Главная Обратная связь

Дисциплины:


Відомості про виконавців проектуВиробництво напівкопчених ковбас з м`яса птиці для харчування вагітних

Термін виконання проекту:

Початок- жовтень 2011 року

Закінчення – травень 2012 року

Відомості про виконавців проекту

Відкрите акціонерне товариство «Сумській м`ясокомбінат » зареєстровано розпорядженням від 17.03.1996 року № 113 Виконавчим комітетом Сумськогї міської Ради народних депутатів.

ВАТ «Сумській м`ясокомбінат» створений реорганізацією та зміною власника в процесі приватизації «Сумській м`ясокомбінат», який в свою чергу був сбудований в 1909 році.

Розмір Статутного фонду - 41 280 055,00 грн, представлений 10449428 акціями, номінальною вартістю 0,35 грн .. кожна. 60% акцій належить керівним працівникам структури управління, а 40% акцій розподілено серед робітників і службовців постійного складу.

Керівний склад:

Генеральний директор


Директор

       
 
   
 

 


головний бухгалтер начальник відділу кадрів головний технолог

 

завлабораторією

дослідницький відділ

відділ збуту

маркетинговий відділ

Кількість акціонерів «Сумського м`ясокомбінату», 3256 чоловік. Кількість працюючих на м`ясокомбінаті, - 170 осіб. Предметом діяльності

ВАТ «Сумській м`ясокомбінат»є:
1. виробництво високоякісних м`ясних виробів, пиріжків, сухих кормів. Найменування продукції складає до 210 найменувань продукції.
2. оптова та роздрібна торгівля продукцією власного виготовлення.

Основним інноваційним продуктом являється ковбаса спеціального призначення для харчування вагітних. Зміною у виробництво даного продукту являється зміна технології виробництва з додаванням поживних речовин, та збагачення продукту вітамінами та мікроелементами.

Зараз ВАТ «Сумський м'ясокомбінат» займає територію площею в 14 936 га, тут працюють 703 особи.

Виробнича потужність по виробленню м'яса становить 53 тонни за зміну, ковбасних виробів - 9 тонн.

За весь час свого існування підприємство не раз переживало важкі часи. Нелегко м'ясокомбінату і зараз. У середині 2008 року для підтримки виробничих потужностей підприємство взяло кредит на 2815 млн. доларів США під 15% річних, який потрібно повернути вже на початку 2010 року.

 

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...