднання збільшують витрати на послуги рекламних агентств.

Рекламне агентство, яке займається рекламою, популяризацією та просуванням творів мистецтва є унікальним у своєму роді, тому що немає подібних організацій, які б займались рекламою виключно мистецьких творів. Профіль організації є дуже вузьким, що і є його перевагою, працівники є досвідченими фахівцями у галузі мистецтва і займаються виключно мистецькими проектами, а більшість організацій по рекламі широко спеціалізовані, тому художникам та їх творчим об’єднанням краще звертатись до нас - наш проект унікальний, бо створений спеціально для них.

Проект орієнтується на: окремих художників, художні фірми, творчі об’єднання.

Проект розрахований на довготривалий термін

Фінансові ресурси проекту: власний вклад в розмірі 50 тис. грн.

кредит ПриватБанку в розмірі 92 тис. грн.

Розділ 2. Характеристика товарів та послуг.

 

У своїй діяльності рекламне агентство орієнтується на надання таких послуг:

 

Прайс - лист

Назва послуги Ціна, грн.
1. Маркетингові дослідження ринку (аналіз конкурентів, споживачів, SWOT - аналіз, STEP - аналіз). Проведення анкетування (усне, телефонне, поштове), інтерв’ю, опитування. 3 тис. грн.
2. Написання статей у спеціалізованих мистецьких чи звичайних журналах. 3 тис. грн.
3. Розробка ідеї, дизайну, виготовлення реклами. 5 тис. грн.
4. Розміщення реклами:  
ü У періодичних виданнях : ü газети, журнали, ü листівки, брошури, проспекти.   3 тис. грн. 6 грн.
ü На і в середині транспорту (маршрутки, тролейбуси, трамваї). 2 тис. грн.
ü На радіо 3 тис. грн.
ü На телебаченні 5 тис. грн.
ü По місту (сітілайти, білборди) 3 тис.грн.
ü Роздача листівок (по місту, розважальні заклади: кафе, кав’ярні, бари, ресторани, галереї, антикварні салони) 3 тис. грн.

 Рекламне агентство також надає додаткові послуги:

 

Назва послуги Ціна, грн.
1. Організація виставок, презентацій, конференцій, семінарів, круглих столів, зустрічей, знайомств, аукціонів. 2 тис. грн.
2. Співпраця з різними організаціями, які потребують художників (магазини, салони, розважальні заклади). 2 тис. грн.
3. Проштовхування молодих художників. 2 тис. грн.

 

Послуги, які надає рекламне агентство, є унікальними, тому, що більше ніяка організація не надає послуг виключно в сфері мистецтва.

 

 

Розділ 3. Цільові покупці.

 

У своїй діяльності рекламне агентство орієнтується на таких цільових споживачів:

1. Художники, художні фірми, художні об’єднання.

2. Рівень популярності – невідомі (початківці), середньої популярності, відомі.

3. Рівень доходів – середній, високий.

4. Частота співпраці – постійні, разові клієнти.

5. Асортимент послуг – одна або багато, додаткові послуги.

6. Сфера інтересів – науковці, практики.

ПП «Успіх також передбачає надання знижок постійним клієнтам, акцію більше послуг – менша плата, а також бонуси за додаткові послуги.

 

Розділ 4. Конкуренти.

 

Дослідивши конкурентне становище ПП «Успіх», було виявлено, що безпосередніх конкурентів рекламне агентство, яке займається рекламою, популяризацією і просуванням творів мистецтва, на даному етапі розвитку мистецької інфраструктури у Львові немає. Проте, є опосередковані конкуренти, ними виступають:

1. Рекламні агентства широкого профілю Леосвіт, Міміно, Золоті ідеї, Європлакат - Захід, Капітал – медіа, Вітамін, РК Мегаклас, які займаються рекламою, популяризацією і просуванням різних товарів і послуг. До послуг споживачів найрізноманітніша реклами від візиток до комплексної реклами, професійний підхід і якісне виконання.

Соціокультурні установи:

2. Мистецьке об’єднання Дзиґа вул. Вірменська 35 – мистецьке об’єднання, креативна площа, в якій народжувались і реалізовувались найрізноманітніші ідеї, проекти та мистецькі акції. Працює з 1999 р. за цей час реалізовано більше тисячі проектів. Директор – М.Іващишин, художній директор – В.Кауфман. До Дзиґи входять: галерея, кафе – клуб Лялька, студія звукозапису, кав’ярня «Під клепсидрою», Інтернет Дзиґа, займаються експонуванням творів мистецтва і просуванням талановитих художників;

3. Музей ідей вул. Валова 18 А – створений 1992 р. з ініціативи художника О. Дзиндри – котрий є директором організації, відіграє значну роль у культурному житті міста і дедалі більше завойовує собі репутацію одного із кращих соціокультурних закладів Львова. Займається експонуванням творів мистецтва також проводяться щорічні фестивалі Кіно Лев – міжнародний фестиваль незалежного кіно, Львів – столиця ремесел – фестиваль традиційних українських ремесел, Бернарденгарден – територія вільних пластичних ідей – симпозіуми та пленери з образотворчого монументального мистецтва, що формують простір Львова, СклоКоко – міжнародний пленер художників, що працюють в техніці гутного скла, ЛеоПолтвіс – міжнародна мистецька ініціатива, яка є проектом по порятунку Полтви;

4. Львівський палац мистецтв вул. Коперника 16 – найбільший виставковий комплекс в Україні розпочав свою роботу у 1996 р., на 4 поверхах містяться 12 експозиційних залів, загальна площа становить – 8,7 тис. кв. м. Перед ним влаштована площа для акцій під відкритим небом. Конференц – зал на 200 місць, обладнана сцена і пристосована для проведення концертів, конференцій, показів моделей. Тут виставляються художники, проходять промислові та бізнес виставки, щорічні книжкові форуми. Починаючи з перших виставок організація вибрала орієнтир на виконання посередницьких функцій між сучасним мистецьким середовищем і людьми, на те, щоб представляти на широку мистецьку публіку пошуки і здобутки сучасного мистецтва, розвивати творчі зв’язки між регіонами України, сприяти розвитку творчого потенціалу Львова і України загалом, стати містком інтеграції у європейський мистецький простір.

Для кращого розуміння ситуації, що склалась в діяльності цих закладів, пропонується таблиця, де проведено порівняльний аналіз параметрів послуг, що надаватимуться ПП «Успіх» та послуг конкурентів. Бали встановлені на основі соціологічного опитування закладів конкурентів і безпосереднього вивчення послуг, що надаються конкурентами, маркетологом ПП «Успіх».

 

Критерії оцінювання Наша фірма Інші рекламні агентства Дзиґа Музей ідей Палац мистецтв
1. Асортимент послуг
2. Ціна
3. Якість
4. Доступність
5. Ексклюзивність
6. Якість обслуговування
7. Проведення акцій, наявність пільг, знижок.
8. Популярність
9. Імідж
10. Досвід
11. Професійна корисність          
12. Місце розташування
Сума балів

 

Таблиця демонструє, що за наведеними характеристиками послуги, що надаватимуться ПП «Успіх», є найбільш якісними, та слід зазначити що існує загроза з боку майже кожного конкурента у якісному та кількісному наданні послуг, тому для керівництва та персоналу організації це є ще одним стимулом працювати якнайкраще, вдосконалюватись якнайшвидше та підлаштовуватись під мінливість зовнішнього середовища, аби мати змогу бути найкращими серед прямих та непрямих конкурентів міста Львова, а в майбутньому і всієї України.

SWOT – аналіз

Внутрішні фактори Зовнішні фактори
Позитивні Негативні Можливості Небезпеки
1. Широкий асортимент послуг 1. Відсутність досвіду і популярності 1. Підвищення доходів населення – підвищення попиту на твори мистецтва 1. У зв’язку з економічною кризою: зменшення доходів населення
2. Доступна ціна (знижки, бонуси)   2. Підвищення витрат художників на рекламу 2. Зменшення попиту на твори мистецтва
3. Висока якість послуг   3. Підвищення популярності фірми 3. Зменшення витрат художників на рекламу
4. Ексклюзивність послуг   4. Зростання зарплати працівників, розширення штату працівників 4. Зниження популярності фірми ( у зв’язку з тим, що послуги які надає фірма стали непотрібними)
5. Корисність послуг   5. Нове обладнання 5. Зростання популярності конкурентів( у зв’язку з тим, що вони широко профільні)
6. Вузька спеціалізація   6. Розширення партнерської бази, поява значної кількості спонсорів  
7. Хороші, досвідчені фахівці      

 

Підсумувавши результати аналізу можна сказати, що ПП «Успіх» має багато позитивних сторін і можливостей у майбутньому, проте є негативний фактор, а саме - відсутність популярності і досвіду в процесі роботи зникне, також є багато небезпек, шляхи вирішення яких наведені у розділі 9 - Оцінка ризику і страхування.

 

Недоліки конкурентів Як їх уникнути Переваги конкурентів Як їх використати
1. Широка спеціалізація Наша спеціалізація вузька, тобто виключно мистецька 1. Якість послуг Послуги якісні, бо на підприємстві працюють фахові спеціалісти, це підвищує популярність фірми
2. Вужчий асортимент послуг Родзинкою нашого підприємства - є надання послуг виключно в мистецькій сфері 2. Досвід і популярність організації Буде здобуватись у процесі роботи, завдяки фаховим спеціалістам та якісним послугам
3. Висока ціна Наша ціна виправдовує себе, послуга оцінюється за аналогічними послугами у конкурентів, по собівартості, а також за ексклюзивністю, існуватимуть знижки, пільги, бонуси і призи 3. Хороші фахівці На роботу будуть прийматись тільки найкращі фахівці, що зробить якість надання послуг вищою
4. Послуги не ексклюзивні Наші послуги тільки ексклюзивні, ніяка організація у Львові не надає подібних послуг    

У таблиці наведені недоліки конкурентів і шляхи їх уникнення та переваги конкурентів та шляхи їх використання, підсумувавши аналіз можемо сказати, що ПП «Успіх» може успішно обминути недоліки і використати явні переваги конкурентів.

Розділ 5. План маркетингу.

 

ПП «Успіх» буде представляти таку сферу послуг, в якій такі суперечливі цілі маркетингу, як досягнення максимального споживання товарів (послуг) і збільшення задоволення потреби споживачів являють єдину маркетингову ціль. Відповідно, є очевидним, що буде використовуватись концепція соціального маркетингу. ПП «Успіх» буде орієнтуватись на надання послуг, які не тільки задовольнятимуть потреби споживачів, на більш високому рівні, ніж конкуренти, але і використовувати довготривалі інтереси клієнтів.

З урахуванням стратегії селективної спеціалізації охоплення ринку використовуватиметься стратегія диференційованого маркетингу, що буде реалізовуватись у вигляді маркетингових програм, адаптованих для кожного сегмента. Ця стратегія дозволить діяти в декількох сегментах з індивідуальною ціновою і комунікаційною стратегією.

Рекламне агентство буде використовувати такі концепції маркетингу:

1. Концепція удосконаленого товару (послуги). Споживач буде прихильніше ставитись до послуг в яких враховано найменші дрібниці. І керівник постійно працює над вдосконаленням їх якості. У цій концепції для споживача важлива не стільки ціна але і якість послуг.

2. Концепція соціально – етичного маркетингу. Вона ґрунтується на тому, що необхідно якомога краще задовольнити потреби та інтереси споживачів і фірми з урахуванням інтересів суспільства.

При просуванні фірми на ринок будуть застосовані різні методи:

ü Активна рекламна кампанія;

ü Влаштування презентації організації;

ü Участь у проведенні різноманітних акцій;

ü Встановлення різноманітних знижок для перших і постійних клієнтів.

У своїй діяльності рекламне агентство орієнтується на досягнення таких цілей:

Короткострокові цілі (до 6 місяців):

1. Здійснити маркетингове дослідження з метою виявлення потреб і смаків клієнтів;

2. Організувати ефективну рекламу;

3. Створити позитивний імідж;

4. Налагодити стосунки з клієнтами;

5. При мінімальних витратах досягти найвищих доходів.

Середньотермінові цілі (до 2 років):

1. Нарощувати вплив у даному сегменті;

2. Залучити широке коло клієнтів, завоювати постійних клієнтів;

3. Диверсикувати пропоновані послуги;

4. Підвищити рівень поінформованості населення м. Львова.

Довготермінові цілі (до 5 років):

1. Утримати досягнуті позиції і просуватись вперед;

2. Використовувати нові форми впливу на клієнтів;

3. Досягнути максимально високого рівня обслуговування;

4. Розширити мережу рекламних агентств не тільки у Львові, а й по всій Україні;

5. Стати лідером на ринку України.

Для досягнення цих цілей застосовуються такі стратегії:

Стратегія послуги - для завоювання ринку та зацікавлення клієнтів вдосконалюватиме свою роботу за рахунок розширення запропонованих послуг, максимальної доступності цін та добросовісній конкуренції. Попит на послуги знаходиться на стадії розвитку, про що свідчать високі прибутки конкурентів, тому підхід маркетингу – концентрований, тобто орієнтований на клієнта.

Стратегія ціноутворення – завданням ціноутворення є завоювання лідерства по якості послуг і нижчих цінах. Ціни на послуги, що пропонуються, визначатимуться потенційними цінами конкурентів на аналогічні послуги. З поправкою на рівень обслуговування та ексклюзивності послуги, а при відсутності аналогічного послуг у конкурентів – цінами інших схожих закладів України та світу.

Стратегія ціноутворення «збирання вершків», що обумовлюється наступним:

1. Немає жорстокої конкуренції в обраній ринковій ніші;

2. Необхідність швидкого повернення банківського кредиту;

3. Швидке закріплення власних позицій до появи нових, сильніших, ніж існуючі, конкурентів.

За умови появи нових конкурентів та інших змін оточуючого середовища розробляють такі пороги цін:

· Верхній 50%

· Нижній 30%

Такі ставки забезпечать беззбиткову роботу за умов жорсткої конкуренції, зміни рівня попиту і загальногосподарської коньюктури.

Використовуватимуться такі підходи щодо застосування маркетингових стратегій ціни на послуги:

ü Маркетингова стратегія проникнення (висока якість – середня ціна);

ü Знижки за «картками постійних клієнтів»;

ü Встановлення тимчасово низьких цін (акцій) для утримання клієнтів;

ü Маркетингові вивихи: знижки із спеціального приводу (Різдво, День народження фірми).

Стратегія розповсюдження – розташування організації в центрі містає надзвичайно вигідним, по - перше, в центрі зосереджена велика кількість людей, по – друге, центр є головним осередком життя міста і сюди легко дістатись з будь – якої точки міста на маршрутному таксі, трамваї, тролейбусі. Завдяки різноманітним рекламним діям, клієнти будуть ознайомлені з пропонованими послугами та системою знижок.

Стратегія проштовхування – успішне користування послугами фірми передбачає використання таких пунктів:

1. Організація найоптимальнішої рекламної стратегії;

2. Формування привабливого іміджу пропонованих послуг;

3. Проведення маркетингових досліджень;

4. Миттєва і адекватна реакція на зміну ринку.

ПП «Успіх» використовуватиме такі засоби проштовхування:

Пропаганда (PR, паблісіті) – буде використовуватись з метою забезпечення лояльності клієнтів на формування позитивного іміджу закладу серед населення. Представницькі сувеніри з фірмовим логотипом виготовлятимуть студенти ЛНАМ.

Реклама

Вид реклами Кількість Ціна
Візитки 3 грн.
В періодичних виданнях (мистецькі і бізнес журнали) - стаття на 1 сторінку Сторінка реклами Обкладинка         3 тис. грн. 3 тис. грн. 4.500 грн.
Брошури, проспекти 6 грн.
Білборди, сітілайти (власні) 3 тис. грн.

Підсумувавши результати таблиці, маркетолог ПП «Успіх» підрахував що сума витрат на рекламу нашого підприємства за один місяць буде становити 6 тис. грн.

Розділ 6. План виробництва.

 

Новостворене приватне підприємство розміщуватиметься в центрі міста на проспекті Чорновола 2. Для проведення ремонтних та оздоблювальних робіт, планується взяти кредит у «ПриватБанку» на суму 92 тис. грн.

Всі приміщення приватного підприємства буде обладнувати меблевий салон «Карпати», на що планується витратити 21.6 тис. грн. Також будуть встановлені найновіші, екологічно чисті віконні та дверні конструкції, які будуть замовлятись на львівській фірмі «Львіввікнопласт. На це виділено (матеріали + робота) 7.05 тис. грн. Також буде встановлена сигналізаційна система 3 тис.грн.

Відео і аудіоапаратуру буде закуплено в мережі магазинів «Фоксмарт». На це виділяється 44.17 тис. грн.

Загальний фонд

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...