Главная Обратная связь

Дисциплины:


Опис виробничого процесуЯ пропоную будівництво в місті Суми птахопереробного підприємства потужністю 10 т/зм, що буде спеціалізуватися, на отримання м’яса птиці, та її продуктів переробки. Так як м’ясо птиці є дешевим і користується попитом у населення, будування в даному районі підприємства буде тільки на користь. Потужність підприємства буде задовольняти потреби населення в повному обсязі.Щодо обгрунтування потужності 10 т/зм можу сказати, що даний обсяг повністю задовольнить населення та прилеглих до міста Суми районів свіжим курячим м’ясом. В даний момент добова потреба людини в м’ясі птиці складає приблизно 200-270 г на добу. М’ясо птиці є гарним замінником свинячого та яловичого м’яса для людей які знаходяться на лікуванні, або на дієтах. А так як воно ще і дешеве то люди похилого віку можуть не обмежувати свій раціон в такому потрібному продукті.

В даному районі подібного підприємства немає, тому м’ясо птиці привозиться з міста Києва «Наша Ряба» та Кривого Рогу «Гаврилівські курчата», а також з інших областей України, але це має ряд витрат, які потім позначаються на ціні м’яса. А якщо підприємство буде працювати в районі збуту, то для населення проживаючого в даній зоні воно буде дешевше. В місті Суми є птахофабрика, вона спеціалізується більше по виробництву яєць, а в подальшому це підприємство могло б співпрацювати з птахопереробним і постачати останнє сировиною, що виключить витрати на закупку птиці в інших областях.

Так як м’ясопереробне підприємство має специфічний запах його потрібно будувати подалі від населеного пункту, а для того щоб менше затрачати на транспортуванні птиці від птахофабрики, до даного підприємства пропоную будувати його в селі Косовщіна, що знаходиться не по далеку від міста, всього в пів годині їзди. Це дасть можливість скоротити витрати на транспорт та обслуговуючий персонал, а також доставляти завжди свіже м’ясонаселенню так як час за якийпродукція буде доставлена в торгівельну мережу містаскоротиться, віддекількох годин, до хвилин.

Забезпечення водою, електроенергією та іншими важливими ресурсами підприємство буде відбуватися зміської мережі. Воду можна брати безпосередньо з Косовщинського водосховища, що знизить затрати на її транспортування до птахопереробного підприємства. Каналізація планується міською.

Птхопереробне підприємство майже повністю механізоване виробництво, що виключає високий рівень травмонебезпеки, тому на ньому працює здебільшого жіночий колектив, чоловіки виконують важку роботу, таку як розвантаження птиці, та завантаження машин продукцією переробки.

Потужність підприємства з урахуванням приросту населення розраховують за формулою:

P= ,

де ΔN - приріст населення на перспективу, яку визначають множенням кількості населення на коефіцієнт приросту населення (к=0,34);

а - середня норма вживання однією людиною, г/доб.;

Кn - коефіцієнт використання потужності підприємства.

P=

Таблиця 3

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...