Главная Обратная связь

Дисциплины:


Структура управлінняГЕНЕРАЛЬНИЙ ДИРЕКТОР
Арт - менеджер Маркетолог Охоронець
Дизайнер Менеджер Прибиральниця
Фотограф Журналіст  
  Бухгалтер
Секретар
   
  Адміністрація Допоміжний персонал  
  Генеральний директор Охоронець  
  Арт - менеджер Прибиральниця  
  Дизайнер    
  Фотограф    
  Маркетолог    
  Менеджер    
  Журналіст    
  Бухгалтер    
  Секретар    
           

 

Керувати закладом буде безпосередньо генеральний директор, за допомогою арт - менеджера, маркетолога, менеджера. Підбір персоналу буде проводитись по співбесіді з керівником. Фінанси зосереджуються в руках керівника.

Заробітна плата визначатиметься на контрактній основі, в залежності від кількості замовлень клієнтів.

Особливості вимог до здібностей і освіти персоналу, а також визначення заробітної плати, окреслені в таблиці поданій нижче.

 

ПОСАДА ВИМОГИ ОБОВ’ЯЗКИ ЗАРОБІТНА ПЛАТА
1. Генеральний директор Вища освіта, досвід роботи 2р., лідерські задатки, комунікабельність, ініціативність, вміння працювати в стресових умовах. Загальне управління, налагодження зв’язків з діловими партнерами. 5 тис. грн.
2. Арт – менеджер Вища освіта, досвід роботи 2р., здібності менеджера, комунікабельність, активність, ініціативність, вміння працювати в групі, витримка в стресових ситуаціях. Організовувати діяльність дизайнера та фотографа, слідкувати за якістю виконання роботи. 3 тис. грн.
3. Дизайнер Вища освіта, високий професійний рівень, досвід роботи, володіння новітніми техніками, вміння працювати в групі. Виконання замовлень, робота з клієнтом. 2 тис.грн.
4. Фотограф Високі професійні якості, досвід роботи 2р., комунікабельність, активність, ініціативність, ідеальне володіння апаратурою. Виконання фотозйомок, індивідуальна робота з клієнтом. 1.5 тис. грн.
5. Маркетолог Вища освіта, досвід роботи 2р., ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати в групі, витримка в стресових ситуаціях. Організація і проведення маркетингових досліджень, аналіз маркетингової інформації, розробка і втілення маркетингових стратегій. 2 тис. грн.
6. Менеджер Вища освіта, досвід роботи 2р., комунікабельність, активність, ініціативність, вміння працювати в стресових умовах Організовування роботи на місці. 2 тис. грн.
7. Журналіст Вища освіта, досвід роботи 2р., ініціативність, активність, комунікабельність, вміння працювати в групі, витримка в стресових ситуаціях. Написання спеціалізованих статей по мистецтву. 2 тис. грн.
8. Бухгалтер Вища освіта, досвід роботи 2р., активність, комунікабельність, ініціативність. Ведення поточної фінансової звітності. 1.5 тис. грн.
9. Секретар 19 -25 р., активність, комунікабельність, ініціативність, вміння спілкуватись з людьми. Відповіді на дзвінки, донесення до керівництва другорядної інформації, спілкування із замовниками. 1.5 тис. грн.
10. Охоронець 25-50р., хороша фізична підготовка, досвід роботи 2р. Захист і безпека персоналу і майна фірми. Усунення конфліктів з клієнтом. 1 тис. грн.
11. Прибиральниця Працелюбність, рухливість. Підтримання чистоти. 1 тис. грн.

 За відмінне виконання обов’язків:

1. Премія.

2. Підняття заробітної плати.

3. Перспектива кар’єрного зростання.

4. Премія «Кращий працівник року».

За порушення внутрішніх правил фірми (систематичні спізнення, безвідповідальне ставлення до роботи, некоректна поведінка з клієнтом) штрафи (вирахування із заробітної плати).

Розділ 8. Юридичний план.

Наша організація буде приватним підприємством, що буде діяти на підставі статуту. Наразі подано документи на надання ліцензії. Приватне підприємство «Успіх» у своїй діяльності буде керуватись такими нормативними документами:

Ø Конституція України.

Ø Господарський кодекс України N 436 – IV від 16.01.2003.

Ø Цивільний кодекс України N 435 – IV від 16.01.2003.

Ø Закон України від 12.05.1991 N 1023 – XII «Про захист прав споживачів».

Ø Закон України від 25.06.1991 N 1251 – XII «Про систему оподаткування».

Ø Закон України від 19.09.1991 N 1576 – XII «Про господарські товариства».

Ø Закон України від 24.02.1994 N 4004 – XII «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення».

Ø Закон України від 28.12.1994 N 334\94 – ВР «Про оподаткування податків підприємств».

Ø Закон України від 03.04.1997 N 168\97 – ВР «Про податок на додану вартість».

Ø Закон України від 26.06.1997 N 400\97 – ВР «Про збір на обов’язкове державне пенсійне страхування».

Ø Закон України від 16.07.1999 N 996 – XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

Ø Закон України від 23.09.1999 N 1105 – XIV «Про загальнообов’язкове державно соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань, які спричинили втрату працездатності».

Ø Закон України від 02.03.2000 N 1533 – III «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Ø Закон України від 19.10.2000 N 2063 – III «Про державну підтримку малого підприємництва».

Ø Закон України від 22.05.2003 N 889 – IV «Про податки з доходів фізичних осіб».

Ø Закон України від 16.09.2003 N 1160 – IV «Про засади державного регулювання політики у сфері господарської діяльності».

Ø Закон України від 06.09.2005 N 2806 – IV «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Ø Закон України від 01.01.2007 N 755 – IV “Про державну реєстрацію юридичних та фізичних осіб – підприємців».

Ø Закон України від 05.04.2007 N 877 – V “Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.

Розділ 9. Оцінка ризику і страхування.

 

Ризик для підприємства після виходу на ринок у конкурентному середовищі звичайно ж існує. Тому для того, щоб запобігти ризикованим ситуаціям, буде здійснено ряд заходів, що будуть спрямовані на роботу підприємства в безпечних умовах. Фірма буде застрахована компанією «Оранта» ( 5 % вартості буде віддаватись від виробітку щомісяця) на три роки з можливістю продовження страховки.

Для того, щоб попередити кризові ситуації підприємства можна розглянути кілька ризикованих ситуацій і методи їх вирішення (таблиця подана нижче).

 

НАЗВА РИЗИКУ ОЦІНКА РИЗИКУ МОЖЛИВОСТІ ЗНИЖЕННЯ РИЗИКУ
1. Заподіяння майнової шкоди Підприємство може постраждати під час стихійних лих, або шкода може бути нанесена умисно внаслідок дій конкурентів Майно фірми є застрахованим, отже страхова компанія повністю покриє витрати на відновлення підприємства і за заподіяну матеріальну шкоду. Таким чином, вигляд підприємства буде відновлено і ризик зникне
2. Розкрадання майна Ризик не є дуже вагомим, адже небагато грабіжників викрадатимуть товари, які не представляють великої грошової цінності Майно захищається хорошою системою безпеки, яка перешкодить нанесенню матеріальних збитків підприємству
3. Культурна деградація суспільства Люди в наш час все більше переймаються повсякденними справами і матеріальними проблемами, а отже є ризик, що мистецтво для них з часом стане непотрібним баластом. Художники не будуть витрачати грошей на рекламу своїх витворів Щоб уникнути ризику буде проводитись рекламна кампанія спрямована на різні вікові категорії населення. А так, як в людей є потяг до всього прекрасного, від природи, то в кожному суспільстві знайдуться люди не байдужі до мистецтва
4. Неспроможність споживача оплатити дану послугу Ризик є досить суттєвим, оскільки ціни на послуги визначаються не виробничими затратами, а художньою цінністю, оригінальністю та індивідуальністю послуги Фірма буде наголошувати на якості послуги та на її індивідуальності та буде спрямована на високого класу споживачів. А для середнього класу споживачів будуть проводитись різноманітні акції, сезонні знижки і т. п.
5. Підвищення цін на послуги У державі у зв’язку з нестабільністю цін та економічною кризою може збільшитись вартість певних послуг необхідних для виготовлення продукції підприємства, що збільшить витрати, а отже і ціни на послуги Ризик можна подолати за допомогою підвищення цін на продукцію, або зменшення потреб і економією в деяких сферах діяльності    
6. Зміна цін на матеріали, комунальні послуги Може призвести до збільшення обсягів витрат Оперативне коригування діючих цін
7. Технічні несправності обладнання Обладнання може вийти з ладу через тривалу або неправильну експлуатацію, або воно може бути просто не якісним Ремонт обладнання забезпечується гарантією при наявності відповідних документів, що підтверджують купівлю. Це не несе грошової шкоди бюджету підприємства
8. Затримка постачання сировини і матеріалів Наявність довготривалих стосунків з постачальниками з поважною репутацією дає гарантії на своєчасне виконання контрактів Матеріали (фарби, інвентар) будуть закуповуватись з деякими запасами, тому затримка з їх постачанням не може значно вплинути на роботу художника
9. Поява фірм конкурентів Ринок послуг в Україні знаходиться на стадії розвитку, тому залишається багато ніш, які будуть заповнюватись Наше підприємство є достатньо конкурентноспросожним, працівники є висококваліфікованими, тому на даному етапі фірма готова швидко і адекватно реагувати на посилення конкуренції
10. Негативні наслідки у зв’язку з діям конкурентів Сюди належить: зниження прибутків у зв’язку із втратою клієнтів; не цікавість до продукції підприємства через більшу зацікавленість до продукції конкурентів. Ризик не є суттєвим, адже план маркетингу містить програму заохочення клієнтів, що поверне прибутковість підприємству Щоб уникнути ризику за допомогою маркетингу потрібно визначити сильні сторони підприємства і показати його переваги над конкурентами. Або ж можна показати недосконалі сторони роботи конкурентів. Також можна зробити певні знижки на товари, або подарункові послуги, що не знизить прибутковості
11. Зниження цін у зв’язку з діями конкурентів Ризик не носить суттєвого характеру, оскільки ціни на послуги визначаються собівартістю, а також оригінальністю, а не поточними цінами конкурентів на підставі оцінки сприйняття цінності (важливості) товарів клієнтами Фінансовий план містить можливості відносно зниження цін на послуги, залишаючись при цьому прибутковим
12. Відставання функціонування підприємства від сучасних потреб Кожен художник є унікальним, тому з кожним днем у них з’являються все нові потреби, які відповідають вимогам сучасності У нас працюватимуть молоді, енергійні, цікаві особистості, які завдяки своїм пропозиціям зможуть покращити роботу підприємства і зробити так, щоб вона відповідала потребам сучасності
13. Нестача кваліфікованих робітників і спеціалістів Може виникнути у зв’язку з використанням нових технік дизайну, які ще не використовувались у м. Львові Підприємство перед запровадженням нових технік залучить спеціалістів з інших міст на постійну роботу або для проведення майстер – класів співробітникам підприємства

Розділ 10. Фінансовий план.

За проектом для початку діяльності приватного підприємства потрібно 142 тис. грн. Оскільки організація приватна, то всі інвестиції (не враховуючи власних), необхідні для реалізації проекту, будуть забезпечені ПриватБанком, за які сплачуватиметься 10% річних.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...