Главная Обратная связь

Дисциплины:


Характеристика галузі та компанії.Стратегія просування товару

6. Виробництво

6.1. Визначення величини початкового капіталу

7. Планування фонду оплати праці

8. Організаційна структура та уравління

9. Фінансовий план

10. Аналіз ризиків


Клуб-солярій «Екватор»

Адреса: м. Київ, пр. Перемоги, 136; тел..: (044) 277-69-34

Засновники підприємства: Вергелюк М. О.,Попсуй Ю.О.,Дегтяр М.В.,

Іщук А.К.

Повна назва проекту: бізнес-план по створенню сервісного підприємства клуб-солярій «Екватор»

Мета проекту: бізнес-план покликаний ознайомити потенційних партнерів по бізнесу зі специфікою діяльності солярію і з перспективами його розвитку.

Джерела отримання коштів: Клуб-солярій планує отримати кредит у ВАТ «Приватбанк» в м. Київ під 28% річних з обов’язковою виплатою раз на місяць по 3886 грн. Залучити в якості компаньйона одного-двох підприємців, здатних вкласти в статутний капітал підприємства необхідну суму для участі в організації бізнесу. Окупність вкладених коштів, імовірно – 1 рік.

Сукупна вартість проекту: 52268,37 грн.

Суворо конфіденційно,розголошенню не підлягає

 

 

Резюме

Метою проекту є створення клубу-солярію, з подальшим плануванням фонду оплати праці, поточних витрат і доходів, фінансових результатів.

Специфіка пропонованої послуги полягає у наданні якісного сервісу та обслуговування.

Сфера послуг в Україні в цілому і в м. Києві зокрема знаходиться на стадії трансформації та невпинного розвитку: розвиваються нові форми обслуговування споживачів, змінюється культура обслуговування, формується сучасна система послуг, яка допомагає споживачам знайти, в свій стиль та завжди залишатись красивими, що відповідає міському ритму і способу життя. Ринкова ніша організації високоякісного сервісу в області сфери послуг подібного типу є привабливою для потенційних інвесторів у зв'язку з низкою факторів:

· швидкий термін окупності інвестицій;

· висока норма прибутку;

· мобільність капіталу.

Штучний солярій сьогодні набуває все більшої популярності. Отримати рівномірну засмагу за допомогою ультрафіолетової лампи стало так само легко, як під південним сонцем. Солярій, як і сонце, безсумнівно, є джерелом краси та молодості.

Ми плануємо надавати нашим клієнтам окрім послуг штучної засмаги й інші релаксаційні послуги, тому наш проект ми називаємо саме «клуб-солярій».

Розробка проекту створення клубу-солярію «Екватор», буде проходити шляхом заснування приватного підприємства й участю позикового капіталу у формі кредиту на оренду приміщення, його реконструкцію, придбання устаткування, необхідних матеріалів, рекламу.Інвестиції – 297945 грн.

Повернення інвестицій – 12-18 місяців.

 

Одним з плюсів нашого клубу є те, що він буде розташовуватись у густонаселеному районі біля метро.

Клієнтами клубу-солярію є жителі міста (в основному жінки віком 18-50 років). Ціни салону орієнтовані на клієнтів з середнім достатком, тобто із середньомісячною заробітною платою. Тим більше, що ми припускаємо зберегти ціни стабільними, за умови якщо це ж буде гарантовано нашими постачальниками оборотного інвентарю, з яким нас пов'язує угода, що передбачає можливість підвищення відпускних цін. За рахунок реклами ми плануємо залучити якомога більше клієнтів до нашого клубу та періодично проводити різні акції для них.

 

 

Характеристика галузі та компанії.

Компанія :

Товариство з обмеженою відповідальністю «Екватор»

Місцезнаходження: 03148, м. Київ, пр. Перемоги, 136.

Дата реєстрації: 16.01.2012.

Реєстраційний номер: 067-764 -345765

ВАТ «Приватбанк» є основним банком, де відкрито рахунки компанії.

Реквізити банку:

Повне найменування: відкрите акціонерне товариство «Приватбанк»

Коротке найменування: ВАТ «Приватбанк»

Для розрахунково-грошових документів:

Код 2625 8 79 0003 151

Галузь:

Фахівці стверджують, що активна частина населення (кожний 6-й житель столиці) в салони навідується регулярно і за послуги платить $ 30-50 в місяць. Деякі леді залишають в улюбленому закладі близько $ 200-300 щомісяця (в середньому якісна процедура догляду за обличчям коштує близько $ 35, і таких процедур на місяць потрібно прийняти 5-6 плюс педикюр-манікюр, солярій, зачіски, візаж ...).

 

Основні постачальники нашого клубу:

1.Компанія SUNLUX є спеціалізованим постачальником соляріїв, косметики для засмаги, засобів для догляду за шкірою після засмаги.

Офіційний дистриб'ютор MEGASUN - KBL (Німеччина) в Україні; офіційний вповноважений постачальник HAPRO - LUXURA, ALISUN - SUNVISION (Голландія) і Dr.Kern (Німеччина).

Прямі поставки від виробника, наявність запчастин на складі, гарантують якісне сервісне обслуговування соляріїв. Кваліфіковані інженери, професійно встановлять обладнання і проведуть необхідне сервісне обслуговування. Кваліфікація інженерів підтверджена відповідними дипломами. Компанія має сервісних представників в різних областях України.

Обладнання, що поставляється проходить ретельний контроль якості і безпеки. Що підтверджено відповідними українськими сертифікатами УкрДержСтандарту.

3. Космедгарант

Мезопрепарати та витратні матеріали для лікарів косметологів, весь спектр сучасних мезопрепаратів, навчання та консультації для лікарів -косметологів. Оптові ціни.

4. ТОВ Актуаль

Витратні матеріали для косметологів та широкий вибір одноразової білизни (простирадла, серветки, рушники, фартухи, пеньюари і т.д.) і витратних матеріалів. Ціни оптові.

5. Soleo Professional ( Польша) - "Косметика" "Soleo Professional"

 

Клієнти.

До чверті сьогоднішніх клієнтів соляріїв складають незвичні раніше відвідувачі - чоловіки, спантеличені боротьбою з хронічною втомою. У салони потягнулася і молодь. За останні два роки кількість жінок, що відвідують солярії збільшилася до 70%. Клієнти прийшли до розуміння, що домашній догляд за ефективністю не йде ні в яке порівняння з салонними процедурами, до того ж у салоні економиться час, сили і додаються позитивні емоції від спілкування з майстрами.

Послуги, що надаються клубом - солярієм «Екватор» задовольняють і інші подібні заклади, відмінність же даного клубу полягає у застосуванні модних нововведень, таких як тибетський масаж, а також в застосуванні ексклюзивної косметики, що ще не набула поширення в Україні.

Ми плануємо, що за 1-2 роки наш клуб-солярій стане досить відомим у місті, «Обросте клієнтурою», що не має тенденції до зміни особистих фахівців. Пояснити це явище досить просто: клієнт, пройшовши необхідні процедури, такі як мезотерапія, масаж, автоматично отримує запрошення на проведення курсу подальших процедур по догляду за тілом та обличчям (щось на зразок курсу лікування), який повинен проводити і відстежувати наш фахівець. В якості бонусу пропонуються знижки. Постійним клієнтам видаються vip-карти нашого клубу.

 

Ситуація в галузі:

Потенційні конкуренти - салони краси та солярії:

1) MegaSun

2) SunLife

3) Карамель

4) Каприз

5) Кинари

6) Акварель

7) Перламутр

8) Спа-Эстет

9) Hollywood

10) Королева

Дані салони відносяться до середнього та люкс класу, вони досить довгий час знаходяться в галузі послуг і вже встигли знайти постійних клієнтів.

Більшість зазначених салонів пропонують досить однооманітний асортимент послуг.

Ціни різняться залежно від рівня салону.

(докладніше про конкурентів в розділі «Маркетинговий аналіз»).

 

 

sdamzavas.net - 2017 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...