Главная Обратная связь

Дисциплины:


Тема №20 ПРИСТОСУВАННЯ ДЛЯ БАЗУВАННЯЗАГОТІВОК РЕАЛЬНИМИ ПОВЕРХНЯМИ

І ЛІНІЯМИ СИМЕТРІЇ

Восьмимісне пристосування застосовується при фрезеруванні лисок і призначене для базування заготівок (рисунок 39) зовнішньою циліндричною поверхнею (подвійна направляюча база; опорні точки 1, 2, 3, 4нарисунку 39), площиною (опорна база; опорна точка 5)і закріплення заготівки силою Р1.

 

 

 

Рисунок 39 – Заготовка «Валик»

 

У пристосуванні (рисунок 40) заготівка подвійною направляючою базою спирається на призму 1(опорні точки 1, 2, 3, 4нарисунку 39), опорною базою на палець 2(опорна точка 5на рисунку 39). Закріплення виконується за допомогою відкидного важеля 3,забезпеченого системою каналів з гідропластмасою і вісьма плунжерами 4. Важіль 3сприймає зусилля від пневматичного або гідравлічного приводу важеля. Після закріплення заготівки фіксуються опорною прихованою базою (опорна точка 6на рисунку 39).

Після установки заготівок і повороту в робоче положення відкидного важеля за допомогою рукоятки 5повертають в зону дії важеля приводу поворотний важіль 6. Включають кран пневмо- або гідросистеми і здійснюють затиск заготівок. Знімання заготівок відбувається в зворотній послідовності.

Основні технічні вимоги до розташування настановних елементів

1 Відхилення від паралельності осей призм відносно поверхніАне більше Т1 на довжині l1 .

2 Відхилення від перпендикулярності осей призм відносно поверхніБ(пряма, яка сполучає центри штифтових отворів втулок 7і 8) не більше Т2 на довжині l2 .

2 Відхилення від перпендикулярності осей отворів втулок 7і8відносно поверхні А не більше Т3 на довжині l3 .

 

 

Рисунок 40 - Восьмимісне пристосування для фрезерування лисок

 

sdamzavas.net - 2020 год. Все права принадлежат их авторам! В случае нарушение авторского права, обращайтесь по форме обратной связи...