Главная Обратная связь

Дисциплины:


Розділ 1. Характеристика продукціїРезюме

Важливим чинником, що впливає на галузь борошняних кондитерських виробів є економічна ситуація та стан ринку харчових продуктів в Україні, що відображається в цінах на борошно, а у подальшому на готові кондитерські вироби, і цим самим визначає купівельну спроможність споживачів. Слід зазначити, що на ринку продуктів харчування відбуваються суттєві зміни в кращу сторону. Це пов’язано з процесом структурної перебудови виробництва.

Метою розробки даного бізнес-плану є створення приватного підприємства по виробництву хлібобулочних виробів, яке має назву «Здоба».

Юридична адреса: Україна, 37300

Полтавська область

смт. Решетилівка

вул. Леніна, 5а

телефон: (05363) 2-03-44

ПП «Здоба» планується створити в 2010 році та зареєструвати органами місцевої влади. Власником ПП ««Здоба»» є фізична особа – Педашенко І.В.

Головна ціль ПП «Здоба» створити міцне прибуткове підприємство, а також забезпечити населення якісними продуктами харчування, зробити все можливе, щоб покупцям дана продукція сподобалась і у них виникло бажання бути моїми клієнтами.

Створюючи дане підприємство, власник ставить перед собою ціль виконати такі завдання:

- збільшувати норму прибутку;

- підвищувати обсяг виробництва продукції;

- завоювати певну частку ринку;

- забезпечити зростання продуктивності праці;

- підвищувати якість продукції;

- раціонально використовувати усі види ресурсів.

Даний проект є доцільним, оскільки попит на хлібобулочні вироби наявний завжди, а також значною перевагою є те, що насиченість ринку даною продукцією в смт. Решетилівка є неповною, оскільки Решетилівський хлібозавод був викуплений і переорієнтований на виробництво сиру. Єдиним підприємством, яке займається виробництвом хлібобулочних виробів є «Кондитер», але в його асортимент входить лише випічка тортів та булочок з маком і родзинками. Тому можна сказати, що відкриття ПП «Здоба» в смт. Решетилівка є дуже вигідним проектом.

Отриманий прибуток від діяльності буде використаний для розширення асортименту продукції, самого підприємства, збільшення точок збуту та розповсюдження їх по всьому місту, а також відкриття нових філіалів у межах району.

Для започаткування бізнесу потрібний стартовий капітал у розмірі 39000 грн.

Прибуток від діяльності в перший рік становить 44585 грн., термін окупності даного проекту 9 місяців.

Отже, відкриття ПП «Здоба» є вигідним, оскільки дане підприємство зможе зайняти значну частку на ринку і буде отримувати прибуток від результатів своєї діяльності.

 


Розділ 1. Характеристика продукції

Важливим чинником, що впливає на галузь борошняних кондитерських виробів є економічна ситуація та стан ринку харчових продуктів в Україні, що відображається в цінах на борошно, а у подальшому на готові кондитерські вироби, і цим самим визначає купівельну спроможність споживачів. Слід зазначити, що на ринку продуктів харчування відбуваються суттєві зміни в кращу сторону. Це пов’язано з процесом структурної перебудови виробництва.Головна ціль ПП «Здоба» створити міцне прибуткове підприємство, а також забезпечити населення якісними продуктами харчування, зробити все можливе, щоб покупцям дана продукція сподобалась і у них виникло бажання бути моїми клієнтами.

Моїми клієнтами є не тільки дорослі, а й діти. Я планую зосередити точки збуту продукції в основному біля шкіл та інших навчальних закладів смт. Решетилівка.

Продукція буде найвищої якості. В її склад будуть входити тільки свіжі, якісні продукти, борошно першого сорту, натуральні барвники, які не викликають різних подразнень ні в дорослих, ні в дітей, а також будуть застосовуватись нові рецепти приготування.

ПП «Здоба» буде займатися випічкою 200-грамових булочок з ваніллю та родзинками, з повидлом, корицею, 500-грамових рулетів з маком та повидлом, 150-грамових тістечок – еклерів, ромових бабок, трубочок з кремом, кексів, 250-грамової м’ясної та грибної піци, а також пиріжків з капустою, маком та повидлом. Ціна на зазначені види продукції буде коливатися в межах від 2,00 грн. до 7,00 грн.

Значною перевагою нововідкритого підприємства є те, що в нього майже немає конкурентів, крім ПП «Кондитер», яке займається випічкою переважно тортів і булочок з маком та ізюмом, а також незначна кількість міні-пекарень.

Моя продукція буде відрізнятися від продукції конкурентів тим, що ПП «Здоба» надасть клієнтам вироби високої якості, забезпечить широкий асортимент продукції та належне обслуговування споживачів.

Отриманий прибуток від діяльності буде використаний для розширення асортименту продукції, самого підприємства, збільшення точок збуту та розповсюдження їх по всьому місту, а також відкриття нових філіалів у межах району.

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...